Фермата 3 - 2017 г. - Тема 13 (04.12. - 10.12.)

  • 68 735
  • 806
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Г&В, ау... така ли "прозвуча" реакцията ми!? Сякаш се опитвам правото ти на мнение да отнема!? Честно казано, по този начин изказано мнение като твоето, одобрявам с две ръце. Прави ми впечатление, че така се модерира темата, че обидени и кръвно засегнати да няма. Дори критиките към участниците са някак си в добрия тон... е... тук там леко иронийка, от която някои хора доста се афектират, но като цяло всичко си е повече от ОК. Не като онова чудо във фейсклюка, където дори с шедьоврите на вулгаризма ми боравят. Това че цитирам някого съвсем не означава, че го предизвиквам в безконечен спор и грам съгласие нямам с тавя мнение. Обсъждаме си просто. Приятно е човек и други гледни точки да види. Simple Smile Конкретно за Елена, на мен ми прилича на маскирана като ледена кралица, на теб за безчувствена, на съфермерите за схемаджийка, на продуцентите за сив кардинал, на някои на змия и т.н. А каква е всъщност кой знае. Просто си позволих и аз като теб за изкажа мнение, нищо повече. Не съм търсила да гоня 100% доказване, че съм права и да не приемам чуждо мнение, напротив интересно ми какви впечатления и усещания имат и другите съфорумци.

# 31
  • Мнения: 5 877
   Исках да победи Гечо. Той ми беше фаворит да спечели Фермата. Дано Калоян не спечели Фермата. Това момченце ми стана доста антипатично през последните 2 седмици. Това момченце за мене е доста злобно, но браво на него - умело се прикриваше толкова много време.

   Сега, когато отпадна Гечо от Фермата, предпочитам да спечели Станислав или Алек, въпреки че не ги харесвам толкова много, но предвид на това, че още повече не харесвам Яни и Калоян. От жените - нито една не ми харесва. Всички са злобни и лицемерни.

# 32
  • Мнения: 1 493
  Исках да победи Гечо. Той ми беше фаворит да спечели Фермата. Дано Калоян не спечели Фермата. Това момченце ми стана доста антипатично през последните 2 седмици. Това момченце за мене е доста злобно, но браво на него - умело се прикриваше толкова много време.

   Сега, когато отпадна Гечо от Фермата, предпочитам да спечели Станислав или Алек, въпреки че не ги харесвам толкова много, но предвид на това, че още повече не харесвам Яни и Калоян. От жените - нито една не ми харесва. Всички са злобни и лицемерни.
Ти сигурна ли си какво си написала? Я го прочети пак?!?! #Crazy newsm78 #Crazy newsm78

# 33
  • Мнения: 5 877
   Исках да победи Гечо. Той ми беше фаворит да спечели Фермата. Дано Калоян не спечели Фермата. Това момченце ми стана доста антипатично през последните 2 седмици. Това момченце за мене е доста злобно, но браво на него - умело се прикриваше толкова много време.

   Сега, когато отпадна Гечо от Фермата, предпочитам да спечели Станислав или Алек, въпреки че не ги харесвам толкова много, но предвид на това, че още повече не харесвам Яни и Калоян. От жените - нито една не ми харесва. Всички са злобни и лицемерни.
Ти сигурна ли си какво си написала? Я го прочети пак?!?! #Crazy newsm78 #Crazy newsm78

   Да, сигурна съм. Прочетох пак какво съм написала. Къде е проблемът? Може би Вие не искате да спечели Станислав или Алек и затова си мислите, че съм се объркала.

# 34
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Кой каквото ще да разправя аз продължавам да се шокирам от факта колко горд беше по-младия дуелист от факта, че не знае нищо.  Sick 

# 35
  • София
  • Мнения: 2 689
Е, в негова защита ще припомня, че след 1-вата игра смотолеви децата да не правят като него, демек трябва да четат по история. Пак противоречие един вид, ама карай. 😄

# 36
  • Мнения: 633
 bouquetза темата!
Аз симпатизирах до някъде на Гечо, малко по-близо е до моето поколение и ми са по-разбираеми мотивите и действията му. Ама с това "мъжкарство" - и той яка излагация. Абе сложи си 4 точки на Алманаха и не им прави играта на мъжкарите! Така ли не разбра, че им подарява финал на господата, за които е унизително да се чете!

