Фермата 3 - 2017 г. - Тема 13 (04.12. - 10.12.)

  • 68 727
  • 806
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Споделям мнението, че Гечо се би сам и то по най-глупавия начин. Ще ме извинява, ама неговото ,,мъжко приятелство,, му изяде главата. Дано в реалния живот не се води по чужд акъл, а да мисли и взима решения трезво.
Хубава му беше речта накрая, но ми изглеждаше, че рецитира предварително даден текст. Не му повярвах, че му дойде отвътре да го каже в момента.

# 61
  • ново
  • Мнения: 6 040
Миналата събота Франческа беше награбила една камара дрехи в Зара Парадайс, явно са били премени за събитието Blush

# 62
  • Мнения: 9 062
   Е, Яни е принципен и ще слуша мама-и това е принцип!
   Гечо малко театрално ми дойде с речта си.А и лично мое мнение е,че да идеш да работиш в чужбина вече не е такава драма,каквато беше едно време.И на него едва ли му е тооолкова много зле,а и на децата му.Ако живее в другия край на България,все ми е на ума,че ще си ходи в Голец през седмица.Казвам това от позицията на човек,който все пак е в Бг и децата му и родителите му,не съм била емигрант.
   

# 63
  • София
  • Мнения: 4 192
ПУтресена съм от изказването в 21: 40 мин.  Shocked

http://fermata.btv.bg/video/videos/gecho-gechev-zaminah-za-belgi … jat-normalno.html

Е, няма как да го харесем Гечо...
Мале, направих грешката да го видя. Няма такъв неземен простак...

# 64
  • Мнения: 4 821
Откриването на ресторанта на Франческа  https://bgnews.online/novini/francheska-ot-fermata-otvori-restorant_483871.html
И как ще се развият двубоите до финала  https://bgnews.online/novini/gecho-napusna-fermata-stanislav-pob … htata_483883.html
Според тази статия журито съставено от изгонените фермери все още не е гласувало? Ще го направят на финала на живо. Тази промяна хич не ми харесва. Миналите две издания не беше така. Нали изгонените влизаха за един ден във фермата при четиримата финалисти, гласуваха и после пред всички Иван и Андрей им показваха гласовете. С новите правила е по-важно не как са се представили финалиситите във фермата и какви са били взаимотношенията им с останалите участници там, а какви са взаимотношенията им с тях извън фермата. Изборът на журито става прекалено субективен. Иван и Андрей не са го измислили като хората.

# 65
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
Не, влизаха като са 6 мин.години и избраха кои двама да са директни финалисти. После на живото на финала гласуваха за победителя.

# 66
  • Мнения: 14 840
ПУтресена съм от изказването в 21: 40 мин.  Shocked

http://fermata.btv.bg/video/videos/gecho-gechev-zaminah-za-belgi … jat-normalno.html

Е, няма как да го харесем Гечо...
Мале, направих грешката да го видя. Няма такъв неземен простак...
Я кажете какво е казал че нещо не ми го отваря.

# 67
  • Мнения: 4 821
    Не, влизаха като са 6 мин.години и избраха кои двама да са директни финалисти. После на живото на финала гласуваха за победителя.
    Сигурна ли си?' Нямам никакъв спомен изгонените участници да са гласували в самото студио на живо на самия финал. Те им показват гласовете на финала, но това гласуване се е състояло още като са били във фермата.  Трябва да си намеря последния епизод на миналия сезон за да си припомня.

    # 68
    • Колоколамск
    • Мнения: 11 440
    ПУтресена съм от изказването в 21: 40 мин.  Shocked

    http://fermata.btv.bg/video/videos/gecho-gechev-zaminah-za-belgi … jat-normalno.html

    Е, няма как да го харесем Гечо...
    Мале, направих грешката да го видя. Няма такъв неземен простак...
    Я кажете какво е казал че нещо не ми го отваря.
    Казва, че не може да търпи някой да го командва. После каза, че когато е намесена буквата П, мъжете полудяват, жените - също, има предвид когато са намесени пари. Ако нямало парична награда, Фермата щяла е е много красиво предаване. Това гледах към тази минута, друго не знам. Simple Smile

