Пазарът на недвижими имоти - какво се случва реално?-23

  • 77 429
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 285
https://www.bulgarianproperties.bg/imoti-dvustayni-apartamenti/i … jba-v-sofiya.html

По-смешна и нахална обява скоро не бях виждал. Купуван на 600 евро, сложен ламиниран паркет за 10 лв/кв/ и фаянс пак за толкова и вече стана завършен на цена x2. А това за бъдещата метростанция няма даже да го коментирам. Ебаси наглите хора има. А репутацията на строителя да не споменваме - имат към 5-6 блока и НИТО един няма АКТ 16.

# 736
  • Мнения: 4 275
Е много ясно, че печели. Кой днешно време ще работи без пари? Играе го нещо като брокер предполагам. Но в такъв момент, да продадеш е най-доброто, което може да направиш. А не да стискаш като удавник за сламка, докато не те изритат.

Аз се хванах за глагола, който беше използвал: "помага" Blush По-скоро си представям лешояд кръщаш над болно, умиращо животно Simple Smile Иначе с останалото съм съгласна. Най ми е странно защо тези хора не продават, докато все още имат време. Аз писах вече, подписахме договор за имот на зелено. Платихме 25% от сумата сега, останалото на Акт 16. Но сме се разбрали, ако видим, че положението не е такова, каквото сме го мислили, ще продаваме. Заложили сме го и в договора. Че след две години, я камилата, я камиларя...

# 737
  • Мнения: X
https://www.bulgarianproperties.bg/imoti-dvustayni-apartamenti/i … jba-v-sofiya.html

По-смешна и нахална обява скоро не бях виждал. Купуван на 600 евро, сложен ламиниран паркет за 10 лв/кв/ и фаянс пак за толкова и вече стана завършен на цена x2. А това за бъдещата метростанция няма даже да го коментирам. Ебаси наглите хора има. А репутацията на строителя да не споменваме - имат към 5-6 блока и НИТО един няма АКТ 16.

Тези ги знам много добре. Метростанция там обаче наистина ще има до макс 10години, може и по-скоро. Иначе имат АКТ 16 само на единия блок. Ама знаеш ли защо? Защото ти продават на 650 евро/кв, ако платиш цялата сума авансово. Иначе е 950 евро. И доста хора се хващат на по-ниската сума и ядат дървото. Също ползват кофти тухли и не ми хареса как изглежда зидарията.

# 738
  • Мнения: 285
Кой блок има Акт 16? Дори и първият им, този с панкарта за 650 евро, няма. Тази зима им пуснаха парното, а блока още не е завършен изцяло. Познат има апартаменти в същия блок, нямат акт 16.

# 739
  • Мнения: X
Кой блок има Акт 16? Дори и първият им, този с панкарта за 650 евро, няма. Тази зима им пуснаха парното, а блока още не е завършен изцяло. Познат има апартаменти в същия блок, нямат акт 16.

Сигурна ли си? Точно този мисля, че има. Интересно. Защо по дяволите изнагляват толкова тези типове?

# 740
  • Мнения: 1 415
84800 лв. в младост се намира.
Аз май трябваше да си трая, сега ще има да наддаваме едни срешу други хаха. Simple Smile) Шегувам се. А то утре като го видя изобщо може да не стигна до търг.

Лъки, около бриколажа мисля го водят младост 1, а около Иван Богоров, Гюрлата - младоат 2.
Ха ха, няма да наддавам,  с кредит съм. Просто ми беше интересно какви са цените при ЧСИ. В Младост 1 съм живяла, много го обичам този квартал, когато търсех най-евтините двустайни, които гледах бяха по 42-45000 евро. Ще ми е интересно да разбера развитието на апартамента. Точно в Младост долу до пазарчето под Санита една позната си купи от ЧСИ,  2015г.  на 4ет.без асансьор, тотал щета, без да са го виждали защото нямаха достъп за 33000евро, но цените още не бяха тръгнали нагоре.

# 741

Общи условия

Активация на акаунт