# 37
  • Мнения: 14 840
Коментираше се , че Станко е избрал Гечо защото бил най възрастен и щяло да му е лесно да го победи.Ами видяхме че не е така и че Станко бая зор видя, да не кажа че в част от игрите си бяха на кантар.И даже си мисля че Станко си ги знаеше възможностите на Гечо  и изобщо не си е мислил че ще вземе лесна победа.

Имам чувството обаче че снощи , Гечо прегърна Калчо само за пред хората, лицемерно.
А момчето толкова беше искренно в думите си за него и в подкрепата си.

Сутринта не можах да догледам интервюто с Гечо.Каза ли кой иска да спечели.

# 38
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440

Разгледах профилите им в Инстаграм, последвах си Коко. Heart Eyes Само за Станислав трябва да спомена нещо, изключителен талант има, цял дърворезбар си е, много ми харесаха нещата, които е публикувал. Да не беше толкова прост, но уви... Unamused
Видях дърворезбите, не са лоши, но не вярвам да са на Станко. Simple Smile Просто човек, който изобщо не може да рисува, не би могъл и да скулптира, поне аз така мисля. Аз мога и едното, и другото, ако можеш едното, ще можеш и другото. Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 11 721
Коментираше се , че Станко е избрал Гечо защото бил най възрастен и щяло да му е лесно да го победи.Ами видяхме че не е така и че Станко бая зор видя, да не кажа че в част от игрите си бяха на кантар.И даже си мисля че Станко си ги знаеше възможностите на Гечо  и изобщо не си е мислил че ще вземе лесна победа.

Имам чувството обаче че снощи , Гечо прегърна Калчо само за пред хората, лицемерно.
А момчето толкова беше искренно в думите си за него и в подкрепата си.

Сутринта не можах да догледам интервюто с Гечо.Каза ли кой иска да спечели.

Гечо не е слаб, но е най-слаб от останалите. Сигурна съм, че ако можеше да избере Калоян, щеше да избере него, но пред Алек и Яни, Гечо му беше по-сигурната победа. А и можеше да се надява, че Гечо пак ще го пререже кръста и ще вземе по-лесно игрите.

# 40
  • Мнения: 1 497

Разгледах профилите им в Инстаграм, последвах си Коко. Heart Eyes Само за Станислав трябва да спомена нещо, изключителен талант има, цял дърворезбар си е, много ми харесаха нещата, които е публикувал. Да не беше толкова прост, но уви... Unamused
Видях дърворезбите, не са лоши, но не вярвам да са на Станко. Simple Smile Просто човек, който изобщо не може да рисува, не би могъл и да скулптира, поне аз така мисля. Аз мога и едното, и другото, ако можеш едното, ще можеш и другото. Simple Smile
Тц, не е така. Аз не мога да рисувам, е, мога де, ама колкото Станко Simple Smile, но съм добър скулптур а и някои други арт техники умея. Та е напълно възможно Simple Smile
Аз така като гледах снощи, Алек със сигурност би изгубил от Станислав, мисля че и от Гечо. Само за Калоян не знам как е, но не мисля, че е много слаб, би могъл да бие Алек с хладнокръвие и Алманах Simple Smile

# 41
  • Мнения: 6 270
Ако Гечо си изпълни обещанието ,ще направи Станислав фермер.А той мисля,че ще прати Яни и Елена на ратайския бряг.И ще се направи на "мъжкар ",няма да гони мъжете  Mr. Green,затова ще прати Елена на дуел.А тя мисля,че ще извика Марина . Thinking

# 42
  • Мнения: 1 437
Сутринта не можах да догледам интервюто с Гечо.Каза ли кой иска да спечели.
Аз гледах интервюто в преди обед и не пожела да коментира нищо за това какво ще се случи или кой му е фаворит.

# 43
  • Мнения: 7 848
ПУтресена съм от изказването в 21: 40 мин.  Shocked

http://fermata.btv.bg/video/videos/gecho-gechev-zaminah-za-belgi … jat-normalno.html

Е, няма как да го харесем Гечо...

# 44
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Защо се продължава подигравателно да се говори за Калоян- това момченце??? Та той е на 25 години мъж...

Дано спечели , за да победи отново добротата, скромността, възпитанието!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт