КГБ = Клуб на Готините Баби - 186.

  • 72 659
  • 736
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 7 404
                   Весела бърза среща! В последно време нещо не "уцелвам" бързите срещи! Явно вината е у мен! Не схващам нещо с часовете .Поста  е публикуван 12.55,срещата е от16.30 /така пише в поста/ , а вие седите на маса в 14.11 /поне това разбрах от прочетеното/.Да тръгна сега не съм сигурна,че няма да се размина както вече стана с една друга среща и с такива,за които разбрах едва след приключването им.Така,че единственото ,което мога да кажа е - приятно изкарване.

# 106
  • София
  • Мнения: 8 408
ДИДИА, къде бе мила видя в 14.11 да седим newsm78 Публикувах в 12.55, а срещата е в 16.30 - 3 часа и 35 мин. за подготовка и транспорт. От Стадиона с Метрото до Дианабад е 4 -5 мин. Ще организираме по-сериозна среща, с предварително оповестяване. Отдавна не сме се срещали, та сме се затъжили.

Последна редакция: нд, 28 яну 2018, 09:32 от Flo 51

# 107
  • Мнения: 7 404
                      Фло,аз вече казах,че нещо не се оправям със срещите! Rage В последно време за тях узнавам или когато стигна на място и са отменени,или когато вече споделяте впечатления от тях.Явно и сега не съм те разбрала правилно,но този път си имам основателна причина - все още разказвам на ММ и разглеждаме снимките,които са доста,за емоциите не коментирам! Та това "за сега сме..." съм приела като вече пиеща кафе компания.Yum Изгореният от мляко,духа и водата.Мисля си,че имам основание! По тази причина мога да кажа само едно - весела и приятна среща на тези,които имат телефони и четат внимателно!

# 108
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 304
 Ето съм и аз! Завърнахме се от Русе и първо при вас!
Фло, то хубаво приготви чашите, ама да беше се сетил някой, че ме няма Joy Май само с чашите си останахте hahaha
Хули, честито дипломиране на Нанси! Умно дете! Дано и късмет да има!
Кари, за твоите юнаци изобщо не съм се съмнявала! Браво!
Сега ставам да извадя багажа.
Приятна среща на трите грации! Дано и други се присъединят към тях!

 ПП Забравих да рапортувам - бабешка работа! РД беше от 18,30 та до към 21 и нещо. Ами деца са си все още - даже и аниматор имаха. Анжелка не беше никак доволна, защото бяха само момчета. Ееех, какво ли ще бъде след 2-3 годинки в същата ситуация Joy За сега коментарът й беше: Прилошава ми от толкова много момчета \ 12 \  Joy Накрая се запозна с аниматорка \ имаше и детско парти на мънини дечица \ та танцува около нея. Снимков маТриял - по-късно. Снима дружката на щерката и като й прати снимките, тя пък ще прати и на мен!
Понеже никой не е писал след мен - допълвам. Мамси, Жабке, защо не опитате по бабешки newsm78 Моята фризьорка така се мъчи седмица с кашлица и започнала с компрес на гърдите от мед и сода бикарбонат. Може и със смляно ленено семе, даже и с ракия и памук... Варианти много ! Точно за 3 дни й минало. Мимито имаше някаква рецепта с май ленено семе \ начукано?!, но нека тя каже.

Последна редакция: сб, 27 яну 2018, 17:08 от Янче-то

# 109
  • София
  • Мнения: 8 408
Рапорт почни Simple Smile
Никоя друга баба не се появи. Бяхме в камерен състав, но пак ни беше добре. Дружката КАМИ е от нашата порода - готина. Доста си поприказвахме, беше ни приятно. Лаконична съм, но ме чака писане. Заредена, отивам на другата тръстика Mr. Green

# 110
  • София
  • Мнения: 1 746
Хули и Кари,чета какво сте писали за талантливите внучета.Браво! На бабите са се метнали!
Фури и Фенчо,чакам да се върнете чисто нови,без умора и инертни материали.
 Маринка и Сладуранка, благодаря за хубавите песни.
 Дидиа,ще разказваш за Рим.Само бързо да ми поникнат зъбите,че да ставам за срещи.
 Фло,ето ти мнение за инстанбулската конвенция:
Скрит текст:
Ако първият пол не бие втория пол, значи е от третия пол!!!( Пернишка конвенция) ,😂😂😂😂😂
   

# 111
  • София
  • Мнения: 16 093
Ето съм - втората от мини срещата.
Ми хубаво си беше, както винаги.
Ками съм я инструктирала как да влезе в Мамата, как да кликне на забравена парола.
Също съм и обяснила влизането с ФБ акаунт, ако не се справи.
Знае също, че може само да чете, пък писането после.
Янке, ако си спомняш с каква парола си я регистрирала тук - подшушни и я, че била сложна.
Аз за да не ми е трудно навсякъде се регистрирам с 1 и съща парола.
Ако сайта не я приеме - губи ме като потребител.


