Пубертетът при момчетата

  • 117 217
  • 1 293
  •   1
Отговори
# 840
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Не, мина ми времето да поръчвам обувки онлайн. Големият е с крака тип плавници и трябва да се мери.
Ще видя на местна почва какво мога да намеря, пък и една разходка до Варна никога не е излишна  Mr. Green

# 841
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Между другото последния път не ми се инвеститаше в Пума, Адидас... за маратонки( спираме уейфборда с пети Confused) и взех на Булдозер. Хич не са лоши сякаш, втори месец кара с тях.

# 842
  • Мнения: 8 229
И моят е с женски чорапи, поне така пишеше на етикета. Чисто черни са, така че не виждам кое им е дамското.
Маратонките, с които кара сега са също дамски - сив Соломон 38 номер. Залепнаха му, много са му удобни и много си ги харесва. Разбира се, етикети и кутии се махат предварително и не се показват, че иначе няма да ги обуе.

# 843
  • Мнения: 4 077
Я да попитам..има ли  други луди като мен - давате ли на синовете си парите сами да си купуват обувки и дрехи?

# 844
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Дамски е размера само, нищо друго. Само розАвкото и блестящото издават чорапи, кецове и маратонки, че са женски Smile
И аз на дребния последно му купих някакви китайски кецове от матстар за 40 лв. Изкара есента, и сега ги носи и са си ок. Ама той не рита топка.
Големият (на 14) вече да - пазарува сам, но не обувки и дрехи, а електронни джаджи и материалите си за училище. Няма сила, която да го накара сам да влезе в магазин за дрехи ..... схемата е аз харесвам нещо и водя господинчото да мери и избира.

# 845
  • София
  • Мнения: 18 679
Я да попитам..има ли  други луди като мен - давате ли на синовете си парите сами да си купуват обувки и дрехи?
Аз бих, но не желае. Предпочитал цял ден да учи пред това да мери дрешки в мола Joy Било кифленско...Според мен просто го е срам! От какво точно - не мога да кажа...

# 846
  • София
  • Мнения: 6 363
Я да попитам..има ли  други луди като мен - давате ли на синовете си парите сами да си купуват обувки и дрехи?

зависи на колко години е синът ти...


# 847
  • Мнения: 4 077
Синът ми вече ена 18 но това го правим от много отдавна, откакто е в гимназията. След доста неуспешни опити да му купя аз, след което се оказва, че не се харесва и не го наси, след опити да идем заедно при което се изпокарваме...накрая почнах да му давам и му казвам - толкоз пари мога да ти дам за обувки и каквото си купиш това ще носиш. Не мога да кажа, че е много успешен, примерно обувка се гледа от кой магазин е, но не се интересува дали е естествена или изкуствена кожа, в резултат на което миналата зима си походи с мокри крака. Понякога уцелва. Последно пак съм му казала, че край вече с това, ще ходим заедно след като изхарчи 25 лв за една риза, която може да си купи втора употреба за 5, а парите бяха дадени за панталон. Не знам. Не мога да разбера дали това е правилно или не. От една страна спроред мен е хубаво да си гради сам вкус и навик да си купува дрехи. От друга - някак така пари на ръка лесно се харчат за глупости. Дали не му създавам лош навик да харчи лесно дадени пари...наистина не знам кое е правилното.

# 848
  • Мнения: 627
Ами аз правя мусаката с кило кайма и за другия ден няма, смятай Rolling Eyes
А аз с 1/2 кило и яде 4 пъти ! Моя е на 16 Disappointed Relieved
Пубертетът нищо не промени ...

# 849
  • Мнения: 627
Някак си много бързо мина от 37 на 42 в момента. За един сезон. Преди година, две и при нас беше проблем с маратонките. 2016 - на 13 години, беше с момичешки модел маратонки, защото нямаше номер като за него.
 Панталоните е катастрофа. На Уайкики - малките номера са му вече къси, но пък за сметка на това в кръста са му много широки. Спокойно може да му се изхлузят. С детските имаше едни ластици за корекции на кръста и така оправяхме все положението. Сега с колани, ама той както не обича....
За слабички младежи - Бенетон . Някъде може и H&M, за юноши. XS също е вариант Anguished
PS .Сега на мода са шарени чорапи и за момчета ! Blush с по къси панталони,  та така може да се носят и вече окъсели Grinning

Последна редакция: чт, 03 май 2018, 18:41 от ROKI_MAKI

# 850
  • Мнения: 2 418
Я да попитам..има ли  други луди като мен - давате ли на синовете си парите сами да си купуват обувки и дрехи?
Много бих искала,но за сега му нямам доверие.Ходя с него и определено не е готов за такова нещо.Гледа модели,но няма усет за цена и качество.Тепърва ще се учи!
За хапването,ами от малък е със завиден апетит,не знам къде събира всичко,което успява да погълне.А е хилав и висок за възрастта си.С обувките нямам проблем,39 номер е на 10г..Намирам почти във всички спортни магазини.

# 851
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, Роки, ама вкъщи са четирима мъже все пак и ни един не е злояд Joy Айде, бебето още не е нападнало мусаката, ама тука до няколко месеца ще трябва да купувам войнишки казани, няма как Disappointed Relieved

# 852
  • Русе
  • Мнения: 11 920
  Определено не яде кой знае колко.Закуската е чат пат по стабилно въглехидратна.Ако обядва - месо и салата, то тогава не вечеря. Следобяд преди тренировка може да мушне някой шоколад или някой десертен блок. Нещо сладко, но не повече от 100-150 г. Вечеря ако хапне ще е или филийка с пастет или малко салата.Преди на училище хапваше по някой дюнер и изкарваше с шоколада до вечерта. Сега обаче покрай спорта, започна да чете за храненето и набива разни млека с ядки през междучасието, та се връща и на обяд гладен.Но пак не яде завидни количеста. Прави си шейкове с мляко, ядки и плодове напоследък.
       Блузи си е купувал сам, когато е ходил насам натам. И все още даже има неносени, защото повечето му бяха големшки.Даже като се замисля, май на мен не ми е налагало да купувам блузи освен за спорта. Обаче той по цял ден е или с униформата за училище или с екипа за тренировки. Събота пак тренира, а от там заминаваме на вилата и там минава спортен.Има седмици, когато не стига до по-официална дреха.

# 853
  • Мнения: 4 077
А какви джобни им давате?

# 854
  • Мнения: 118
100-150 грама сладко? Това да не е рецепта за съзнателно причиняване на диабет като мъчение?

Общи условия

Активация на акаунт