Любители на Котки - Тема 119

  • 44 938
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • София
  • Мнения: 4 714
Stuck Out Tongue Winking Eyemilasarapvacheva, DivaOrchideq, Impatiens благодарим.Heart

Зизу, ох и моя като се "разклечи" ми е много смешен.Joy

Мнооого сладки и мнооого лапиички.Heart

Arwen88 и аз имам Чарла, но е при баща ми.

Бобчо е уникално сладък.Heart

LofYou, Кити!:heart:

МИШЕЛИНЧЕ, много си приличаме.SunglassesKissing Heart

АДИ, ама пък съм тъпа и упорита, или само едно от двете.Joy Пак имаме елха.Stuck Out Tongue Winking Eye

Епона, честито на рожденичката и на теб.Heart

Ивекс, нищо няма да пиша....JoyJoyHeart

OswinOswald, величествен е.Heart

Dara888, еха! По две, а?Two Hearts

pinko, бе да не си дръпнала чинията изведнъж?Heart

И още една снимка, ама тъй като бях първа ме досрамя да я сложа

# 32
  • Мнения: 21
много са ви хубави котетата да са ви живи и здрави и много да ви радват

# 33
  • Мнения: 3 248
Ивекс, Майя, благодаря за честитките! Gift Heart Flowers Bouquet Cake

# 34
  • София
  • Мнения: 4 714
Ивекс, Майя, благодаря за честитките! Gift Heart Flowers Bouquet Cake
Щастливо и весело изкарване.Heart

# 35
  • Мнения: 21
/imagizer.imageshack.us/v2/2048x1229q90/922/k9pzcF.jpg[/img] сега май успях да кача снимката на нашата  безименна принцеса!:cat2:

# 36
  • София
  • Мнения: 4 714
/imagizer.imageshack.us/v2/2048x1229q90/922/k9pzcF.jpg[/img] сега май успях да кача снимката на нашата  безименна принцеса!:cat2:
ц. пробвай с това. направо качваш.Flowers Hibiscus
http://tinypic.com/?t=postupload

И за малко смях:
http://www.7kefa.com/13-%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1% … 0%B8%D1%82%D0%B5/

Последна редакция: чт, 21 дек 2017, 20:07 от MayyaI

# 37
  • Мнения: 9 991
Общинарите в Разград вместо да осъдят как работи зоологическа градина без лиценз и се гледат животни без лекар, болни и умират. Вместо да се погрижат за болният лъв Асен и за майката, която за пореден път ще ражда от кръвосмешение, то те днес решиха да вземат малките Масуд и Терез.  Мъниците  едва оцеляха под денонощната грижа и любов на Дивите Животни. Сега е решено, малките да се изпратят в зоологическата градина в Пазарджик, където според директора няма условия за малки лъвчета, вместо да се изпратят в Холандия в специален център, после в Африка. Утре има протест, моля който има възможност да отиде да ги подкрепи, ако не поне да разпространи:
https://www.facebook.com/events/1892547507716380/?ti=icl

# 38
  • София
  • Мнения: 13 141
Purple HeartPurple HeartHeartpulse
сега май успях да кача снимката на нашата  безименна принцеса!:cat2:

Прекрасни котета! Purple Heart Blue Heart Sparkling Heart

Много отдавна не съм снимала моите. Обаче имам снимка от тези дни на "снежна" Дейзи. Ето я:



Eдно време се радваше на снега, но вече хич не го харесва. Бърза да влезе на сухо и топло. Satisfied

Пинко, този "психопат" твой ли е или е снимка от нета? Satisfied Satisfied Satisfied

Епона, да ти е жива и здрава рожденичката!  Birthday Balloon

Любимата ми стара версия поне от 1 час не работи, а с новата едва се справям. Flushed Извинете ме, че допълвам така неадекватно поста! И онези сърчица в началото не знам как са се появили! Satisfied

Последна редакция: чт, 21 дек 2017, 22:39 от Тaня67

# 39
  • София
  • Мнения: 8 348
Джуджи спинка


и Сиси спинка

# 40
  • Мнения: 1 622
Благодаря на Таня за новата тема.  bouquet

Много гушки на всички прекрасни котета, които сте показали.

Честит Рожден Ден, на патерици, на Ая на Епона, да е жива и здрава и много да ви радва.  bouquet

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 433
Здравейте, страхотни пухчовци  Heart Eyes

Да ви покажа и моята Бела:
украсена:

 smile3532
И неукрасена:

Леглото е собствена изработка, обаче стана много любимо.

# 42
  • Мнения: 1 397
Здравейте , качили сте страхотни котета. Elitta как си успяла да снимаш така Бела, аз все се мъча и не успявам с Катнис Laughing

Ето ни и как се препичаме:
Скрит текст:
Скрит текст:
Сега се разсъни и гледа гълъбите през прозореца. Много е любопитна напоследък - все да види какво ядем,пием,правим въобще всичко. Ближе конденза от прозореца, не знам как да я спра. Онзи ден си открадна сланина от масата и същата вечер пробва водата от радиатора (обезвъздушавахме). Всичко да опита Yum

# 43
  • Мнения: 4 275
Момичета, много съм притеснена. Пухчо беше при родителите ми два месеца и като го видях днес, забелязах, че сякаш нещо му виси откъм корема, има нещо като подутина като го опипам. Видя ми се и понапълнял, но ме съмнява да са мазнини. Ще се опитам да се обадя в клиниката, където го кастрираха и да се опитам да обясня какво му е. Но, ако някой се сеща какво може да му е, ще се радвам Sad... И разбира се, лошите неща се случват или уикенда, или покрай празници. Оххх, и къде ще търся ветеринар тука, на когото да имам доверие Sad Освен да отскочим до Пловдив. Имаше един ветеринар, когото помня, че хвалехте в темата, ако може да споделите отново името. Иначе е многи жив и игрив. Майка ми твърди, че няма проблеми и с ходене до ВЦ-то. Но какво му има?!? Sad(((((

# 44
  • София
  • Мнения: 6 140
Нищо му няма, охранили са го родителите ти, тамън за Коледа. Stuck Out Tongue Winking Eye  Моята майка направи същото с Доби. Разпитай ги подробно колко и какво яде.

Общи условия

Активация на акаунт