Перилни препарати и омекотители – 50

  • 67 386
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 207
Перла? Тя трябва почти да ми е набор. Simple Smile
Ако не стане с почистване, вариантът е да слагаш праха в барабана преди дрехите докато свърши и после да минеш на друг. Доста голямо количество остава в чекмеджето, което не е добре. Странно е, защото перлите наливат бая вода. Да не може с толкова вода да го отмие...
Другият път като переш, пробвай да сложиш праха в чекмеджето, но на друго място, примерно малко по-навътре или по-навън от обикновено да видиш какво ще стане и ако не го поема – в барабана и туйто. Няма да му робуваш я. Моята ми създава проблеми с таблетите (таблетиран прах): ако не ги сложа на определено място съвсем в началото на отделението, не ги разтваря, но им хванах цаката, та може и при теб да помогне.

Последна редакция: нд, 24 дек 2017, 12:08 от Guess Who

# 31
  • Мнения: 3 534
Благодаря. Ще пробвам, и вътре ще сложа. Да перлата е на възраст, има проблем че понякога иска с центрофугиране и да простира, но става.
Весели празници

# 32
  • София
  • Мнения: 582
Здравейте! 95градуса с прах Ариел (плюс Импресан в отделението за омекотители) достатъчно ли е за 100 процента дезинфекция на пране? Дрехите са наистина за дезинфектиране  Sad

# 33
  • София
  • Мнения: 2 296
Ще постигнеш много добра дезинфекция, но няма да е наистина 100%. След като бактерии оцеляват по корпуса на космически станции, няма как с едно пране да елиминираме всички, ясно е.

# 34
  • Мнения: 5 914
Здравейте! 95градуса с прах Ариел (плюс Импресан в отделението за омекотители) достатъчно ли е за 100 процента дезинфекция на пране? Дрехите са наистина за дезинфектиране  Sad

Ако след това се и изгладят-мисля,че няма да има проблем.

# 35
  • София
  • Мнения: 38 476
Идвам и аз. Нямам проблеми с прането, но това сушене вън и вътре ме убива. Но така ще е засега.

# 36
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Да, и моят проблем в зимния период е със сушенето. Снощи не го прибрах да си доизсъхне на сушилника в стаята и сега като го помирисах си мирише на пушек. Измаря ме това дебнене - кога ще падне димната завеса и кога не, дали да прибирам, или да го оставя навън. Sad

# 37
  • Варна
  • Мнения: 987
Решението е - сушилня Simple Smile

# 38
  • Мнения: 68 644
И при мен снощи вечерта навън миришеше гадно-все едно са палили стърнища 😩😨 кой знае какви л@йна с извинение палят.... Rolling Eyes

# 39
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Благодаря за идеята, но няма място за такъв уред у дома, а и ми харесва мирисът на дрехите, изсъхнали навън, но на ЧИСТ въздух.

При нас има моменти, в които направо е необходимо да слагаш и маска на носа и устата, такава смрад е. Но снощи не усетих наченки на такъв "аромат" и си легнах спокойна.

# 40
  • Мнения: 68 644
Това е възможно само лятото. Сега е утопия 😆

# 41
  • Варна
  • Мнения: 987
Така е.Лятото и аз простирам навън само чаршафите просто за да ми мирише на моя си прах за пране Simple Smile
Зимата обаче пъхам всичко в сушилнята Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 582
Благодаря ви, момичета, за съветите за максимална дезинфекция!

Сушилня си купихме преди седмица от магазин за уреди с транспортни дефекти. Много години пренебрегвах тази  възможност за мое лично удобство и само сновях напред-назад от пералнята до сушилки, простори и тн. И тъй като така и не забогатях от този спестен разход, рязко реших, че и аз съм човек Wink Пльоснахме я в коридора и изобщо не съжалявам, че правим чупка в кръста при преминаването.

# 43
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Здравейте, отдавна не съм се включвала , но доколкото си спомням бяхте коментирали течен за спортни тъкани ,че има в ДМ , нали?

# 44
  • Мнения: 5 207
В DM изчезна. В Лидл има вече в постоянния асортимент.

Общи условия

Активация на акаунт