"Сега и Завинаги" Asla Vazgecmem Тема 3

  • 88 068
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 367
Да, лелята наистина им вменява непрекъснато чувство за вина и точно така ги държи. И как се вживява и си вярва, че едва ли не е със синя кръв. Май е забравила или не иска да си спомни от къде е излязла и че само благодарение на парите на Ийт живее в разкош. За нищо на света няма да го изпусне и естествено набутва и дъщеря си.

# 706
  • Мнения: 22 867
Лелята и щерката, хем кобри, хем все другите им криви. Но нашите са ей така! Simple Smile












# 707
  • Мнения: 13 636
Момичета, чудесни сте!
Аз нямам какво да допълня. Затова ви пускам най-новата снимка на Толга от Instagram.


48,321 харесвания
преди 1 час

# 708
  • Мнения: 1 973
12 Потребители и 17 Гости преглежда(т) тази тема.

Охо, такова присъствие не е било в темата. Много се радвам. Добре дошли на всички, които наминават в темата. Нищо, че сте на "балкона" пак бъдете там, но, ако искате заповядайте да си "говорим".

Много често поглеждам последната сцена, по-точно прегръдката на Ийт и Нур.
Той първо я отхвърляше, но тя го спря, преди да го прегърне го погледна, защото знаеше, че има нужда от нея и видя точно това, след което го прегърна. Той се подвоуми и вдигна ръце за прегръдка, така си сляха душите и си усетиха сърцата. Камерата акцентира върху двете му ръце, които бяха обгърнали Нур много здраво. Беше прекрасно, а Ийт освободи за малко напрегнатата си душа в прегръдките на любимата.
Красива сцена и прекрасно изиграна от Толгахан/Ийт.

И следваща от Инстаграм

Последна редакция: ср, 31 яну 2018, 21:55 от Dimana-nova1

# 709
  • Мнения: 1 973
Labrex, радвам се, че се появи. Нищо, че мнението ти съвпада с написани коментари, ти, си напиши и  твоя, защото винаги ще има нещо различно от друго мнение, дори да е само в някакъв нюанс.

Този колаж много ми хареса



Я вижте какво ми попадна. Снимка,  публикувана от нашата домакиня Kotelina в темата на "Съла"/Завръщане.

Последна редакция: ср, 31 яну 2018, 22:06 от Dimana-nova1

# 710
  • Мнения: 13 636
Kotelinaaaa, изгоряхме!


Моля те! Пускай новата тема, че както сме тръгнали утре няма да има къде да пишем!

# 711
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Момичета, с интерес чета коментарите ви и тях за разлика от епизодите не ги пропускам Laughing
Подкрепям идеята на Димана за красиво оформената първа страница, стига разбира се гостоприемната ви домакиня да разполага с достатъчно време и желание, за да се погрижи за това Peace
Минавам директно на въпроса, ако желаете пишете ЛС на Котелина да пусне нова тема, защото тя доколкото разбрах от самата нея май не следи тази тема и съответно няма как да знае, че сте я изписали.

# 712
  • Мнения: 1 973
Момичета, с интерес чета коментарите ви и тях за разлика от епизодите не ги пропускам Laughing
Подкрепям идеята на Димана за красиво оформената първа страница, стига разбира се гостоприемната ви домакиня да разполага с достатъчно време и желание, за да се погрижи за това Peace
Минавам директно на въпроса, ако желаете пишете ЛС на Котелина да пусне нова тема, защото тя доколкото разбрах от самата нея май не следи тази тема и съответно няма как да знае, че сте я изписали.

Маргарита, благодаря! Аз й писах на лични и се надявам да погледне.

Еми, ако Котелина е заета можем да помолим МАМА-АН да направи тема, защото тя е домакиня на  тема във форума и знае как да го прави, стига да има време, при нейната професионална заетост. Тя ще ни прочете и ще каже.