# 112
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 304
 Айша, беше нещо с името й, но имаше и добавени цифри. Ами то един акъл за какво по-напред newsm78
Деборанке, мислех да ти отговоря, амаааа. Ти не знаеш, но той Фенчо Фурийкин е нашият първи фен! Беше първият мъж на първата ни среща в Балани \ май беше 2008ма newsm78\ . И от тогава е неизменен наш фен. Затова го наричаме Фенчо! И за това го мислим всички - много си го харесваме!И му желаем всичко да му се размине!

   

Последна редакция: сб, 27 яну 2018, 21:47 от Янче-то

# 113
  • София
  • Мнения: 8 408
Добро утро! Днес кафето е от мен Simple Smile



За сега навън е доста студено и мъгливо, а синоптиците обещават затопляне. newsm78
Нека на вас да ви е топло и слънчево на душите и усмивките са задължителни newsm47

# 114
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 304
 Добро утро и от мен!
Чайчето пък е от мен:

                

 Стойте на топло и бъдете щастливи!

 Не выпускайте солнце из Души —
Оно теплом по жизни разойдется.
Пустите в сердце капельку любви,
А капля в океан пусть разольется....

Последна редакция: нд, 28 яну 2018, 10:00 от Янче-то

# 115
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 913
Ама вие в неделя не спите ли? Кафе, чайче - пийвам и от двете, едното за събуждане, другото с лечебна цел. Днес имам да оправям имотни проблеми. Стискайте палци да мине всичко нормално. Този проблем го влачим вече година и ще черпя, ако го решим. Днес се очертава слънчев ден, да ни е слънчево и в душите. 😍

# 116
  • Мнения: 2 114
Айша, беше нещо с името й, но имаше и добавени цифри. Ами то един акъл за какво по-напред newsm78
Деборанке, мислех да ти отговоря, амаааа. Ти не знаеш, но той Фенчо Фурийкин е нашият първи фен! Беше първият мъж на първата ни среща в Балани \ май беше 2008ма newsm78\ . И от тогава е неизменен наш фен. Затова го наричаме Фенчо! И за това го мислим всички - много си го харесваме!И му желаем всичко да му се размине!

    

Без да искам съм познала - точно това исках да изразя, че всички жени го мислим и дано това му помогне, насочената добра енергия.

Добра неделя, мили къщовници!
Да ви остане време и за книжка или друго нещо за душата.

Мамси,
Много са тегави тези проблеми, а ако са с роднини - още повече.
Въоръжи се с търпение. Стискаме палци всичко да завърши добре.

# 117
  • Мнения: 1 038
Хули, Кари, все така да са успешни внучетата! Да са радост и опора на родителите си и на вас!
Мамси, стискам палци!
Фури, за бъбреци ММ пие чай от лескова кора. На мене ми е много горчив и ползвам мечо грозде. А една приятелка пък ми препоръча чай от пъпешови семки, но не сме пробвали.

У дома продължава мисията " да изчистим за един ден". ММ наааай-после кандиса  да ми уйдиса на акълЯ.
Ще видим утре. Тогава е денят "Х". Стискайте палци.

И по темата за философското виждане на света:

Един професор по философия започнал лекцията си пред студентите по доста странен начин. Пред себе си имал няколко предмета. Без да казва дума, той взел една огромна празна саксия за цветя и започнал да я пълни с малки топки за голф. После попитал студентите дали саксията е пълна. Те отговорили утвърдително. Професорът взел плик с дребни камъчета и го изсипал в саксията, раздвижил я и камъчетата заели празното пространство между топките за голф. Професорът пак попитал студентите дали саксията е пълна, а те отново отговорили с "да". Без да обяснява, професорът взел кутия, пълна с пясък и също я изсипал в саксията. Пясъкът изпълнил всички останали празнини, а преподавателят повторил своя въпрос. Студентите отново отговорили, че саксията е пълна. Тогава професорът извадил две бири и ги излял в саксията, а студентите се разсмели и попитали какво означава всичко това. - Искам - казал професорът - да гледате на моята демонстрация като на олицетворение на вашия живот. Топките за голф са важните неща в живота: вашето семейство, вашите деца, здравето ви, приятелите ви, както и онези, предпочитани от вас аспекти в живота, които биха го направили привлекателен, дори да загубите всичко, което притежавате. Малките камъчета символизират останалите неща от живота като работата ви, домът, колата. Пясъкът пък е всичко останало - т.е. дребните и маловажни неща. Ако първо изсипете пясъка в саксията, той ще я запълни изцяло и няма да остане място нито за дребните камъчета, нито за топките за голф. Същото важи и за живота. Ако инвестирате прекалено много време и енергия за дреболии, никога няма да ви остава място за важните неща. - А какво означават двете бири? - попитал един студент. - Радвам се, че ми задавате този въпрос - усмихнал се професорът и казал: те показват, че колкото и да е труден животът ви, в него винаги има място за една или две бирички.

Лека нощ ви пожелавам!

# 118
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 304

 Добро утро, момичета!
Хайде нова седмица - нов късмет!

                 

# 119
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 045
Добро утро и от мен. Минавам на бързо, за да ви поздравя. При мен в момента е най-натоварения период в годината. Като гледам съм до под кривата круша - така, че напъна ще е голям.
Иначе нищо интересно и нищо за разказване. Освен, че планирахме вече летните почивки.
Това е от мен, доста сухичко. Прегръщам ви.

Общи условия

Активация на акаунт