Къде да намеря сериозно момиче в София

  • 60 496
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
А свестните момчета/мъже не са им интересни, щото си ги избират по визия и по джоб.

Ахам... Wink Т.е. вариантите: красив + свестен или материално осигурен + свестен, са нереалистични, така ли?
Чакай, ще ходя да пощипна любимия мъж, хъркащ блажено в съседната стая, да се уверя, че не е плод на моята болна фантазия. Sunglasses

За сметка на това, предполагам, всички лузъри, с отблъскващ външен вид, мижави финансови възможности и, в повечето случаи, тежки социални импедименти, са принцове под прикритие.

Мда, направо ме убеди, да знаеш. Crazy

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 412
А свестните момчета/мъже не са им интересни, щото си ги избират по визия и по джоб.

Ахам... Wink Т.е. вариантите: красив + свестен или материално осигурен + свестен, са нереалистични, така ли?
Чакай, ще ходя да пощипна любимия мъж, хъркащ блажено в съседната стая, да се уверя, че не е плод на моята болна фантазия. Sunglasses

За сметка на това, предполагам, всички лузъри, с отблъскващ външен вид, мижави финансови възможности и, в повечето случаи, тежки социални импедименти, са принцове под прикритие.

Мда, направо ме убеди, да знаеш. Crazy

То нашето гаргже винаги ще е най-хубаво. Или гроздето е кисело... И четеш по диагонал, избирателно, не съм казал, че не може да са свестни и материално осигурени или красиви. Просто на теб така ти е удобно и така си го перефразираш, което още повече доказва как мъжа ти е толкова перфектен само на думи.


П.с.
Колега, това имах предвид.

# 17
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
За сметка на това, предполагам, всички лузъри, с отблъскващ външен вид, мижави финансови възможности и, в повечето случаи, тежки социални импедименти, са принцове под прикритие.

Мда, направо ме убеди, да знаеш. Crazy
Каквито са принцесите, такива са и принцовете. И на черното не можеш да кажеш бяло - неслучайно словосъчетанието "финансово красив" го е измислила жена.

# 18
  • Мнения: 282
Когато прочета мненията на " културните дейци " как може да се запознаеш с партньор на изложба, балет, опера и тн ми става ужасно смешно. Или сте гледали твърде много филми или никога не сте ходили на опера, или и двете! За неотракани сингъли само интернет и общи познанства са опция, виж хората, на които флиртът и закачливостта им идва отвътре , те и на пътя могат да си хванат гадже!

# 19
  • Мнения: 12 473
Фейса е пълен с групи и мероприятия по интереси - запиши се, следи, бъди активен  и така.

# 20
  • Мнения: 5 468
Драко, много детински размисли имаш. Жените може да търсят лоши момчета, ако са в пубертета. Grinning А тук говорим за съвсем друга възрастова група.

Относно културните мероприятия, не случайно не съм писала опера, тъй като ходя понякога и там хората са предимно по-възрастни. Но на кино, театър  и изложби ходят млади хора и не виждам защо да не може да срещне момиче там. Сами момичета едва ли ходят, но в компания с приятели, да. Към предните ми предложения мога да добавя и танци, но зависи дали авторът би опитал с това. Имам познати жени, които ходят на салса за начинаещи след работа. Било много популярно сега.

# 21
  • Мнения: X
На кино, театър и изложба се ходи за кино, театър и изложба, а не за да се запознаваш с лепки. Към компания млади хора ако се присламчи някой дърт ергенин си представям после какви ще са коментарите в групата... Peace Не само си представям всъщност, а съм и виждала/чувала.

Когато прочета мненията на " културните дейци " как може да се запознаеш с партньор на изложба, балет, опера и тн ми става ужасно смешно. Или сте гледали твърде много филми или никога не сте ходили на опера, или и двете! За неотракани сингъли само интернет и общи познанства са опция, виж хората, на които флиртът и закачливостта им идва отвътре , те и на пътя могат да си хванат гадже!

 Peace Точно.

Иначе цялото представяне на автора е някак неприятно. Ох, дойде ми времето да се оженя, къде да намеря сериозно момиче, повечето се интересуват от пари и са тъпи... Да почнем с това, че на 29 трябва да търсиш жена. Сериозно момиче е оксиморон, то остава и да си сериозна, докато си момиче. Grinning За парите и нямането какво да си кажеш поради голяма различност е една огромна тема.

Авторът ако желае да сподели колко му е най-дългата връзка до момента.

# 22
  • Мнения: 1 206
Drako89, не виждам тук да сме се нахвърлили на момчето. Просто имам приятел, който ми пили по цял ден същото и на него давам същите съвети - излизай!, тя у вас няма да дойде. Излизай с познати, запиши се на курсове, спорт, екскурзии и т н. С общи познати....май само веднъж съм си хващала гадже и то преди повече от 10г. Има мн нереалистични очаквания и от двете страни. До сега мъжете, които са ми ревали, че жените търсят само парите са или такива, които никога няма да имат 2лв в джоба, или такива, които нямат качества, че да предложат друго освен подарък. Мъжете с пари не са свикнали да обръщат внимание и да дават уважение - те смятат,че само защото карат хубава кола всички трябва да припадаме по тях. Мъжете без пари, по цял ден се оплакват колко е несправедлив света и колко са меркантилни жените. И двата типа не са желани. Една връзка се гради на компромиси - това е тъжната истина и в една връзка и двамата се отказват частично от суверенитет. Другото е(както казва баба) бошлаф работа(сиреч краткосрочно). И двамата трябва да търсят едно и също във връзката - ако единия иска купон, а другия семейство - скандалите са неизбежни! И също колкото по-дълго човек е сам, толкова по-трудно става да изгради връзка, защото свиква само със себе си...

