Медицински Център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life) - Тема 2

  • 82 225
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 34
Здравейте извинявам се че нахлувам така във вашета темичка искам да питам колко се чака в донорската програма и приблизително колко излиза весели празници на всички и много късмет през новата година
Здравейте, аз чаках три месеца да ми намерят донори...и имах право на избор.Цената е 12300лв. Вече имам две момиченца на един месец. Успех и си изберете по млад донор Wink

# 706
  • Мнения: 437
Здравейте извинявам се че нахлувам така във вашета темичка искам да питам колко се чака в донорската програма и приблизително колко излиза весели празници на всички и много късмет през новата година
Здравейте, аз чаках три месеца да ми намерят донори...и имах право на избор.Цената е 12300лв. Вече имам две момиченца на един месец. Успех и си изберете по млад донор Wink
благодаря да са ви живи и здрави и много да ви радват

# 707
  • Мнения: 828
Весело посрещане на Новата Година! Да останат зад нас всички проблеми и неуспехи, да посрещнем 2019та с нови надежди и сбъднати мечти! Нека да си пожелаем успех - за всички чакащи своите слънчица в тази тема! На бременните - да посрещнат живи и здрави дълго чаканите бебоци. Забавлявайте се и после да се стягаме Simple Smile

# 708
  • Мнения: 26
Здравейте! Честита Нова Година на всички! Знаете ли кога ще е първия работен ден на клиниката?

# 709
  • Мнения: 272
Да е здрава и късметлииска тази година! Да ни донесе късмет!
клиниката работи от днес.

# 710
  • Мнения: 148
Здравейте, момичета. Знаете ли дали изчакват до 5-ти ден ембрионите? Говорих с няколко пациентки и на всичките са върнали 3 дневни, включително и на мен.

# 711
  • Мнения: 3
Здравейте.Првдстои ми ин витро в Ню лайф и искам да попитам след успешен опит разбира се дай Боже бременността искам да ми следят на друго място мислите ли, че ще има някакъв проблем?

# 712
  • Мнения: 272
Здравейте.Првдстои ми ин витро в Ню лайф и искам да попитам след успешен опит разбира се дай Боже бременността искам да ми следят на друго място мислите ли, че ще има някакъв проблем?
Това не е проблем! Познавам доста момичета от други градове, който след положителна процедура си водеха бременността в града в който живеят.
И дано твоята да е от успешните! Късмет!

# 713
  • Мнения: 3
Да и аз така си мисля нищо по различно няма,благодаря дано!

# 714
  • Мнения: 1 221
Здравейте, при ЗЕТ трансферират и блатоцисти. Докторката ми е разказвала за една жена, която е забременяла от бластоцисти. При някои двойки просто не е препоръчително да се чака до 5ти ден, ако нямат повечко ембриони. Има риск ембрионите да нспрат развитие извън майчината среда, затова трансферират на 3ти ден, за да дадат най-благоприятни условия за ембрионите. От друга страна пък изчакване до пети ден дава възможност за селекция на по-качествени ембриони.
Аз съм останала с впечатление, че докторката на мен ще ми ги връща на 5ти ден. Също имам неуспешен свеж трансфер и замразени 6 ембриона

Последна редакция: пн, 14 яну 2019, 11:10 от teri__90

# 715
  • Мнения: 3
Здравейте,някой знае ли как стоят нещата с болничните по време ин витро процедура,извинявам се че е извън темата,благодаря!

# 716
  • Мнения: 402
Здравейте пациентки на д-р Петрова но вече успели нека ми пишат имам някой питания Благодаря

# 717
  • Мнения: 41
Здравейте пациентки на д-р Петрова но вече успели нека ми пишат имам някой питания Благодаря
Здравейте, аз съм нейна пациентка и съм бременна в 15г.с.
Ще се радвам ако мога да помогна. 🙂

# 718
  • Мнения: 1 221
Относно болничния: имате право на 1 месец болничен от деня на пункцията. Освен това едно момиче ми каза, че Гери й обяснила, че по закон може да се дадат допълнително 20-на дена платен отпуск, които да се ползват при стимулацията.

# 719
  • Мнения: 41
Относно болничния: имате право на 1 месец болничен от деня на пункцията. Освен това едно момиче ми каза, че Гери й обяснила, че по закон може да се дадат допълнително 20-на дена платен отпуск, които да се ползват при стимулацията.
Да вярно е, по закон се полагат 20дни платен отпуск.Аз ги ползвах.

Общи условия

Активация на акаунт