Медицински Център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life) - Тема 2

  • 82 173
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 263
Здравейте, тези 20 дни отпуск как сте ползвали? Предполагам, че се подава молба за отпуск към работодателя, но на каква законова разпоредба?

# 721
  • Мнения: 41
Здравейте, тези 20 дни отпуск как сте ползвали? Предполагам, че се подава молба за отпуск към работодателя, но на каква законова разпоредба?
Подава се молба за отпуск, както при редовния платен годишен отпуск, но към нея се прилага документ от клиниката удостоверяващ, че сте в процедура по лечение ин-витро. Този отпуск се води като служебен за изпълняване на граждански дълг(както тези 2 дни за сключване на брак, или за свидетелстване по дело) и е записан в КТ като отпуск за лечение ин-витро.

# 722
  • Мнения: 263
Благодаря, беше ми изключително полезно.

# 723
  • Мнения: 195
Само че този отпуск не е през цялата стимулация,а е след пункцията.Което е много странно,защото всяка болница така или иначе дава болнични след пункция

# 724
  • Мнения: 41
Само че този отпуск не е през цялата стимулация,а е след пункцията.Което е много странно,защото всяка болница така или иначе дава болнични след пункция
Аз го ползвах от първия ден на стимулацията, като предварително се поинтересувах от кой момент мога да го ползвам. Беше ми обяснено, че включва и стимулацията. В документа от клиниката пише само, че е започнало лечение ин-витро...не дали си между пункция и трансфер или стимулация и пункция!

# 725
  • Мнения: 195
Няма да споря.Не мен ми беше отказан такъв отпуск позовавайки се на КТ.Явно зависи от работодателя.В КТ е написано -на служителка в напреднал стадий на инвитро.След това е уточнено,че напреднал стадий е от пункцията до трансфера.Затова казвам,че зависи от работодателя

# 726
  • Мнения: 41
Няма да споря.Не мен ми беше отказан такъв отпуск позовавайки се на КТ.Явно зависи от работодателя.В КТ е написано -на служителка в напреднал стадий на инвитро.След това е уточнено,че напреднал стадий е от пункцията до трансфера.Затова казвам,че зависи от работодателя
Да явно зависи от него, затова е добре да се пита конкретно.

# 727
  • Мнения: 277
Момичета, знаете ли д-р Петрова освен  този номер 0879180816,има ли друг на който да отговаря. Опитвам се да се свържа с нея, за да питам нещо важно,тъй като съм на противозачатъчни и незнам какво да правя.

# 728
  • Мнения: 16
Здравейте.
Може ли някой да даде актуална информация за цената на една класическо инвитро  процедура в '' Ню лайф'' от край до край без цената на лекарствата за стимулация.
Ще съм много благодарен.
Поздрави и успех,
Мигел

# 729
  • Мнения: 148
Здравейте.
Може ли някой да даде актуална информация за цената на една класическо инвитро  процедура в '' Ню лайф'' от край до край без цената на лекарствата за стимулация.
Ще съм много благодарен.
Поздрави и успех,
Мигел

Август месец платихме 2500лв. - пункция, оплождане, трансфер, прегледи и изследвания по време на стимулацията.

# 730
  • Мнения: 16
    Благодаря.

    # 731
    • Мнения: 272
    Здравейте пациентки на д-р Петрова но вече успели нека ми пишат имам някой питания Благодаря
    попитай, ако  мога ще помогна. Аз съм от успелите с донорска яйцеклетка.
    а относно цената на процедура инвитро , знам от моя близка, която правиха инвитро  преди месеци , че клиниката предлага Пакет изследвания нужни за започване на процедура 400лева -  в който се включва : серология на двамата партньори, спермограма, микробиолигия за двамата, цитонамазка, ПКК с биохимия, кръвна група, и тест за бременност след процедурата.
    Пакетна цена за инвитро процедура  3700лева в която се включва: хормонални изследвания и фоликулометрии по време на стимулацията, пункция с анестезия, ИКСИ, култивиране на ембиони и свеж трансфер.

    Последна редакция: сб, 19 яну 2019, 19:38 от Jully75

    # 732
    • Мнения: 7 180
    При ЗЕТ изчакват ли ембрионите до 5-ти ден (замразени са на 3-ти ден) или ги връщат, когато се размразят?

    # 733
    • Мнения: 41
    Здравейте момичета.
    Преди дни си взех заповеда за инвитро с мъжки фактор сме.
    Предстои ми да започна инвитро процедура в New Life. След няколко дни имам час при Доктор Петрова.
    Въпросът ми е дали веднага ще започнем с инвитро процедурата. Как протича целия процес? Ще се радвам някой да сподели как протича самата процедура.
    Благодаря предварително!
    Успех на всички!

    # 734
    • Мнения: X
    Здравейте ,бих искала да ви попитам колко време се чака за одобрение за ин витро в ню лайф

    Общи условия

    Активация на акаунт