Любители на Котки - Тема 119

  • 44 946
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 828
Много сладки и пухкави котета, само мачкане Hug

Ето и малко данък от Кити



# 16
  • Мнения: 4 275
Ето и от мен едни снимки на Пухкарчо Simple Smile
Страхотни котета сте показали Heart Eyes Kissing Heart Heart
 


# 17
  • Мнения: 9 991
Благодаря за новата тема!

Мая, най-голямата оптимистка беше, но елхата не оцеля:)) Hug

# 18
  • Мнения: 3 248
Ето, обещаният поздрав. Този път обаче не е "точков", а сив. Нашата сивушка днес празнува своя трети рожден ден. Да ни е жива и здрава. Благодарение на нея се впуснахме в нашето голямо котешко приключение.

# 19
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Ох, бузки.Kissing Heart Честит рожден ден, да ви е жива и здрава.Hug
Благодаря за темата и красивите душички, които сте показали, по-късно ще покаже и нашия певец, от 6 сутринта не млъкна, идва, бута се, иска да го галиш, тази котка тотално откачи, а той не е такъв по принцип.

# 20
  • Мнения: 4 275
Ивекс, това ми е мечтаното събуждане. Даже го предпочитам пред целувка от мъжа ми Joy

# 21
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Мани, всяка сутрин е така от няколко седмици, беше поспрял с изпълненията, но.... В момента съм в кухнята и чувам как драска по вратата, иска да влезе, елхата замина между другото, мъжът ми вчера го хванал да бие някакъв  гирлянд, добре че не го е изял, че как има навика да яде боклуци, как го е докопал е друг въпрос.  А, да, ходи и спи при бебето, интересното е, че я избутва от леглото и тя спи в ъгъла, а котката се шири на останала част, ужас. Писах в една тема за котешкото легло, което спечелих миналата година от Гурме, бебето го приватизира и си стои на него, много е мекичко и хубаво, котката стои пък на нейното легло.Joy Образ голям е.

# 22
  • Мнения: 4 275
Голям образ е Топче Joy Смях се с глас на разменените легълца Joy

# 23
  • Мнения: 14 300
Ооо, Ивексче, снимай ги, моля ти се Grinning
Нашата спалня е 160 см. широка, но редовно аз и мъжът ми сме сбутани в единия ъгъл, а принцеса Бела се е разперила като волен пеперуд. Че и като се опиташ да я избуташ, за да не паднеш все пак от кревата те бие. Още се чудя за какво ни беше такова голямо легло като пак спим на калъп...

# 24
  • UK
  • Мнения: 205
Благодаря за новата тема! Sparkling Heart

Един данък от нас с Балу:

Скрит текст:

Ние сега сме си в България за празниците и той остана да варди къщата в Шотландия. Много е странно да се събуждаш без котка отгоре ти, чак ми липсва Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 708
Благодаря за темата, Танчеbouquet

Много обичам началото на новите теми  Hug

MayyaI, прекрасен котарак е станал Котьо!  Heart Eyes
Зизу, последната снимка ме разтопи  Heart Eyes
Всички данъци са много сладки и пухкави!  Hug

Голям образ е Топче Joy Смях се с глас на разменените легълца Joy
И мен ме разсмя тази история  Laughing

Балу има много елегантно и кавалерско излъчване! /нали момче беше/


Данък от мен с един колаж от снимки  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 14 072
Здравейте, мами на котарани! Не съм се включвала отдавна. Да покажа моите красавци:
Томи





И Рижавейко



# 27
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Днес цял ден дебна котарака да го снимам като за начало на темата, но това само спи, а такива съм пускала безброй.
Ох, прекрасни котарачета. Kissing Heart
Гледах днес предаването по Анимал Планет, довечера видях, че пак ще го дават, адски ми е интересно, някои породи за пръв път ги чувам, мило ми стана за една жена от Гърция, която се грижи за уличните животинки.

# 28
  • Мнения: 21
file:///C:/Users/Danail/Desktop/20171221_171841.jpg  Ето я и нашата мързелана.Вашите котета са прекрасни.Нашата още си няма име ще се радвам да ми предложите име за госпожица.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 714
file:///C:/Users/Danail/Desktop/20171221_171841.jpg  Ето я и нашата мързелана.Вашите котета са прекрасни.Нашата още си няма име ще се радвам да ми предложите име за госпожица.

Не се вижда.  Stuck Out Tongue Winking Eye

Скрит текст:
1.Избираме си сайт за качване на снимки, примерно http://prikachi.com/.Качваме снимката, чрез бутона Browse и натискаме бутона КАЧИ.
  
  
2.Копираме линка от сектор "Адрес на изображението" (червената стрелка)
  
3. В темата тук, кликваме върху иконата за качване на снимки и между двете скоби пействаме линка от Прикачи.ком, който копирахме в точка 2:
  
  
4. Трябва да видим този резултат:
  
  
5. В завършен вид снимката излиза така:

Кот обикновено си идва с името. /мир/  Моят беше кръстен Карузо, ама не ми звучеше. Та, една приятелка вика : "ама какъв Карузо, той си е Котуньо и така остана. Насаме му викам Мърчо, че много и сладко мърка...Joy

Общи условия

Активация на акаунт