Сложни взаимоотношения и любовна драма

  • 25 462
  • 130
  •   1
Отговори
# 90
  • Sofia
  • Мнения: 15 577
6. Нищо чудно в момента да обяснява на някое ново канарче какъв мръсник си, защото си приел часовника, когато тя самата има и все още получава златни Бом и Мерсиета, Шопари с диаманти или просто Ролексчета оттук и оттам.

Къде ги раздават тези Шопарчета и Ролексчета, да взема да се наредя и аз, нищо че не съм свободна мома? Mr. Green

# 91
  • Мнения: X
Цял роман съчинихте... Rolling Eyes

Авторът е загубил 2 години от живота си в мечтания, тъй като не е способен да поддържа нормална и реална връзка с жена. Изостава все повече в това отношение и трупа липси, затова и тази инфантилност.

# 92
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И малко за интернет връзките:
1. В интернет рядко си единствен, особено в началото.
2. И най-грозната, дебела, стара, очилата лелка с 3 деца от 5 различни мъже, обитаваща селска барака с кенеф на двора, в интернет има хиляди ухажори от най-различни места, готови да я посещават, канят итн.
3. Понеже жените в сайтове са заливани с комплименти и мазнене от драпащи за евтин секс, срещи, документи чрез брак, съвместен живот мъже, започват да ги приемат за даденост и да очакват единствено цветя и рози, поръсени със златен прах и умело декорирани с долари и евра.
4. Повечето жени из нета имат план Б. Даже по няколко. В момента, в който изпита несигурност или конкуренция, те увеличават интензитета и продължителността на общуване с увеличен брой мъже. Защо да слуша критики като може да получава комплименти?
5. Мъж, с когото се е вече срещнала, не представлява особен интерес извън икономически и сексуален, ако и някои да лъжат, околните и себе си, че са влюбени.
6. Нищо чудно в момента да обяснява на някое ново канарче какъв мръсник си, защото си приел часовника, когато тя самата има и все още получава златни Бом и Мерсиета, Шопари с диаманти или просто Ролексчета оттук и оттам.


Скоро не бях чела подобна тъпотия. Сама ли направи тези заключения? От личен опит?

# 93
  • София
  • Мнения: 861
От моя гледна точка, виртуалното общуване, придружено само с едноседмично познанство, въобще не дават основание да кажеш, че познаваш някого, камо ли пък да имаш сериозни отношения с него. Седем дена секс туризъм не се равняват на връзка. Ако действително се познавахте, щяхте да знаете кое радва и кое обижда човека отсреща, нямаше да се чудите защо сега не иска и да ви чуе. Това е увлечение по-скоро. Продължете напред. Отсрещната страна явно го е направила.

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 15 577
На мен друго ми стана интересно – защо всички автоматично приехте, че когато момичето е дошло в България за седмица, двамата са правили секс? Аз имам някакви подозрения, че до кревата така и не се е стигнало. Нека авторът да поясни този момент, ако все още чете темата, защото е важен. Peace

# 95
  • София
  • Мнения: 24 839
Ние автоматично приехме и че момичето е българка, а ако не е, не ща да го мисля, балканския мачо........

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 15 577
Е, поне че е българка, май можем да сме сигурни – нали назад в темата авторът публикува картинката, която ѝ е изпратил. Текстът си беше на български. Peace

# 97
  • Мнения: X
Е, ако за 31 г. мъж "хубава и любовна седмица" означава държане на ръце и откраднати целувки, вече не знам за какво говорим. Grinning

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 15 577
Е, нали са имали 2-годишна безоблачна онлайн "връзка". Laughing Аз след това пояснение всичко очаквам. Току-виж авторът се оказал и непорочен. Mr. Green

# 99
  • Мнения: X
Е, нали са имали 2-годишна безоблачна онлайн "връзка". Laughing Аз след това пояснение всичко очаквам. Току-виж авторът се оказал и непорочен. Mr. Green

Жалко, че авторът избяга. Mr. Green Интересните въпроси тепърва започват. Joy

# 100
  • Мнения: 29 817
Току-виж авторът се оказал и непорочен. Mr. Green

Ако това е ситуацията, ще избяга момичето.....да не е на 15 г., че да се държат за ръце и да пърхат с мигли?!?

ПС: Не можах да видя картинката, нещо изтрита май.... newsm78

# 101
  • София
  • Мнения: 11 689
Не е изтрита, може би със старията версия на форума и затова не я виждаш. Ето я:
http://www.img-share.eu/main/image_view/received_482654845436590 … 14724216.jpeg.htm

# 102
  • Мнения: 29 817
Въх, що за глупост?!?!

Че съм руса, руса съм......явно затова не я разбирам.

# 103
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722
Е, нали са имали 2-годишна безоблачна онлайн "връзка". Laughing Аз след това пояснение всичко очаквам. Току-виж авторът се оказал и непорочен. Mr. Green

Жалко, че авторът избяга. Mr. Green Интересните въпроси тепърва започват. Joy

Точно затова и избяга  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 93
Привет и ЧНГ. Тя българка ли е? Успех и късмет
Ч.Н.Г! Благодаря! Рускиня е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт