Коледа иде мое малко Априлче 2017 - Тема 6

  • 38 875
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 008
Ще правя смесено морков с картоф днес. Белинда, благодаря за идеята Simple Smile) Лили, дано се поуспокои и да дремнете сега

# 736
  • Мнения: 1 341
Ако не иска да яде, моркова пробвай да го даваш на сок. Пак ще има стягащ ефект.
Ох чакам я, дано да заспи.

# 737
  • Мнения: 513
Знам, че моркова и ябълката само в сготвен вариант имат затягащо действие Simple Smile

# 738
  • Враца
  • Мнения: 1 418
И аз се разболях Sad снощи започна да ме боли гърлото, цяла нощ мазах с мед и сода, на сутринта и хрема, ужас, лекувам се, но за всеки случай дадох и витамин С на детето, промивам и с физиологичен р-р, дано и се размине на душичката

# 739
  • Мнения: 1 049
Нелегална, за гърлото пробвай Хомеожен, те са хомеопатични. Хапвай и джинджифил с мед и лимон. Вземи си и Грипстоп. Бързо се оправяй! Hug
Слип регрешъна още не е минал, една вечер заспива нормално, три не. А и през деня заспива с рев. Ще я изчакам още една седмица, ако не ще взема Дормикинд, то не че е гаранция, че ще има резултат, ама за мое успокоение Joy

# 740
  • София
  • Мнения: 4 004
При нас няма ефект май. Не съм забелязала да спи по-спокойно. Пред деня си спи супер, но той винаги си спи пез деня добре.

# 741
  • София
  • Мнения: 18 679
Сега нищо не съм пробвала, но с големия батко бях изпробвала де що има дорми-морми-сиропи-чайове-прахове-топченца. Нищо не помага. Според мен разчитат, че всеки ще го купи "за проба". Иначе не познавам никой, който да е бил доволен.

# 742
  • Мнения: 1 049
То и това ще мине де, ама как не се изморява не знам. Joy Обаче като знам какво е, че е някакъв период, по-леко ми става.
И тая тема я изписахме. Дит, ще можеш ли да ни направиш нова? Hug

# 743
  • Мнения: 783
Аз с баткото бях доволна от чая за сладки сънища на Хип,но не защото заспиваше от него,а защото това беше единствената течност,която успявах да пробутам.Blush
Сега на бебка давам чай бебезан,че и тя не иска чиста вода.
Алиса,как е бебчо?

# 744
  • София
  • Мнения: 4 004
http://old.bg-mamma.com/?topic=1013187.new#new

Simple Smile
Даже не съм забеляала на коя страница сме стигнали вече:)

# 745
  • Мнения: 14
Дали е добра идея морков при разстройство?
https://hranene.framar.bg/%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D … D0%BF%D0%B5%D0%BA

Общи условия

Активация на акаунт