    # 69
    • София
    • Мнения: 20 208
      Не, влизаха като са 6 мин.години и избраха кои двама да са директни финалисти. После на живото на финала гласуваха за победителя.
      Сигурна ли си?' Нямам никакъв спомен изгонените участници да са гласували в самото студио на живо на самия финал. Те им показват гласовете на финала, но това гласуване се е състояло още като са били във фермата.  Трябва да си намеря последния епизод на миналия сезон за да си припомня.
      Да, така беше, както Тифани го е обяснила.  Peace

      # 70
      • Другата България
      • Мнения: 37 737
        Исках да победи Гечо. Той ми беше фаворит да спечели Фермата. Дано Калоян не спечели Фермата. Това момченце ми стана доста антипатично през последните 2 седмици. Това момченце за мене е доста злобно, но браво на него - умело се прикриваше толкова много време.

         Сега, когато отпадна Гечо от Фермата, предпочитам да спечели Станислав или Алек, въпреки че не ги харесвам толкова много, но предвид на това, че още повече не харесвам Яни и Калоян. От жените - нито една не ми харесва. Всички са злобни и лицемерни.
      doh smile3505 smile3532
      Нищо повече няма да кажа за цитираното мнение. Всеки има право на такова.
      И каква стана тя? newsm78 Първи грешен спойлер. smile3515
      Яд ме е за Гечо, но както много от вас са казали - той сам се би. Той, естествено не е бил в предаването заради парите, само заради емоцията Mr. Green Sunglasses е участвал, но пък и евала на Станко, ще стана фенка аз на това момче и ще "викам" за него на финала. Защото както я е подкарал, и както се видя - няма нищо, което да го спре за тия пари. Ще мачка, ще лее пот, пръсти ако трябва ще сече, но парите ще трябва да ги вземе. Така го подхлъзнаха Гечката двамцата с Алек с този алманах, че той дори не се усети. При Станко трябваше да ходи Елена на уроци, не при Мони Мандрата, той ни показа детайлно как се прави. Наистина започвам да му симпатизирам аз, има защо - сетихте уи се?
      Друго всичко сте казали и написали, така че няма да ви повтарям. И понеже Гечо е мъж на място и държи на мъжката си дума, ще избере Станислав за фермер. Ратаи - Марина и Яни мисля, и женски дуел.
      На откриването на ресторанта на Франческа не виждам Елена? Thinking

      Последна редакция: пн, 04 дек 2017, 16:59 от Merri_An

      # 71
      • Мнения: 1 602
      Леле,във фб коментарите са разбиващи...Колко умен( ?! )бил Гечо,най-способният,фаворитът,една лелка даже си изплакала очите докато го гледала в Предиобед от мъка,че отпада Joy

      # 72
      • Мнения: 4 821
        Не, влизаха като са 6 мин.години и избраха кои двама да са директни финалисти. После на живото на финала гласуваха за победителя.
        Сигурна ли си?' Нямам никакъв спомен изгонените участници да са гласували в самото студио на живо на самия финал. Те им показват гласовете на финала, но това гласуване се е състояло още като са били във фермата.  Трябва да си намеря последния епизод на миналия сезон за да си припомня.
        Да, така беше, както Тифани го е обяснила.  Peace
        Ок. Явно нещо аз съм се объркала. Значи единственото ново е, че финалиста с най-нисък вот ще отпадне още в началото на финала.

        # 73
        • София
        • Мнения: 20 208
        Така го подхлъзнаха Гечката двамцата с Алек с този алманах, че той дори не се усети.
        И Гинчев подхлъзнаха по същия начин, за съжаление.  Peace

        # 74
        • София
        • Мнения: 4 192
        ПУтресена съм от изказването в 21: 40 мин.  Shocked

        http://fermata.btv.bg/video/videos/gecho-gechev-zaminah-za-belgi … jat-normalno.html

        Е, няма как да го харесем Гечо...
        Мале, направих грешката да го видя. Няма такъв неземен простак...
        Я кажете какво е казал че нещо не ми го отваря.
        Казва, че не може да търпи някой да го командва. После каза, че когато е намесена буквата П, мъжете полудяват, жените - също, има предвид когато са намесени пари. Ако нямало парична награда, Фермата щяла е е много красиво предаване. Това гледах към тази минута, друго не знам. Simple Smile
        Абе думата с П май не е пари, защото се самоцензурира, а една друга. Поне аз останах с такова впечатление. Водещите също бяха малко потрУсени  Laughing

        Общи условия

        Активация на акаунт