Реплика или НЕ ???

  • 6 576
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 143
и двата модела масово се предлагат на европейския пазар от малко повече от година. Т.е. от скоро се опитват да се наложат на нашият пазар.
А моето Мейзу официално внесено и купено в България с 3 годишна гаранция скоро ще направи 4 години. Blush
по темата: Ако автора на темата пита за такава реплика, само ще си хвърли париците на вятъра.

# 16
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Само, че аз говоря за МАСОВО предлагане и за опит дадена марката да се наложи на пазара. Спирам офф топика Wink

# 17
  • Мнения: 2 143
Дефинирай "масово предлагане"

# 18
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Предлагам да не спамим вече в темата, а да отвориш една нова, в която да ти дефинирам що е то реплика на техника, масово предлагане, масово търсене, масово потребление. Целта на тази тема е авторката да чуе мнения за и против репликата на телефонен апарат. Ти написа цяло едно изречение по темата.
Извинявам се на всички, които трябваше да прочетат толкова безсмислени постове.
Аз се оттеглям. Hug успех на авторката с избор на телефон.

# 19
  • Мнения: 1 224
предлагам ти да разгледаш моделите на Meizu и Xiaomi и двете марки тепърва излизат извън пределите на азиатския пазар и на външен вид доста приличат на моделите на Samsung и Apple.
Тепърва казваш? Joy
Ами до колкото аз съм чела и двата модела масово се предлагат на европейския пазар от малко повече от година. Т.е. от скоро се опитват да се наложат на нашият пазар. Ако е грешна информацията, която давам може да ме поправиш Stuck Out Tongue Winking Eye
Реплики на телефони все още се произвеждат и предлагат.
https://www.alo.bg/searchq/?q=samsung+s8+replika първото, което ми излезе в нет-а


Имаме едно хиоми в къщи,върши страхотна работа. Мисля,че даже виваком предлагаше хиоми редми 4.

# 20
  • Мнения: 9 991
Има във фейса сайтове където сe продават реплики. Пищат хората, че за нищо не стават и веднага започват да правят проблеми. Айфоните дори нямат айклауд и тн. както се полага. Само на външен вид ги правят да имитират, качество нямат. И аз съм чувала добри отзиви за китайските. Не виждам смисъл да се купи айфон 7-ца менте дето не става за нищо, по-добре за тези пари едно Хайоми или Алкател.

Последна редакция: вт, 02 яну 2018, 09:54 от adelinda

# 21
  • Мнения: 5 178
Реплика не бих си купила, обикновено са произведени в заводите, където и оригинала, но от части с ниско качество.
Xiomi обаче си имам, никога не съм слугувала на марки , а от към цена гледам да не ме е яд, че примерно съм го изтървала и се е потрошил или са ми го гепали/ изгубила някъде
За мен телефонът е необходимост, а не демонстрация на финансов или социален статус

# 22
  • България
  • Мнения: 8
А за тази марка Xiaomi се продават калъфчета, протектори и т.н.....предполагам ?
защото досега не съм виждала или поне в магазините за телефони не съм
Rolling EyesWinkThinkingHearts

# 23
  • Мнения: 9 991
В алиекспрес има.

# 24
  • Мнения: 5 178
Аксесоари от Бг не купувам, в момента ог Gearbest за 45 лв съм поръчала 4 силиконови, един кожен затворен калъф и два стъклени протектора..За толкова пари тук щях да купя един кожен и протектор евентуално..Е вярно ще дойдат след 3-4 седмици, но разликата в цената е драстична

# 25
  • София
  • Мнения: 1 223
Има много качествени китайски телефони, които освен по цена, по нищо не отстъпват на утвърдените.
Между тях са и  споменаваните тук с пренебрежение Xiaomi и Huawei.

Ето и класацията за 2017 г., изводите ги оставям на вас.

Top Mobile Brands in World 2017 are:

1st Place : Samsung
2nd Place : Apple
3rd Place : Huawei
4th Place : Oppo
5th Place : Vivo
6th Place : LG
7th Place : Xiaomi
8th Place : Lenovo
9th Place : ZTE
10th Place : TCL (Alcatel)

# 26
  • Мнения: 9 991
Сансунг имитират айфон, но айфон са по--скъпи. Най-продавани с мобилен план или платени на ръка? Защото общо взето тук мобилните оператори почти само Самсунг набутват.

# 27
  • Мнения: 2 143
Сансунг имитират айфон, но айфон са по--скъпи.
Дали? JoyJoyJoy

# 28
  • Мнения: 9 991
Да, съдили са се и епъл са спечелили. Каквото изкарат епъл и Самсунг се мъчат да го докарат.

# 29
  • Мнения: 5 255
Да, съдили са се и епъл са спечелили. Каквото изкарат епъл и Самсунг се мъчат да го докарат.
Не случайно в нета Apple са известни като патентен трол, но и те си го отнасят понякога.

Общи условия

Активация на акаунт