Коледа иде мое малко Априлче 2017 - Тема 6

  • 38 915
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 008
Наречете ме лош родител - нямам си и на идея, какво са слагали. Всичко по имунизационен календар са.

# 691
  • София
  • Мнения: 4 011
Тя е допълнителна ваксина, не влиза в календара.
И аз не съм я слагала

# 692
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз също.

# 693
  • Мнения: 1 341
И аз не съм я слагала. Щяха да ни станат 3 ваксини в един месец и я отказах.

Последна редакция: нд, 07 яну 2018, 18:39 от LilyRose

# 694
  • Мнения: 1 049
Алиса, много неприятно. Бързо да се оправя малчо и да си се прибирате вкъщи Hug
Аз я сложих ротавирусната, но съжалявам, беше излишно. Мен най ме е страх от ваксините за шарките на 13 месеца. С колкото и хора да говоря, все са имали проблеми след това- зверски обриви по цялото тяло със седмици.

# 695
  • София
  • Мнения: 4 011
Мен също тази на 13 най-ме тревожи, но хванали сме се на хорото, ще го играем. Просто ще я забавя инея един два месеца и ще си следя детето да е абсолютно здраво.

# 696
  • София
  • Мнения: 18 679
Да не са я сменили? Аз с момчетата не съм имала проблеми преди с МПР-то. Но си е тежичка, да.

# 697
  • Мнения: 1 341
Ох не ме плашете, че тя много трудно ги приема ваксините. Все висока темп, няма апетит докато мине...

# 698
  • София
  • Мнения: 18 679
Ама не го мисли...Може пък този път да не реагира изобщо. Всяка ваксина си е за себе си.

# 699
  • Мнения: 513
Като споменахте тази ваксина на 13м, има случай от родния ми град на детенце, което до тази ваксина беше съвсем нормално бебе и след нея (незнам дали случайност) но остана парализирино, вече е на 3,5г. и е все така Sad
Настръхвам направо....

# 700
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами така е, имат си странични ефекти ваксините. Аз, в момента, в който реших, че ще слагам, спрях да чета. Не искам да се обременявам с всеки тежък случай на страничен ефект. То ако се замислиш и колко родилки си заминават или ги увреждат за цял живот, хич по-добре да не бяхме забременявали...Не ги мислете тия неща, няма смисъл...Молим се само да не изтеглим късата клечка и това е. Ако не сложиш ваксината, пак си в риск.

# 701
  • Мнения: 1 049
Права е Белинда, и аз не чета. Близка приятелка ми изпрати книгата “Световната конспирация срещу здравето”, имало информация точно за ваксините, решила съм, че докато ваксинирам няма да я чета.
Отидохме със стикито до парка, че нали 10 градуса, слънчице. Съжалих сто пъти- такава гмеж беше, не мога да мина с количката. Викам си ще скокна поне една баничка и лате да си взема, да се утеша- навсякъде опашки, все едно без пари раздаваха нещо.

# 702
  • Мнения: 1 008
Беше ли топличко? Ние затворени цял ден. Седя и се чудя по нощите разни веща. Като отидохме в Спешното в събота през нощта, и тук пак им разказвам кои лекарства е пил (от 28ми са много ), че има темп и разстройство.  Обяснявам, че за мен не повръща истински, а го подразни гърлото, че като го насилвахме за вода и Смектата  (разтройството не спираше). В събота си яде нормални дози .Те като чуят разтр и повръщане нищо др на чуват вече. Док тук ми каза да му давам 5х30 мл (а вечерта ходихме на преглед и изписаха Лечебна Хумана, отказа да я яде), което е 1/6 от дозата му за хранене (180 мл) Вчера гладен цял ден, и не издържах и след 3 дози по 30, средващите 2 дадох по 60 мл.Сега се събуди, плаче, гладен. Страх не страх дадох 90 мл. Заспа като пън!  Казват полека захранвайте. Но вечерта на частно като ходихме,  док каза само мляко да даваме и да е това лечебното,  но в обичайни дози.  Та... човек какво да прави, като всеки различно говори..

# 703
  • София
  • Мнения: 4 011
Много е кофти като има 5 мнения по въпрос. Избираш на кой да се довериш и това е...или поне две мнения ако съвпадат да има за какво да се хванеш...

# 704
  • Мнения: 1 341
Ох Алиса така е за всичко, много догадки, всеки вярва в различем метод. Какво да ти кажа?  Довери се на майчинския си инстинкт. Сигурна съм, че ти лично усещаш кога детето се успокоява, дали от млякото или от водата му олеква, така че ще се оправи, ще мине спикойно.

Общи условия

Активация на акаунт