Модни тенденции в прическите и всичко за косата - тема 18

  • 72 987
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Ел, трудна за поддържане, ама хубава Wink

# 706
  • Мнения: 3 027
Принцеса, колко пъти минаваш кичура със средната струя за да се изсуши?
При мен е нужно много, много минаване, което по моята логика гори повече, от минаването 2-3 пъти на гореща струя  newsm78
И да, за мен на снимката не е пригладена косата ( нямам предвид като след преса) Това за моите критерии де.

# 707
  • Варна
  • Мнения: 7 713
 Ел ,не ползвам четката като сешоар.... Суша предварително с нормален сешоар до полусухо състояние и тогава оформям с четката. Все пак е само 1000w. ще трябва да се пенсионирам ако тръгна да суша тая чума само с нея.
   Знам какво имаш предвид под пригладена коса,но при мен е трудно постижимо  Laughing да не кажа невъзможно това което съм виждала на твоята./Говоря за една разкошна прическа с големи букли/.

 За ежедневието ми е ОК вече по повод включвам и пресата.

# 708
  • Мнения: 3 027
Аз буклите ги правя само с маша. Ще опитам да кача снимка с четката
 Sunglasses
А така е със сешоар
 Sunglasses
Намерих и една по чупки 😂 почти нямам такива и са от тъмния ми период
 Sunglasses

Последна редакция: сб, 27 яну 2018, 06:25 от El_83

# 709
  • София
  • Мнения: 6 010
Ел, страхотен цвят и страхотна коса! Много ми харесваш с медения цвят. Какво се води и коя боя и номер?

# 710
  • Мнения: 3 027
Ел, страхотен цвят и страхотна коса! Много ми харесваш с медения цвят. Какво се води и коя боя и номер?
Обезцветена е тука от тъмно ( като на последната снимка) фризьорка ме прави. Не се задържах дълго, обаче  Joy  И не знам кой номер е боята, тя разбърква няколко винаги.

# 711
  • Мнения: 943
Ел, с какво поддържаше косата си след обезцветяването? Изглежда мнооого добре Heart Eyes

# 712
  • Мнения: X
Ел, много си хубава !
И косата ти е разкошотия !

# 713
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Много красива коса, за първи път я виждам, чудесна е!

# 714
  • Sofia
  • Мнения: 857
И аз се включвам 😃Ел, уникална коса , медена , руса , все хубава!  Аз никога не мога да пусна такава , имам явно мания постоянно да си променям визията, и съответно сасипия😂ако не е пресата и постоянните маски съм загубена!

# 715
  • Мнения: 3 027
Ел, с какво поддържаше косата си след обезцветяването? Изглежда мнооого добре Heart Eyes
Следя редовно темата за професионална козметика  Laughing

# 716
  • Мнения: 14 340
Еее, изпуснах Ел, а по коментарите съдя, че има какво да се види. Ел, моля те, покажи се пак, ако не е проблем, може и на ЛС.

Боята ми е пристигнала и ще ида да я взема. И май ще се намажа, нищо че са минали 3 седмици само... Пуст мерак не трае, а и Кастинга го усетих като оцветяващ шампоан, та няма какво толкова да стане.

# 717
  • Мнения: 18 562
Ел и аз искам да видя твоята коса. Ако не е проблем.
Кастинга наистина е като шампоан, щадяща и не се усеща като боядисаня косата.
Принцесо, ако ивах такава коса на вълни никога нямаше да я изправям.

Последна редакция: сб, 27 яну 2018, 09:00 от Мис Каролин Бингли

# 718
  • Мнения: 943
Ел, с какво поддържаше косата си след обезцветяването? Изглежда мнооого добре Heart Eyes
Следя редовно темата за професионална козметика  Laughing
Да. Знам, че каза с хидратация. По-скоро ме интересуваха конкретни продукти.

# 719
  • Варна
  • Мнения: 7 713
Ел и аз искам да видя твоята коса. Ако не е проблем.
Кастинга наистина е като шампоан, щадяща и не се усеща като боядисаня косата.
Принцесо, ако ивах такава коса на вълни никога нямаше да я изправям.

 Мисче всеки търси това,което няма  Laughing. Не беше такава на вълни докато беше зле...Беше си направо рошава и никакви финиши не помагаха. Сега когато е в прилично състояние и достатъчно дълга рядко я изправям ходя си къдрава  Joy. Голямо улеснение си е. Духвам със сешоара,малко масло да се оформят вълните и толкова. Спя вързана на хлабав кок. Сутрин я пускам и си е същата......това ако не се шляя по варненския вятър де  Laughing тогава си иска масло и вечер и сутрин.

 Ел има една от най-красивите коси,които съм виждала във форума  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт