Звездни компромати - част 347

  • 114 948
  • 744
  •   1
Отговори
# 345
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 425

Крум Савов се разписва  с много тъп и неуместен коментар спрямо дъщеря си.

Коментара му и за вещицата беше също много грозен - не му стигна времето на детето и тоя тъпанар се изцепва: "Трябваше да покажеш майка си бе, тати!"
Тъпо чувство за хумор и ниска култура....

# 346
  • Мнения: 3 677
      Аз помня жена му от някакво предаване преди години, в което трябваше да отговаря на елементарни въпроси, рядко зле се представи. Не помня какво точно беше, но ме впечатли с тъпотата си. Явно критериите и на двама им за избор на партньор не включват интелект. Не ги мисля.

# 347
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 756
Ааа може да включва,ама да  равняват по себе си.
Не мога да повярвам,че Савов е бил коцакарът на телевизията в зората на Нова...  Типичен селски бек.

# 348
  • Мнения: 3 677
Ааа може да включва,ама да си се равняват по себе си.


Smile 😂😂😂 Може и така да е.

# 349
  • Мнения: 1 458
Същи Милко Калайджиев на синоптичките.

# 350
  • Мнения: 17 542
Крум винаги ми е бил адски тъпо парче. Едно време каго ерген, си мислеше, че е ба си якия мъжага и уникален пич, Joy Беше се самонарочил за женомелачка и особено лелеян от всички засукани фльорци. Няма такъв надувко и самовлюбен тип. Ожени се на дърти години и ходеше по студията да разнася благоверната си като трофея на трофеите, се едно е неземна красавица и велика жена и тя избрала него, щото е ТОЙ, а той се стискал и на най-великолепната се дал. Такова парвеню е, така искаше да е великия Казанова, така си вярваше, че е впечатляващ! Сега прилича на сушена скумрия.
Депутатките са... потресаващи! Нинова, се едно е с бирено шкембе с това жълто ансамбълче и чуден черен каиш. Кунева... за Бога, от дрипшоп ли е купила тия парцали?! Захариева фру-фру роклетата и панталонки като за Патиланци - вкус та цепи мрака. Вицето ми прави впечатление с ужасния подбор на модели за едрата ѝ фигура, както и прическата ала Аманда Лиър. Лиляна залага на стройни прасци връз които е позициониран квадрат - ни дължини, ни цветове, ни модели. Тия френски костюмчета изобщо не са за нейната фигура. Баракова е като лунапарк! Марешки прилича на бизон в размножителен период - само пара не му излиза от ноздрите.
Егати, кучето преяде снощи и скърца да го води някой спешно навън, ММ с мрънкане го повлече, а аз в ранни зори се скъсах от смях с тези!

# 351
  • Мнения: 1 236
Крум винаги ми е бил адски тъпо парче. Едно време каго ерген, си мислеше, че е ба си якия мъжага и уникален пич, Joy Беше се самонарочил за женомелачка и особено лелеян от всички засукани фльорци. Няма такъв надувко и самовлюбен тип. Ожени се на дърти години и ходеше по студията да разнася благоверната си като трофея на трофеите, се едно е неземна красавица и велика жена и тя избрала него, щото е ТОЙ, а той се стискал и на най-великолепната се дал. Такова парвеню е, така искаше да е великия Казанова, така си вярваше, че е впечатляващ! Сега прилича на сушена скумрия.
Депутатките са... потресаващи! Нинова, се едно е с бирено шкембе с това жълто ансамбълче и чуден черен каиш. Кунева... за Бога, от дрипшоп ли е купила тия парцали?! Захариева фру-фру роклетата и панталонки като за Патиланци - вкус та цепи мрака. Вицето ми прави впечатление с ужасния подбор на модели за едрата ѝ фигура, както и прическата ала Аманда Лиър. Лиляна залага на стройни прасци връз които е позициониран квадрат - ни дължини, ни цветове, ни модели. Тия френски костюмчета изобщо не са за нейната фигура. Баракова е като лунапарк! Марешки прилича на бизон в размножителен период - само пара не му излиза от ноздрите.
Егати, кучето преяде снощи и скърца да го води някой спешно навън, ММ с мрънкане го повлече, а аз в ранни зори се скъсах от смях с тези!

 Laughing Laughing Laughing Heart Eyes
Аз пък се скъсах да се хиля с теб, горното трябва да се цитира като култов коментар! Набито око имаш и усет към детайла, както и уникално чувство за хумор Simple Smile

# 352
  • Мнения: 17 542
Аз така се разсъних, че до сега се забавлявах с Баракова. Не знам какво да кажа, снимките говорят всичко...
Скрит текст:

# 353
  • Мнения: 3 819
Още не мога да реша да плача ли или да се пръсна от смях, че това чудо стана депутат  Mr. Green

# 354
  • Мнения: 9 041
Тук Нинова
Скрит текст:
ми заприлича на Бойко с жълтата тениска 😂
Скрит текст:

Явно си я харесва, носи я всяко лято. 😀
Снимката с Нинова е Фотошоп,няма такъв корем като торба

# 355
  • Мнения: 4 871
Тук Нинова
Скрит текст:
ми заприлича на Бойко с жълтата тениска 😂
Скрит текст:

Явно си я харесва, носи я всяко лято. 😀
Снимката с Нинова е Фотошоп,няма такъв корем като торба
Да, разбира се, разбира се  hahaha hahaha Laughing

# 356
  • Пловдив
  • Мнения: 29 002
Ааа може да включва,ама да  равняват по себе си.
Не мога да повярвам,че Савов е бил коцкарът на телевизията в зората на Нова...  Типичен селски бек.
Преди десетина година тук, в Клюкарника имаше тема "Вас свалял ли ви е Крум Савов", мисля автор беше Блонди. Еми....

Я потърсете темата, може и да не може да се намери, беше преди поне 3 смени на форумната система.

# 357
  • Мнения: 9 041
Тук Нинова
Скрит текст:
ми заприлича на Бойко с жълтата тениска 😂
Скрит текст:

Явно си я харесва, носи я всяко лято. 😀
Снимката с Нинова е Фотошоп,няма такъв корем като торба
Да, разбира се, разбира се  hahaha hahaha Laughing
Колкото и да ти е сммешно ,аз съм я виждала на живо и то точно с това сако.Ми няма такъв корем.

# 358
  • Мнения: 140
С "депутат" Боряна Георгиева бяхме съученички във Варна... Наистина съм потресена, че това момиче е в Парламента и взима решения в държавата в която живея. Вече вярвам, че сме държава на абсурдите. Confused

# 359
  • Мнения: 35 649
Аз така се разсъних, че до сега се забавлявах с Баракова. Не знам какво да кажа, снимките говорят всичко...
Скрит текст:


Край, денят ми отиде по дяволите... Може ли толкова да няма огледало у тях това девойче? И най-лошото е,че явно има и е седяла пред него и се е докарала така!
А още по-страшното е,че имам такава колежка, същата цуцка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт