Кюретаж и забременяване след това - тема 76

  • 57 746
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 323
Супер, видя ли, че всичко е наред😘😘😘Нямате ли баби, които да помагат.....Наистина ти трябва лежане и почивка..

# 16
  • Мнения: 852
Sylviana,  ето че не всичко е толкова черно !  Hug
 Наистина намери начин някой да ти помага поне първата една седмица  Peace  Когато има отлепване не трябва изобщо да си даваш зор-домакинстване, чистене, вдигане на тежко ,физическо натоварване-абсолютно изключено! погрижи се за себе си и за бебето  Peace Иска лежане,за да не се увеличи отлепването  Peace

# 17
  • Мнения: 6 563
Нямаме баби, за съжаление. Моите родители починаха рано, а родителите на мъжа ми живеят далеч, трудно взимат детето дори за ден (след уговорки една седмица по-рано), възрастни са и се уморяват. Писах на училищния транспорт дали ще могат да я поемат за седмица-две и изпратих мъжа ми да напазарува като за световно преди да тръгне. Ще се оправим някак, ама трудничко идва.
Докторът каза лежане, точно както и вие казвате, момичета - само до тоалетната, 3-минутен душ с хладка вода и най-много да сготвя една супа.

# 18
  • Мнения: 852
Съжалявам,че няма кой да те отменя  Sad  Почивай максимално,гледай всеки възможен момент да полягаш(много досадно,но...) и всичко ще се оправи  Peace  Чистенето и готвенето могат да почакат. Стискам палци бързо да се''залепи'' отлепеното и да няма повече тревоги до края  Hug

# 19
  • Мнения: 574
Наеми по4асово моми4е да ти помага .

# 20
  • Мнения: 996
Включвам се в новата тема и аз!
Аз продължавам с моята одисея-имам още 1 седмица да пия Регулон,зацапването ми продължава вече почти месец,чакам цикъл след това и ще ходя да ме видят дали фоликулът се е спукал.
Четох,че при някой се случва да има такова кървене в следствие на Регулона и след това се нормализират нещата. ( да се надяваме).

Коментирах с една приятелка теста за НК клетки и ми каза,че като си ги е пускала при Конова я е предупредила,че доста често излизали грешни резултати и препоръчвала да се повторят.
Замисли ми понеже моите резултати са на границата и сега се чудя какво да правя.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 323
По принцип и самите клетки се менят... След първия аборт ми бяха доста завишени-19 , след втория си бяха 6 , това при граници до 12

# 22
  • Мнения: 996
По принцип и самите клетки се менят... След първия аборт ми бяха доста завишени-19 , след втория си бяха 6 , това при граници до 12


Чудя се дали да повторя или като му дойде времето да направя вливки те,така или иначе няма да ми навредят,и аз не знам.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 491
Дидито, доколкото знам НК клетки се свалят бавно. Предвиди си време.

# 24
  • Мнения: 847
И аз се цопвам в темата, но се надявам да не се задържам много...Пожелавам на всички момичета от тази тема скоро да си пишем в темата на бременните😊

# 25
  • Мнения: 996
А дано! 🤩🤪🤩

# 26
  • Мнения: 943
Чудя се дали да повторя или като му дойде времето да направя вливки те,така или иначе няма да ми навредят,и аз не знам.
Дидито, и аз имам същата дилема. Само дето моите нк клетки след аборта бяха много, ама много завишени 40 и няколко процента. По принцип имах много тежък херпес на лицето и мисля, че и от там допълнително са се вдигнали. Не е изключено и те да са се вдигнали и вследствие на мъртвия вече ембрион. Мноого неизследвана територия са тия клетки все още. Аз лично за себе си още не съм взела решение дали ще правя вливки при бъдеща бременност.

# 27
  • Мнения: 574
Моми4ета ,вливането на интралипид не е скъпо ,така 4е по-добре го направете .Лошо е когато трябва да се влива имуновенин ,плащаш и не знаеш дали в системата са ти го сложили  или не .

# 28
  • Мнения: 943
Жълтурче, аз точно имуновенин имам назначен. Защо казваш, че не се знае дали са го сложили в системата?

# 29
  • Мнения: 574
Съмненията са не само мой ,а на много жени ,на които са им правени вливания многократно . Обикновено се усеща студенина по цялото тяло ,при вливането на първата банка го усетих ,но при втората ми беше много топло .Освен това нямаше мехур4етата ,които трябва да се полу4ат при вкарването на ампулите ,направо си изглеждаше 4ист натриев хлорид .

Общи условия

Активация на акаунт