# 713
  • Мнения: 13 636
 
Момичета, с интерес чета коментарите ви и тях за разлика от епизодите не ги пропускам Laughing
Подкрепям идеята на Димана за красиво оформената първа страница, стига разбира се гостоприемната ви домакиня да разполага с достатъчно време и желание, за да се погрижи за това Peace
Минавам директно на въпроса, ако желаете пишете ЛС на Котелина да пусне нова тема, защото тя доколкото разбрах от самата нея май не следи тази тема и съответно няма как да знае, че сте я изписали.

Маргарита, благодаря! Аз й писах на лични и се надявам да погледне.

Еми, ако Котелина е заета можем да помолим МАМА-АН да направи тема, защото тя е домакиня на  тема във форума и знае как да го прави, стига да има време, при нейната професионална заетост. Тя ще ни прочете и ще каже.
Димана,  нека да изчакаме до утре Котелина. Щом си й писала вярвам, че ще ти отговори.  Надявам се, че  ще направи всичко възможно, за да пусне новата тема.

# 714
  • Мнения: 1 973
Момичета, с интерес чета коментарите ви и тях за разлика от епизодите не ги пропускам Laughing
Подкрепям идеята на Димана за красиво оформената първа страница, стига разбира се гостоприемната ви домакиня да разполага с достатъчно време и желание, за да се погрижи за това Peace
Минавам директно на въпроса, ако желаете пишете ЛС на Котелина да пусне нова тема, защото тя доколкото разбрах от самата нея май не следи тази тема и съответно няма как да знае, че сте я изписали.

Маргарита, благодаря! Аз й писах на лични и се надявам да погледне.

Еми, ако Котелина е заета можем да помолим МАМА-АН да направи тема, защото тя е домакиня на  тема във форума и знае как да го прави, стига да има време, при нейната професионална заетост. Тя ще ни прочете и ще каже.
Димана,  нека да изчакаме до утре Котелина. Щом си й писала вярвам, че ще ти отговори.  Надявам се, че  ще направи всичко възможно, за да пусне новата тема.



Разбира се, че ще изчакаме включване от Котелина, плюс това имаме още 2 стр. да изпишем.
Иначе предположението ми зо втори автор на темата е следствие на професионалната ми настройка да имам винаги резервни варианти. yes book

# 715
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Страхотни снимки, колажи и коментари момичета 😚😚😚 и такава посещаемост в темата, а аз пак съм пропуснала😣. Иначе днешният епизод ми беше доста динамичен, въпреки, че нашите хора са отново в конфликт. Много си изкефих, когато се прегръщаха отвън, а Иджлял ридаеше на прозореца, само вещицата  Айтюл да не беше разваляла момента 😡.  Реакцията на чичото за новият дом на Нур също беше 😂😂, щял да се разтанцува човека, всичката му е наред. Като цяло ми беше забавна серията, като разбира се изключа ядът си, че любимите за пореден път са разделени. Лека нощ от мен и живот и здраве утре в новата тема 😉

# 716
  • Мнения: 1 973
За тези, които ще си лягат да ги "почерпя" с едно колажче за лека нощ.



# 717
  • София
  • Мнения: 4 429
      Както обещах, оставям ви ЛИНК към епизоди 43, 44 и 45

   ЕПИЗОД 43 - ЛИНК

   ЕПИЗОД 44 - ЛИНК

__________________________________________________________

   Епизода за довечера

  ЕПИЗОД 45 - ЛИНК

  

# 718
  • Мнения: 1 973
Добро утро!

Честит ви Малък Сечко. Да видим как ще ни изненада с температурните си амплитуди.

Време е за кафе и ви го поднасям с



Mari_Mar Hug/благодаря за линковете.

# 719
  • Мнения: 13 636
Добро утро!

Честит ви Малък Сечко. Да видим как ще ни изненада с температурните си амплитуди.

Време е за кафе и ви го поднасям с



Mari_Mar Hug/благодаря за линковете.

Хайде и аз да изпия едно кафе в тази приятна компания!




Успешен ден, момичета!

Общи условия

Активация на акаунт