Дневникът тема 86 - Да отслабнем всички заедно!

  • 67 254
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема!
Моята цел за 2018 г. е да се чувствам отново лека, здрава и щастлива като през    не толкова далечната 2013. За целта трябва да сваля около 10 кг., да преборя страха от връщането на работа, балансирането с две деца, изискващи внимание и време за себе си. Искам отново да се харесвам и да съм в мир със себе си.


Пред същото съм. Имах възможност, не събрах смелост. Не знам как ще се оправям и при условие че малкия не е много често боледуващ. Но ето сега пак е хремав.


Усещах тия дни че напълнявам, дори не знам от какво. И правя бях +3кг от последното мерене преди по малко от месец. Вървя към много страшна цифра и ми се струва необратимо Sad  Определено трябва да взема мерки и вече няма на къде. 

# 31
  • Мнения: 5 057
Ето ме и мен. Целите за идвата година: яко тяло Trollface Не знам колко килограма са. Залагам 5. Пък колкото, толкова Simple Smile

# 32
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Мерси за темата Heart

Изводи от изминалата година - всичко сладко и тестено ми се лепи.
Ако искам да свалям трябва да ям по-малко( калориен дифицит)
Ако се храня без да внимавам и в същото време съм добре нахранена и сита - съм на 0.
Целите - 8кг
За 6 месеца или година. Правя го за себе си, така че не съм притисната от външни фактори и крайни срокове.
Колко време ще ми отнеме зависи от усилията, които ще полагам и от мотивацията ми !

ГАлче в Канада ли си ? ☃️
И Спорт, естествено!!!


# 33
  • Мнения: 3 743
Да, тази година рекорди гоним за декември, толкова студен отдавна не е бил. Днес сутринта - 21 градуса, следобед се постопли. Знам, че звучи нечовешко, но ако няма вятър и се движиш, не е толкова зле.

Дези, мерси

Зизу, браво за темата. Прати ми ЛС ако ти остане време как се прави нова тема, крайно време е и това да науча Simple Smile

Кайсия, аз пък реших, че няма смисъл да се тормозя да се разделям със сладкото и ще видим какъв ще е резултата

# 34
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Благодаря за новата тема!!!  Heart Eyes Hug bouquet
Цели- и аз очаквам 2018 да е моята година, да открия отново онази изгубена воля и целеустременост, така типични иначе за мен; да усмиря рогатия Чревоугодник в себе си; и аз искам пак "да дишам на свобода"; да постигам и да се придържам към целите, които си поставям. Да не се чувствам длъжна да правя каквото и да било от изброеното, а да го правя с лекота и удоволствие.  Blush


+1
И едно гадже за стимул Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 1 270
Кантарна цел 59 кг , сега съм 62.Да си оправя краката , вече виждам резултати от балета , така че продължавам и през 2018.

# 36
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Кантарна цел 59 кг , сега съм 62.Да си оправя краката , вече виждам резултати от балета , така че продължавам и през 2018.

Моите изначални цели са същите, както и килограмите от тази сутрин Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 953
Не пиша често, но ви следя Simple Smile
Цел за 2018: Килограмите постигнати, но искам стегнато и прилично оформено тяло Simple Smile

# 38
  • Мнения: 725
Момичета, разбиращи от Аюрведа, може ли да ми препоръчате книга от тази материя и линк за определяне на типа доша...
Моята цел за НГ е да си създам здравословни хранителни навици, че липсата им и нередовното хранене ми създадоха доста проблеми.

# 39
  • Мнения: 10 010

И едно гадже за стимул Mr. Green

А защо не и две!  Flutter

Днешни кг 51.1. и...май нямам целулит! Shocked А дано! Ще се проверя в един магазин, където лъсва всичко.

14км в парка интервално бягане (фартлек) на гладно. Излязох за 8км, но ми се тичаше и съм доволна.

Закуска- фъстъчено масло от буркана 5с.л. (толкова ми е позволено) и 100 грама фурми.  Blush Миии, писна ми от месо и яйца. Laughing

# 40
  • Мнения: X
Много обичам аз всякакви планери /една от многото ми тихи лудости, за "шумните" дума не отварям  Whistling/ и вчера ми дойдоха два. Единият е изцяло свързан именно с цели, напредък, замервания, консумация на вода и плодове/ зеленчуци, изминато разстояние за деня и енергоразход по време на тренировка... Много е джиджан, красив и сам по себе си нахъсващ.  Heart Eyes
Другият е разделен на 12 секции /по месеци/ и е много красиво оформен пък.  Crazy В него смятам да пиша и планирам седмични менюта, калорийните им стойности и разни такива по- ежедневни и прозаични неща; един вид нещо- като- дневник- но- не- съвсем.

Да си оправя краката , вече виждам резултати от балета , така че продължавам и през 2018.
Бай дъ уей, както се казва, през 2018 твърдо съм решена да вкарам и barre програми/ упражнения в тренировъчния си план.  Peace

.... и...май нямам целулит! Shocked
Ето това вече е приказка!!!

И едно гадже за стимул Mr. Green

И тяхната бройка ли трябва да орязваме?  Laughing

А, да- Сиска да покаже снимки с роклята от снощното парти!!!

# 41
  • Мнения: 10 010
Въх, ТиЛи, прочетох и хлъцнах! И аз искам такива, и ще купя и за подарък. Отивам веднага. newsm49
И ще водя децата на кино, да не се рече, че само за себе си мисля. Laughing Star Wars  jedi Ще страдам като животно.....Дано става за гледане.

# 42
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Ау ГАлче, звучи ми мноооого студено. То на такова време върви по-тежка храна, не може само на салатки и ядки.
Тили - може ли да покажеш планерите? И аз колекционира такива неща 😂.
Днес си купих един крем 5% чист кофеин, който се смесва с обикновено мляко или крем за тяло. И после масаж на бедра, дупе и т.н.
Слагам и тази цел - всеки ден след душ масаж, падат сантиметри със сигурност.

# 43
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Тили, толкова да не се харесвам, че имам само тази снимка от нас, и няколко от ресторанта, ама там съм седнала Crazy Crazy
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10211075748395060&se … ype=3&theater
При мен имя някаква супер натрупана умор, най-вече физическа и много трудно мога да я надвия и да отида да тренирам.Не е мързел, просто умора.Сега разбирам малкото ми дете, когато на няколко пъти е отишло дез домашни на училище.Тя за осем дни имаше 4 състезание, едно от тях в Румъния, ходи на училище и два пъти в седмицата на школа, и всяка вечер по три часа на тренировка.Но ще си пренаредя програмата за да се върна в залата.

Дези, мъжа ми и приятелите му и те това ще гледат.

# 44
  • Мнения: 7 737
Аууу, какво е направил, че така го гледаш и нови гаджета поръчваш Laughing
На мен ми се е приходило на сауна, ама да не е 10лв за 1 час и да няма навалица, по 15 минутки издържам едва. То в пулс- фитнеса това най-  ми харесваше, до обяд 1-2 човека се мотаха с мен там
Хелоу, покажи гелчето, искам и аз нещо за заглаждане

Общи условия

Активация на акаунт