Фермата 3 - 2017 г. - Тема 13 (04.12. - 10.12.)

  • 68 717
  • 806
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 20 179
За Бога, колко трудно може да е да мислиш??
Очевидно много.  Mr. Green

Добър беше дуелът снощи, браво на Гечо, че не се даде с лека ръка. Сигурна съм, че ще си спази обещанието да направи Станко фермер, както спази това за алманаха.

Ензим, благодарности за новата тема! Hug bouquet

# 46
  • Мнения: 6 230
Откриването на ресторанта на Франческа  https://bgnews.online/novini/francheska-ot-fermata-otvori-restorant_483871.html
И как ще се развият двубоите до финала  https://bgnews.online/novini/gecho-napusna-fermata-stanislav-pob … htata_483883.html

# 47
  • София
  • Мнения: 11 664
Аз така като гледах снощи, Алек със сигурност би изгубил от Станислав, мисля че и от Гечо. Само за Калоян не знам как е, но не мисля, че е много слаб, би могъл да бие Алек с хладнокръвие и Алманах Simple Smile

Има го и моментът, че човек дава повече спрямо противника си. Алек би играл по друг начин срещу Станко. Видяхме го срещу Гинчев и срещу него пак му оставаха още сили (перченето му с тежестите), но срещу Станко, би се понапрегнал повече. Не казвам, че Алек би победил, но са ми на кантар, с леко преимущество за Станко, но пък Алек би взел алманаха.

# 48
  • Вестерос
  • Мнения: 38 311
Ще умра от смях , ако Алек падне от Вила Grinning

Оле, Анита с черна коса-нищо общо, много по-добре е така.

# 49
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Скрит текст:

Разгледах профилите им в Инстаграм, последвах си Коко. Heart Eyes Само за Станислав трябва да спомена нещо, изключителен талант има, цял дърворезбар си е, много ми харесаха нещата, които е публикувал. Да не беше толкова прост, но уви... Unamused
Видях дърворезбите, не са лоши, но не вярвам да са на Станко. Simple Smile Просто човек, който изобщо не може да рисува, не би могъл и да скулптира, поне аз така мисля. Аз мога и едното, и другото, ако можеш едното, ще можеш и другото. Simple Smile
Тц, не е така. Аз не мога да рисувам, е, мога де, ама колкото Станко Simple Smile, но съм добър скулптур а и някои други арт техники умея. Та е напълно възможно Simple Smile

За мен Не е възможно, но няма да споря. Simple Smile
Скрит текст:
Не може човек да е скулптор, без да може да рисува. Simple Smile Или поне ще е толкова посредствен в скулптурата, колкото и в рисуването. То е едно и също, само проекцията е различна. Simple Smile Надявам се да не те обидя, просто споделям мнението си по въпроса. Simple Smile

Яд ме е, че Станко ще е фермер. Дано Яни спечели имунитет и да има женски дуел. Simple Smile

Последна редакция: пн, 04 дек 2017, 18:40 от Ензим

# 50
  • Мнения: 29

Интересно, че пише, че уж е поканила отпадналите участници, а на снимките се се виждат Станко  и Яни. Дали са отпаднали или просто се движат много напред и са приключили ?

# 51
  • Вестерос
  • Мнения: 38 311
Фермата е свършила преди месец още. И Станислав е на снимката.

# 52
  • Мнения: 8 916
На едната снимка се държат за ръце с Яни.
 

# 53
  • София
  • Мнения: 2 672
Лелее вярно, да не би да имаме новина. 😂

# 54
  • Вестерос
  • Мнения: 38 311
Охоооооо и на двете се държат

# 55
  • София
  • Мнения: 20 179
Лелее вярно, да не би да имаме новина. 😂
Е той нали бил принципен и нямало да се хване с жена с деца.  Rolling Eyes

# 56
  • Вестерос
  • Мнения: 38 311
Може, защото си бяха дружки, ама аз лично с моите дружки не се държа така за ръка Grinning

# 57
  • Мнения: 6 576
Мерси за темата, Ензим. Flowers Hibiscus
Анита ми харесва с тъмна коса.

# 58
  • Мнения: 14 835
Яни с Франческа ли се държи за ръка.
Дали майка му ще приеме снаха италианка.

# 59
  • Вестерос
  • Мнения: 38 311
хахаахах ще води Яни в Рим

Общи условия

Активация на акаунт