Моля за съвет! Шарена коса със зелено/оранжав оттенък

  • 2 820
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 296
идете на фризьор и поискайте да ви направи 'матиране' в желан от вас оттенък на косата. Не се боядисвайте сама.

# 16
  • Мнения: 68
И аз смятам,че трябва да отидете при друг фризьор.Доколкото знам боите,особено непрофесионалните няма да вдигнат тези нюанси,те само покриват .Понеже аз поддържам косата си бяло/сребърна ,знам колко трудно се поддържа .Веднъж нямаше тонера,който ползвам и взех друг,който не бях пробвала и беше от дрогерията ,а не професионален.... косата ми стана синя,след което реших да се пробвам сама да и сложа сива боя...голяма грешка,стана зелена и беше ужас,но се махна само с обезцветяване Simple Smile

# 17
  • Мнения: X
Аз нямам възможност да обезцветяване защото косата ми се къса и се разтяга като ластик просто ужас.... Така ме изсветли фризьорката,че 7месеца косата вместо да се подобрява се уврвжда все повече,правя терапии,маски и ефект няма. Освен да сложа някакво светло кафяво

# 18
  • Мнения: 1 334
Може да се наложи да се подстриже, за да "живне" косата. Нанасяйте и бадемово масло, аз така я спасих от състоянието, в което беше.
Преди формата на косата ми беше V-образна и цъфтеше изключително много.
Сега е почти на черта( дължина до под плешките) и освен, че не ми цъфти, стои много по-плътна!
Помислете за подстригване, което е индивидуално съобразено с Вашето лице и тип коса!

# 19
  • Мнения: X
Доста подстригах на черта до раменете,от скоро ползвам бадемово масло и авокадово

Общи условия

Активация на акаунт