# 23
  • Мнения: 29 324
Кой каквото и да говори, животът опира до пари в крайна сметка. Всяка жена иска стабилност, не говоря за луксове разни. Това не е меркантилност. Важно е да има чувства, ама с една гола любов не се живее. Романтичните изблици са за ученици. Именно затова много малко бракове на младежи оцеляват - като ги натиснат реалните проблеми, любовта отлита.

А относно това къде да се търси половинка - може да опита с някакви курсове по език, готварство, може да се запише в група по туризъм и т.н., каквото го влече авторът.

Обаче има едно голямо "НО". Жените много добре усещат отчаяните мъже и това ги отблъсква.  Peace

# 24
  • Мнения: 5 468
На кино, театър и изложба се ходи за кино, театър и изложба, а не за да се запознаваш с лепки. Към компания млади хора ако се присламчи някой дърт ергенин си представям после какви ще са коментарите в групата... Peace Не само си представям всъщност, а съм и виждала/чувала.

Ами много зависи от начина, по който мъжът подходи към запознанство. Това вече си зависи от неговите лични качества. Освен това, никой не е казал да ходи сам по тези места. Предполагам има приятели и познати, с които може да отиде.

И е странно, че наричаш 29 годишен мъж дърт ерген. Той е млад и е съвсем нормално да общува с други млади хора.

# 25
  • Мнения: X
Ами много зависи от начина, по който мъжът подходи към запознанство. Това вече си зависи от неговите лични качества. Освен това, никой не е казал да ходи сам по тези места. Предполагам има приятели и познати, с които може да отиде.

И е странно, че наричаш 29 годишен мъж дърт ерген. Той е млад и е съвсем нормално да общува с други млади хора.

На кино влизаш-излизаш. Среща пред тоалетната? На театър - в почивката от 15 минути ли да се отбележи? Тогава всички жени са на опашката за WC. А на изложби - ако не разбира и не се кефи на изобразително изкуство, най-много да се изложи.

Той ако можеше да подхожда към запознанства, нямаше да пита в бг-мама как да си намери съпруга. Личните му качества си личат и през тези три реда, дето ги е написал. Жените били материалистки, не знаели какво искат или не можел да говори с тях. Т.е. не е вината в него, светът му е крив и той горкият все на такива попада. Ако желае смислен съвет - да даде повече инфо за предишните си връзки, на сегашните неподходящи къде попада и как се запознава с тях.

29-годишният е зрял мъж. Младите хора по заведенията в компания обикновено са още в студентска възраст и да, за тях е дърт.

Последна редакция: пн, 08 яну 2018, 14:00 от Анонимен

# 26
  • Мнения: 14 966
Една моя позната , "стара мома" , редовно я виждам от няколко години по театри, соло. Тя обича да ходи , гледа постановките по няколко пъти. Симпатяга , с хубава професия. Е , от 10 години не се  е сдобила с мъж , а дали се е запознавала с такива по театрите , не зная. Тя , като ни види , идва да си говори с нас. Не мога да си представя механизъм, по който да приказваш на такова място с непознати. Сигурно трябва да чака на гардероба някой да и помогне с палтото Rolling Eyes

# 27
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Личните му качества си личат и през тези три реда, дето ги е написал. Жените били материалистки, не знаели какво искат или не можел да говори с тях. Т.е. не е вината в него, светът му е крив и той горкия все на такива попада.
Ами то това е философията на почти всички мъже днес. Все едно на пазар за домати са тръгнали. Жените такива, жените онакива, мъжете целите в бяло и все няма подходяща за тях, пък са си толко убави според мама им, както каза Райчун в една друга тема. В която става дума за либидото на жената, ама и там мъжете все едно и също опяват - жените така, жените иначе, само и само да не видят проблемите в себе си. Почвам да се питам, като толкова няма свестни жени за техни безупречни величества, що пък не вземат да се вземат със себеподобни и да се приключва драмата.

# 28
  • Мнения: 162
Щом като жените са материалистки защо ти е такава 😀 много смешно ми става това като го чуя. Ако търсиш сериозна връзка, по-скоро потърси проблема в себе си, че не ти се получават нещата.. Разреши го. После всичко само ще се нареди.

# 29
  • Мнения: 22
Ти, авторе, сериозно ли?
Въобще не ги слушай. Замисли се, ти какво предпочиташ - морж у вас с пари до гроб или свежо, гладко и нежно, тия дето те притискат - няма да им се даваш!!! Това с материалистките какво те мъчи, сещаш се каква цена плащат, е,  аз не бих! Днес си говорих с приятелка на кварталната фризьорка, уау - каква мацка е и е... луда по приятеля си - сервитьор, евала, и не е на 25, а над 30.
Но трябва да се научиш да водиш живота, който не е само работа, жената иска стабилен мъж, не професия или пари, а всичко това, което го има в мъжа, а в нея - не. Пари се правят и ще се правят, само да си здрав. Пари без ерекция не става, пич.

Общи условия

Активация на акаунт