Сложни взаимоотношения и любовна драма

  • 25 464
  • 130
  •   1
Отговори
# 75
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И още нещо: /според хронологията на постовете ти/ си приел часовника-подарък от жената, към която не изпитваш чувства, ама тя била влюбена в теб, когато вече си "познавал" другата от интернет. Не мислиш ли, че не е логично /ако е истина историята/ да приемаш подобни подаръци? И го каза на момичето от интернет, за да се похвалиш, а не за да си честен. Да знае тя, че има работа с мъж, в когото е влюбена друга жена.

Последна редакция: нд, 31 дек 2017, 20:04 от smileys

# 76
  • Мнения: 93
Майка и ми натика часовника в ръцете, а аз го приех просто за да не ги обидя, не че го исках.

# 77
  • Мнения: 93
Не съм го казал за да се хваля. Но осъзнавам, че и напълних главата с глупости.

# 78
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Майка и ми натика часовника в ръцете, а аз го приех просто за да не ги обидя, не че го исках.

Не бих приела такъв подарък, но хората сме различни.

Не съм го казал за да се хваля. Но осъзнавам, че и напълних главата с глупости.

Може да не си искал това, а тя това да е почувствала /просто разсъждавам от гледна точка на жената/. Осъзнаваш - това е добре. При положение, че осъзнаваш, предполагам, че приемаш държанието ѝ за логично.

За мен е такова. Директно бих те отсвирила, колкото и извинения да изпращаш.

Няма нищо мътно в тази история и никаква необходимост от писане на трактати по темата. 

# 79
  • Мнения: 54 692
Смайли, мислиш точно като мен! Hug Hug Hug

# 80
  • Мнения: 93
За много години на всички! Нека 2018 е изпълнена с приятни емоции и много любов Wink

# 81
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Честита Нова година и на теб!

Здраве, щастие, късмет, любов и повече разум!

# 82
  • Мнения: 4 624
Сгрешило е момчето, но не мисля, че са били непростими грешки. Просто момичето не го е харесвало достатъчно и си е търсило причини да го отсвири. Нито това, което е казал е нещо кой знае какво, а за картинката с котката, дори не искам да коментирам какъв човек трябва да си, за да се обидиш на нещо такова Grinning И така.... не се тормози, човече, просто не сте си паснали и тя го е разбрала първа.

# 83
  • Мнения: 2 039
На колко години е автора?Звучи крайно несериозно.Момичето явно не го е харесвало достатъчно и след няколко негови изцепки се е оттеглило от връзката.

# 84
  • Испания
  • Мнения: 37 503
На колко години е автора?Звучи крайно несериозно.Момичето явно не го е харесвало достатъчно и след няколко негови изцепки се е оттеглило от връзката.

Като прочетеш постовете, ще разбереш.

# 85
  • Мнения: 157
Тури й кръст на тази връзка. Не дълбай повече, че момата ще те разкара с лъжа.
Нямаш си представа колко е обидно да те разкарат с думите " наистина си прекрасен, но.....".
Сякаш жените се абонират някъде за тези думи.
Така че, да, надявай се да не ти се налага да слушаш глупави оправдания и извинения.

# 86
  • Мнения: 29 835
31 е новото 13. newsm78 Бива ли на тази възраст такива глупости?!
+1  Peace
На 31 г. е автора, но поведението му е като на тийнейджър.

Дано си вземе поука от съветите тук.

# 87
  • Мнения: X
Направо си представям как продължавам с човек, който ми обяснява колко и как други жени били влюбени в него, а той завалията, от добро сърце ги развежда насам-натам...... (липсва ми емотикона "търкалящо се от смях човече").
Ай мерси, от подобна "искреност".
Ако е мъж на място, ще си задържи "скъпоценните тайни" само за себе си, а въпросните влюбени госпожици директно ще разкара от живота си.
Мъж, който обича и държи на една жена, не й навира разни "кифли с Фафли" под носа, за да "Айй, виж мЪ колко съм вървежен, беее.....!", а тихомълком ги разкарва от живота си.
Снимката не видях, ама не ми и трябва....напълно разбирам защо момичето се е изпарило и не ще да чуе вече за тоз "младеж влюбен"......

# 88
  • Мнения: 29 835
 Amour*  , толкоз добре го написа! Баш тъй си е! Peace

# 89
  • Paris, France
  • Мнения: 14 181
Привет и ЧНГ. Според мене връзката с момичето от интернет няма бъдеще дори и да успееш да измъкнеш отговор от нея. Тя явно е обидчива а ти си директен. С моят мъж и двамата сме доста себични, нетактични и прями, но понеже никой не е обидчив не си тровим нервите. Аз не виждам смисъл да се правя на маймуна само за да не ме напуснат. Станалото е станало и не е края на света а ново начало и за двама ви. Ако в интернет се обижда от написано, в реалният живот нямате шанс да се спогодите. Тя явно изисква много внимание и държи непрекъснато да и се показва вярност, изключвайки околни същества от женски пол от живота ти. Има и елемент на културна особеност, може би. Тя българка ли е? И малко за интернет връзките:
1. В интернет рядко си единствен, особено в началото.
2. И най-грозната, дебела, стара, очилата лелка с 3 деца от 5 различни мъже, обитаваща селска барака с кенеф на двора, в интернет има хиляди ухажори от най-различни места, готови да я посещават, канят итн.
3. Понеже жените в сайтове са заливани с комплименти и мазнене от драпащи за евтин секс, срещи, документи чрез брак, съвместен живот мъже, започват да ги приемат за даденост и да очакват единствено цветя и рози, поръсени със златен прах и умело декорирани с долари и евра.
4. Повечето жени из нета имат план Б. Даже по няколко. В момента, в който изпита несигурност или конкуренция, те увеличават интензитета и продължителността на общуване с увеличен брой мъже. Защо да слуша критики като може да получава комплименти?
5. Мъж, с когото се е вече срещнала, не представлява особен интерес извън икономически и сексуален, ако и някои да лъжат, околните и себе си, че са влюбени.
6. Нищо чудно в момента да обяснява на някое ново канарче какъв мръсник си, защото си приел часовника, когато тя самата има и все още получава златни Бом и Мерсиета, Шопари с диаманти или просто Ролексчета оттук и оттам.

Живей си живота с наслада! Не сте били женени и сте свободни да срещате когото си искате. Успех и късмет

Общи условия

Активация на акаунт