Пубертетът при момчетата

  • 117 119
  • 1 293
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 10 993
Аз съм изключително доволна от избора си на професия. Имала съм много трудни моменти в семейството ми и с децата и работата буквално ме спаси да не полудея. За мен избора на професия е най-важният избор. Обикновено партньора го избираме с емоция и често не сме доволни-за това към професията трябва да се подходи разумно.

# 616
  • Мнения: 9 052
Аз практически погледнато съм доволна, защото имам всичко.
Емоционално не особено, защото имам други интереси.
Имам едно решение и то е извоювам си свободно време и ако и децата и семейството ми позволят си гледам интересните неща.
Но трябва нещата да са в синхрон. Не може само професията да е добре избрана и семейството трябва да пее в хора. И то правилно. Всичко в синхрон дори с някои компромиси.
Работата е , че за децата ни никога не можем да бъдем сигурни на каква служба ще попаднат, сред какви хора и на какъв партньор.
Затова за мен най-важната инвестиция е здрава психика, разбиране на хората и социални умения.
Това са неща, които не се учат в училище, но психологията и социалната компетентност е необходима на всеки от продавач до гениален учен и минавайки през всички останали ...

# 617
  • Мнения: 2 046
Моят син още няма проблем с ученето, но напоследък е доста пристрастен към плейстейшъна , и то защото децата от неговия клас нямат ограничения нито откъм време за игра , нито откъм възрастови ограничения за игрите .Подлудил ми е защо другите му приятели на 10-11 г им дават да играят на игри 18+ , а аз не ! Постоянно говоря , но съм сама срещу вятърни мелници ви казвам .

# 618
  • София
  • Мнения: 18 679
На твое място не бих се връзвала особено на това какво им се разрешава на "другите". То и на моя син всичките му приятели играят всеки ден, по цял ден, без всякакви ограничения, само аз съм лошата майка, ама като се видя с майките им и се разприказваме, истината се оказва друга Joy

# 619
  • Мнения: 9 052
...Подлудил ми е защо другите му приятели на 10-11 г им дават да играят на игри 18+ , а аз не ! Постоянно говоря , но съм сама срещу вятърни мелници ви казвам .
Ами защото няма кой да се занимава с тях и това е най-лесното оттърваване. Това е обяснението.
 

# 620
  • Варна
  • Мнения: 10 493
О да, да. На всички всичко е позволено, само аз забранявам, тези колко съм ги слушала ....

# 621
  • Мнения: 9 052
... и не купувам маратонки найки за ходене на у-ще с тях (за спорт има) , след като преди това сме купили обувки тимберленд и джак волфскин и то заедно сме ги избирали ... но понеже Пол казал, че не били готини ... а да, Пол също казал, че носи прекалено много закуска в кутията. А той си изяжда всичко до 16 е там ... то ако слушам Пол ... а и като знам майка му от родителските срещи.... но такива неща много лесно се обясняват на детето и то разбира. 

# 622
  • Пловдив
  • Мнения: 40 749
Моят току що ми сервира,че по математика има 2!  Sick Беше болен,но отиде тогава само за контролната...ми да не бях го пратила!А толкова решава с баща си и ги знае!Не мога да повярвам,че няма поне една решена задача...м не!
Бясна съм!Утре щял да поправя...

# 623
  • Мнения: 11 908
!Не мога да повярвам,че няма поне една решена задача...м не!
Бясна съм!Утре щял да поправя...

Може и да има една решена задача, дори и повече, но да не му стигат точките за "Среден".
Имала съм почти  същата случка- детето втора смяна, последен час мат- контролно. Върна се у дома видимо зле и падна на леглото, Т- към 39 . Впоследствие се оказа, че решавал само в началото контролното, после се отпуснал, резултат- 2.75, което по правилата е "Слаб".Не ми беше за двойката, а защо, след като му е било зле не е отишъл при лекарката, а се е мъчил-

# 624
  • Пловдив
  • Мнения: 40 749
Знам,че се случва...ама чак ме е яд,че отиде за тая тъпа контролна.
Днес пък каза,че щото на другата по БЕ пак го нямаше,щяла да му даде в петък да я прави Whistling

# 625
  • софия
  • Мнения: 1 305
Младежа става в края на месеца на 12 години, в голяма чуденка съм какво да му купя, заглеждам електрическите тротинетки, но са много скъпи и не съм сигурна даи искам да си причиня такова нещо. Какво е актуално сега, тези Ховърборди или знам ли.
Като го питам него, нищо не искал, баща му иска дрон да му купи, ама по скоро си го гледа за себе си.

# 626
  • Мнения: 2 502
Младежа става в края на месеца на 12 години, в голяма чуденка съм какво да му купя, заглеждам електрическите тротинетки, но са много скъпи и не съм сигурна даи искам да си причиня такова нещо. Какво е актуално сега, тези Ховърборди или знам ли.
Като го питам него, нищо не искал, баща му иска дрон да му купи, ама по скоро си го гледа за себе си.

Не знам какво да купиш, но знам със сигурност какво да НЕ купиш - ховърборд. Grinning

# 627
  • Мнения: 10 993
Ние имаме ховърборд-на радва му се за два дни-а врънка   за него два месеца. Според мен е глупост и ненужна вещ. Сега иска дрон. Може да купя евтин за именния ден-ако не ме ядоса.

# 628
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Моят току що ми сервира,че по математика има 2!  Sick Беше болен,но отиде тогава само за контролната...ми да не бях го пратила!А толкова решава с баща си и ги знае!Не мога да повярвам,че няма поне една решена задача...м не!
Бясна съм!Утре щял да поправя...

Моя е получавал слаб с 4 напълно верни задачи.

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 40 749
Моят току що ми сервира,че по математика има 2!  Sick Беше болен,но отиде тогава само за контролната...ми да не бях го пратила!А толкова решава с баща си и ги знае!Не мога да повярвам,че няма поне една решена задача...м не!
Бясна съм!Утре щял да поправя...

Моя е получавал слаб с 4 напълно верни задачи.
ясно... Peace

Общи условия

Активация на акаунт