Медицински Център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life) - Тема 2

  • 82 213
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 828
r.s честита двойна радост! Много здраве и щастие, бързо възстановяване.Дано да си ни на късмет в новата година

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Белали,а ти как си?

# 692
  • Мнения: 828
Аз съм на противозачатъчни с идеята средата на декември да започна естрофем и живот и здраве веднага след празниците- трансфер.Имах и една спонтанна овулация след аборта ама не успяхме да я "хванем". Много ни замлъкна темата,дано новата година започне с добри новини.

# 693
  • Мнения: 7 195
Аз съм няколко месеца на Естрофем и Дуфастон по схема заради лигавицата и се надявам февруари, ако прецени д-р Петрова, да направя един ЗЕТ.

Белали, пожелавам ти успех!

# 694
  • Мнения: 828
До колко успяваш да я докараш?

# 695
  • Мнения: 7 195
Предния цикъл в периода на прием на Естрофем беше станала 7,5 мм. След като започнах да пия Дуфастон падна на 6 мм.

# 696
  • Мнения: 828
При мен много добър резултат даде естрофем вагинално.Може да питаш Петрова да пробвате.И аз съм трудна с лигавицата

# 697
  • Мнения: 272
r.s. честита ти двойна радост! Такива хубави новини дават кураж на жените тук и аз мисля че е много хубаво да че сподели тази радост с нас Simple Smile)) Как мина раждането, в къщи ли сте вече?
Аз пък мисля, че следновогодишно ще продължа с моите замразени снежинки. Ходих на преглед преди месец , но после реших да е след празниците! Т. е. отново се нареждам в редиците на надяващите се...

# 698
  • Мнения: 402
Здравейте на всички вас много положителни тестове ви пожелавам и пухкав финал,имам едно питане в клиниката дали правят инвитро матурация или инвитро на естествен цикъл и кой доктор според вас е най-подходящ надежден,и дали случайно някой знае горе-долу цена, Благодаря

# 699
  • Мнения: 116
Здравейте, искам да питам колко е цената на ЗЕТ в клиниката, не по фонда? Търсих ценоразпис, но не намирам. Успех  на всички!!!

# 700
  • Мнения: 272
Здравейте, искам да питам колко е цената на ЗЕТ в клиниката, не по фонда? Търсих ценоразпис, но не намирам. Успех  на всички!!!
620 лева е цената на ЗЕТ. Аз също ще правя ЗЕТ след празниците. Имам замразени ембриони в клиниката от донорска програма.

# 701
  • Мнения: 116
Много благодаря за отговора. Весели празници и пожелавам по едно коледно и новогодишно чудо на всички!!!

# 702
  • Мнения: 402
Здравейте на всички вас много положителни тестове ви пожелавам и пухкав финал,имам едно питане в клиниката дали правят инвитро матурация или инвитро на естествен цикъл и кой доктор според вас е най-подходящ надежден,и дали случайно някой знае горе-долу цена, Благодаря

Здравейте, ние сме при доктор Петрова, имаме й пълно доверие. Цената, коятo заплатихме беше 2500лв (прегледи, изследвания по време на стимулация, пункция, оплождане, трансфер)
Имах предвид инвитро без стимулация на естествен цикъл или инвитро матурация

# 703
  • Мнения: 828
Jully75 провери си пак цената за размразяване защото на мен ми искаха 660 лв доколкото помня.Януари ще знам по-точно като стигна до там

# 704
  • Мнения: 437
Здравейте извинявам се че нахлувам така във вашета темичка искам да питам колко се чака в донорската програма и приблизително колко излиза весели празници на всички и много късмет през новата година

Общи условия

Активация на акаунт