Пубертетът при момчетата

  • 116 817
  • 1 293
  •   1
Отговори
# 915
  • Варна
  • Мнения: 316
Ревящи за всяко нещо има ли? Все си мислех, че момичетата са ревлите, но не било точно така Flushed

# 916
  • Мнения: 10 256
Е как да няма. Аз с това се включих в темата в началото още. Дърт мъж, мустаци и косми има по съответните места, но ревтуни от яд, кога не стане на неговата....И ме вбесява още повече...

# 917
  • Пловдив
  • Мнения: 40 693
Ревящи за всяко нещо има ли? Все си мислех, че момичетата са ревлите, но не било точно така Flushed
има,има...не питай!

# 918
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 365
Големият е на 14 и не реве - беснее. Удря, рита, вика. Рева онзи ден обаче от яд, когато загубиха на футбол ... Ама тихичко, не драматично.
Виж малкият подозирам ще е ревльо.

# 919
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ревящи за всяко нещо има ли? Все си мислех, че момичетата са ревлите, но не било точно така Flushed

Ревем, ревем. Взе да се поскрива, явно започна да се срамува, но си леем сълзи все още.

# 920
  • Русе
  • Мнения: 7 791
И моят пуска по някоя друга сълза Simple Smile Бебето на мама  Mr. Green

Сега го е ухапала някаква нова муха: в тази държава нямало живот и хич не я виждал как ще я кара тук. Все повтарям че моята мечта е да продължи обучението си в чужбина а той: от къде пари. Казаха му, че това е наш проблем да не го мисли а да действа, обаче какво му имало на СУ, че не съм искала да учи там  ooooh! Все да е контра, все последната дума да е негова а действия никакви.
Не че реално очаквам тази и догодина да реши нещо смислено. Предполагам че към 10 клас ще му дойде акъла (а дано!)  Praynig

# 921
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз пък обратното - казала съм му на моя, че пари за такси в скъпи университети нямам. Трима са, трябва да има за всички. Така че да си опича акъла - или изкарва за стипендия, или ще си плаща студентския заем. Мога да помагам с квартира, издръжка, ама по нам' си колко хиляди паунда/евро на семестър - цъ. Да си знае.

# 922
  • Русе
  • Мнения: 11 916
На първо време да изклани 12 клас. Че не знам какви идеи ще му дойдат.  Започва днес курс по фотография. Само той е ученик. Спорт, фотография, коли. Училището фонов процес. Което му върви чудесно, без усилия. Което не му върви, пак никакви усилия. Не съм от намиращите за образование навън точно, доколкото всяка година изпращаме и посрещане някой за навън. Той иска в Русия. Аз не съм толкоз запалена.  СУ много го уважавам, както и още няколко нашенски унита.

# 923
  • Русе
  • Мнения: 7 791
Е, баш за Харвард няма да стигнат но уж сме си направили сметката че в някой нормален европейски ще успеем. И ние не сме му казвали кво що, че ако не се хване да учи ние да караме старините нейде из Карибите  Mr. Green

# 924
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Хе-хе, аз се моля поне средно да изкласим. С такова нежелание учи, че хич дори и не ми идва на акъла да мисля за следване  Rolling Eyes

# 925
  • София
  • Мнения: 18 679
ние не сме му казвали кво що, че ако не се хване да учи ние да караме старините нейде из Карибите  Mr. Green
Е, това е приказка 😂

# 926
  • Мнения: 9 052
.. Започва днес курс по фотография.  ...
А супер е, но след такъв курс винаги имаме списък с изисквания за нова техника. Съботата беше на един тур за снимане на птици и естествено най-малък и ги няма обективите на другите въпреки , че неговата техника в момента е супер ... но пак . Цяла седмица обяснява , че иска неви обективи и то ... да не казвам какви. Децата в неговия клас получавали по 5 х. евро столове за гейминг ... това не го знам какво е  , този специален стол не го знам какъв е и дали изобщо го има ... а нашия искал един обектив само ... абе ужас.
Но след всеки такъв курс с много настояване и упоритост отмъква по нещо. След това малкия се сърди! Искал и той такова. Не като да може да го ползва , ама да не остане назад ...

# 927
  • Мнения: 1 258
Здравейте. От много време ви чета, но чак сега се реших да коментирам. Моя син е почти на 11 (август ще ги навърши). Незнам дали е пубертет или предпубертет, но и при него забелязвам промяна в поведението. И сега като попитахте за ревовете, не се сдържах. То е рев за всичко. най-пресният пример е от преди два дни. Забелязах комедон на брадичката му и исках да го махна. Съвсем малко му трябваше за да излезе и още не го бях пипнала и като се разрева... все едно му съдрах кожата. Много нисък праг на болка има. Нямам идея дали се преструва или наистина е така. Но преди година нямаше такова  нещо. Не се вълнува много, много как изглежда. Ако не му кажа няма да влезне да се изкъпе, ако не му кажа поне 10 пъти. Усещам, че започвам да отглеждам един мърльо и хич не ми харесва. Има "НО". В един момент е другата крайност. В банята два пъти на ден, мазане с разни кремчета, рол-он, парфюми... Живота ми осмърдява докато отмине това. И пак се връщаме на мизерията. 

# 928
  • Русе
  • Мнения: 11 916
.. Започва днес курс по фотография.  ...
А супер е, но след такъв курс винаги имаме списък с изисквания за нова техника.
  На първо време си плаща сам курса. 250 лв. Има от баща си като начало доста добра техника. За друга ще си събира сам пари. Изкарва от тренировки за сега

# 929
  • Мнения: 2 417
Ревящи за всяко нещо има ли? Все си мислех, че момичетата са ревлите, но не било точно така Flushed
Има,има!От известно време започна да реве тихо и състрадателно,когато го карам да свърши нещо,а той видиш ли имал друга работа в този момент.На вън обаче и пред хора няма такива хлипащи мераци.

Общи условия

Активация на акаунт