Готови ли сте да се заредите с енергия?

  • 19 881
  • 189
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 130
Аз се стремя да си осигуря повече сън и по-малко нерви и поне доколкото зависи от мен да не се напрягам. Също така - шопинг и сладко.

# 136
  • Мнения: 2 755
Не се справям, или се справям неуспешно. Опитвам се да си почивам, но често това е невъзможно.

# 137
  • Пловдив
  • Мнения: 209
Справям се със стреса с повече разходки на открито,когато мога слушам музика докато работя,пия зелен чай,чета някоя книжка.Шопингът също много ми помага.

# 138
  • Мнения: 11 759
Умората боря с почивка и витамини. Обикновено пия по-висока доза витамин С, но и комплекс витамини понякога, особено зимата и пролетта.

# 139
  • Мнения: 19 027
 Старая се да се храня разнообразно и приемам различни хранителни добавки, за да се справя с умората и да се заредя с енергия.

# 140
  • Мнения: 669
Редовно се занимавам със спорт и приемам  витамини.

# 141
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 606
Как се справяте с предизвикателствата на напрегнатия начин на живот и по какъв начин борите умората.

Ям плодове, зеленчуци, ходя пеш, на танци, срещам се с приятели.

# 142
  • sofia
  • Мнения: 409
Пия много билков чай, вода и гледам да почивам колкото мога повече. Витамини към момента не пия въпреки ,че си търся подходящите такива .

# 143
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
Почивам си, чета книги, разхождам се. Това ме зарежда и ме кара да се чувствам добре. Стремя се да ям хубава и качествена храна, да пия много чай.

# 144
  • Мнения: 24 467
Най-доброто лекарство за умората е почивката, т.е. разтоварването в свободното време. Книга ли ще чета, филм ли ще гледам, ще се разхождам ли, ще спя ли..., каквото и да е, стига да е различно от обичайното ми ежедневие. Най-обичам да си правя екскурзии - няма по-добър лек за умората.

Движение, чист въздух, добро настроение и свежа храна - прекрасно лекарство и против умора, и против болести.

# 145
  • София
  • Мнения: 3 026
Умората боря с почивка, което е рядко с две малки деца. А почивката ми е да си лежа на тихо място с книга в ръка.

# 146
  • Монтана
  • Мнения: 694
Повече почивка, движение на чист въздух.

# 147
  • Бургас
  • Мнения: 10 826
Пресни плодове и зеленчуци,ходене пеша,почивка.Случва се да опрем и до синтетичните витамини.Няма как постоянно да хрупаме нещо.

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Един добър филм с пуканки ми намалява стреса и умората незабавно. Също да оставя детето някъде за 1 ден, направо смъквам цяла седмица напрежение хаха. И разбира се разходки, малко спорт, срещи с приятели...като цяло не съм затворен човек и хората не ме товарят, даже ме разтоварват на чаша чай и сладка приказка Simple Smile)

# 149
  • Мнения: 24 467
И никой не пие профилактично витамини?
 Grinning
Моля да не се трие, не е в разрез с правилата на форума!

Общи условия

Активация на акаунт