Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 485
  • 896
  •   1
Отговори
# 540
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Някой успя ли да направи успешна поръчка тия дни, до адрес в Англия? Аз не смея да пробвам пак, да не ми блокират акаунта 😕
Аз поръчах в петък вечерта.
И аз поръчах в петък с доставка в събота. Получих имейл, че пратката е в куриер и ще бъде доставена на 1 декември до адреса на превозвача.
Обаче е все още в куриер. Много съм ядосана. Платих си за фиксирана доставка, а още ме мотаят. Sad

# 541
  • Мнения: 628
Че кой купува чак толкова много, освен ако после не препродава дрехите?
Аз купувам по много - пазарувам за 2 сезона наведнъж, за 2 деца. Поръчката ми е обикновено около 180-200 лири, винаги ползвам превозвач. До сега макс доставката ми е излизала 20 лв., но дрехите бяха 2 чувала буквално... Та и не само прекупвачите пазаруват! Wink

# 542
  • Мнения: 3
Здравейте, някой правил ли е поръчка тези дни от Асда на памперси (Бакалията) няколко дни ми дава техническа грешка на слайда за избор на доставка... За до адрес в Англия..

# 543
  • Мнения: 2 516
От Гросърито може ли да се пусне директна доставка до България?
Гледах, гледах, но не видях.

# 544
  • Мнения: 1 104
На какъв адрес да пиша на Асда гросъри за моята неполучена поръчка?

# 545
  • Мнения: 2 847
С кой превозвач си поръчала? Сигурна ли си че не пътува към БГ? Днес си получих една пратка от амазон получена на 26 при превозвача и никъде не отразена защото са я качили в поседния момент.

# 546
  • Мнения: 1 104
Не са приемали пратка за мен, питах ги. Още повече , че съм поръчала на адреса на габиели за лични пратки. Но са ми изтеглени парите.

# 547
  • Мнения: 93
Че кой купува чак толкова много, освен ако после не препродава дрехите?
Аз купувам по много - пазарувам за 2 сезона наведнъж, за 2 деца. Поръчката ми е обикновено около 180-200 лири, винаги ползвам превозвач. До сега макс доставката ми е излизала 20 лв., но дрехите бяха 2 чувала буквално... Та и не само прекупвачите пазаруват! Wink
Можете ли да ми препоръчате превозвач, всеки път един и същ ли ползвате ?

# 548
  • Мнения: 628
Можете ли да ми препоръчате превозвач, всеки път един и същ ли ползвате ?
До сега съм ползвала само един и същ превозвач - ГАБИЕЛИ. Имам сигурно над 100 пратки, получени от различни магазини и частни лица от Англия чрез тях и едва последният път имах малък проблем с доставката - липсваха ми няколко (различни по тип) артикули от различни доставчици (включително и от Джордж). Но след кратка комуникация с Габиели и съответно продавачите проблемите бяха отстранени в моя полза... Така че бих ви препоръчала Габиели, особено ако сте от Пловдив, София, Варна или Бургас - понеже в тези градове превозвачът има складове и можете лично да си получите пратката, за да избегнете плащането на куриер.

# 549
  • Мнения: 2 516
От три дни се опитвам да си избера час за доставката и не става - пише, че има техническа грешка и да ги извиним.  Аз ли не правя нещо като хората, или и други имате такъв проблем?

# 550
  • Мнения: 3
Здравейте, може ли да ми обясните като имаш направена поръчка, но някои неща са изчврпани и не ги доставят( като са уведоми ли по имейла) как става възстановяването на сумата по картата? До колко време ги възстановяват?

# 551
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
Здравейте, може ли да ми обясните като имаш направена поръчка, но някои неща са изчврпани и не ги доставят( като са уведоми ли по имейла) как става възстановяването на сумата по картата? До колко време ги възстановяват?

Имах две такива поръчки и понеже ми беше за първи път им писах, след няколко дни ми възстановиха сумите

# 552
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
От три дни се опитвам да си избера час за доставката и не става - пише, че има техническа грешка и да ги извиним.  Аз ли не правя нещо като хората, или и други имате такъв проблем?


Опитайте от началната страница 😉 Book Delivery

# 553
  • Мнения: 2 516
От три дни се опитвам да си избера час за доставката и не става - пише, че има техническа грешка и да ги извиним.  Аз ли не правя нещо като хората, или и други имате такъв проблем?


Опитайте от началната страница 😉 Book Delivery
Ще пробвам после, благодаря!

# 554
  • Мнения: 3
Здравейте, може ли да ми обясните като имаш направена поръчка, но някои неща са изчврпани и не ги доставят( като са уведоми ли по имейла) как става възстановяването на сумата по картата? До колко време ги възстановяват?

Имах две такива поръчки и понеже ми беше за първи път им писах, след няколко дни ми възстановиха сумите

Благодаря 😊

Общи условия

Активация на акаунт