Бременна ли съм?

  • 3 689
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 120
Направи, но помни, че при всеки нивото се качва различно.
Кръвният тест е най-сигурен.

# 16
  • Мнения: 276
изчакай още малко. Ние от 5 месеца се пробваме за бебе и нищо. Цикала ми е като по часовник откакто родих 1-вото.  Миналия месец толкова вярвах че съм бременна, че даже и симптоми имах  Wink . Закъсня ми 8 дена. Направо си бях убедена че съм бременна и на 8-мия ден....цикал.
Тъпа работа, по-добре изчакаи и не се вманиячавай. Аз мисля че на мен затова ми закъсня.
Успех на всички.

# 17
  • София
  • Мнения: 35 957
Нека и аз да се впиша тука!Трябваше да ми дойде на 23.06.06,но на 24 започна да ми зацапва нещо кафяво.И аз си помислих че ми дойде лелката Cry,но така 2-3 дена и спря,и от тогава нямам цикъл. newsm78.Правих тест на 26 но мисля че го направих рано,той беше  EFN smile3511 мн се ядосах.Чувствам се мн странно имам някъква тежина долу,гардите са  ми мн оголемени.Посъветвайте ме какво да правя.Много искам да имам бебче newsm17 newsm17 newsm17
Направи кръвен тест.
Стискам палци да е станало. Wink

# 18
Здравейте!Може да ви се стори малко странно,защото все още не ми е закъсняло,но въпреки това се съмнявам,че може да съм бременна,защото с мен стават някакви странни неща:
-пишкам доста често,а това изобщо не е типично за мен и е така от 6 дена;
-още от 16(а ми дойде на 2 и се очаква пак на 29) което май се пада веднага след овулацията започнаха да ме болят яйчниците и по-специално десния и от време на време получавах нещо като пробождания точно в средата където е матката;
-гърдите ми леко се уголемиха и ме болят,а пък зърната ми са сигурно по-големи от орехи и понякога ме сърбят,а и са доста горещи;
-преди 3 дни като се сабудих ме болеше главата,а мен за живота ми досега главата ме е боляла точно 2 пъти и на всичкото отгоре ми стана много гадно от миризмата на Ленор(а няма какво да се лъжеме,той си мирише прекрасно);
-направих една просто уникална комбинация от пилешка супа с пържени картофки със сирене,за което моля ви се недейте да ми се смеете Simple Smile
-имам едно течение което в началото беше по-силно,а сега е по-слабо
Щях да си направя тест,но ми казаха,че е най-добре да изчакам поне 2 дена да ми закъснее,защото ако го направя преди това е възможно да отчете,че няма бременност,а пък всъщност да има.Ако си кажете честното мнение относно тези симптоми ще съм ви много благодарна

# 19
  • Мнения: 780
Билянка ами имаш си някакви симптоми но не е задължително да се дължат на бременност  Hug дано е така разбира се стискам палци да се похвалиш
но нали знаеш в желанието си да стане чудото ние всеки месец виждаме всички симптоми на бременност така че аз те съветвам  да си търпелива ама то май вече няма за кога така че ако не те е навестила още лелинка вземи си цъкни едно тестче нали днес ти е датата за М
хайде и чакаме резултати  Hug

# 20
  • Мнения: 2 825
Доста обещаващи симптоми Simple Smile
Ако днеска ти е датата на лелката, можеш смело да тестваш. Стискам плаци  Peace

Общи условия

Активация на акаунт