Професионални серии за коса - тема 118

  • 107 192
  • 770
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 418
Искам да попитам продукти на Наши , от арлен ли купувате и има ли някой ползвал експресен лифтинг серум?
 Обмислям и покупка на олиото на Наши дано се хареса и на моята косица.

# 46
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
viv_pl, Хроноложист не е чисто протеинова серия, по мое мнение, балансирана е, като на моменти я усещам хидратираща /в зависимост от моментното състояние на косата ми/,за серията за обем на Епруваж очаквам да споделиш мнения , ако я вземеш Flutter/. Като  хидратираща грижа аз ползвам на Джойко в момента - Mousture recovery, и съм доволна. Като финиш, освен олио по краищата, ползвам за дължините  това - https://www.zlatnaribka.com/living-proof/full-obem-i-platnost/kr … ning-cream-109-ml.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 225
prinzesata очарователното розово го няма, успях да го махна с много хидратация.
Гледам на фейсбук страницата на Арлен са сложили някакъв код за отстъпка. Знае ли се на кои продукти и какъв процент е?
П.п. Добро утро Kissing Heart

# 48
  • Мнения: 14 499
Аз не виждам никакъв код

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 225
Може ли да споделите мнение за Терапист на Керастаз, имам нужда да знам как се отразява на непокорна коса.

# 50
# 51
  • Мнения: 14 499
5 % е и сигурно хваща всичко.

# 52
  • Плевен
  • Мнения: 339
Кода на Арлен, хваща на всичко!

# 53
  • Мнения: 3 283
Хронолоджист наистина е балансирана серия, аз също я усещам даже повече с превес на хидратация понякога. Но запазва обема и не утежнява по никакъв начин.
Днес след серията завърших със силен черен чай. Супер бляскава и жива коса се получи. Но косата ми е естествена и почти черна. Не ползвам никакви финиши, завърших си с чая. Тези дни си припомням всички евтини трикове, които ползвах като ученичка и ефекта беше много по-впечатляващ от Керастас.
Правя си и домашна маска, върнах се и към розовата вода като тоник за лице, изместих темата. Relaxed

# 54
  • София
  • Мнения: 6 414
1.Кои ново продукти желаете да пробвате? - много са, но докато не изхабя нещо от наличните няма да купувам(поне се надявам). Иначе от както излезнаха сериите срещу накъсване на ЛП, и тази за боядисана коса на Алтерна са ми в полезрението. Двата вида ампули на Напура, маската им за въстановяване на кератина ,възстановяващия шампоан на Епруваж, термозащита 10 в 1 на Лакме и още доста Grinning
2.С какво преборвате наелектризирането през зимата?- нямам проблем с наелектризирането.

Мерси за темата Flowers Hibiscus

# 55
  • Мнения: 4 738
Записвам се и аз. Искам да пробвам Нутрифие и серията с богинята на Лора, въздържам се, защото почти съм сигурна, че не са за мен. Но все пак... Краста!
Косата ми не се наелектризира.

 Коя е тази серия с богиня? Нещо май изоставам...Stuck Out Tongue Winking Eye

Да питам каква е давността след отваряне на литровите окислители към професионалните бои? Дали е възможно да изветряват, защото същата боя вече не ми покрива както преди? Става въпрос за Лореал Иноа...

# 56
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 134
1.Наскоро се сдобих случайно с един шампоан на Arganicare с Кератин. Поблазних се от голямото намаление, не че не съм зарината😂. Много ми хареса. Не ми заплита косата, още под суша я усещам тежка и плътна и буквално сресана. Дава страхотен обем и след него не слагам нито балсами, маски и финиши и косата ми стои просто прекрасно. Използвах го няколко пъти и всеки път резултатът е един и същ. Чувствам че и скалпът ми се разбира с него.
https://m.cocosa.co.uk/product.aspx?saleID=0d9a7926-ecee-4a5f-a2 … 4F0IaAkjZEALw_wcB
В този ред на мисли бих искала да пробвам и други техни продукти, видях, че имат доста,по възможност намалени😁. Някой ползвал ли е тази марка да ми помогне с отзиви.
2. Косата ми не се наелектризира.

# 57
  • Мнения: 599
 Възстановяващият  серум против косопад Eprouvage не е ли вече на промоция?И до кога е промоцията?

# 58
  • Мнения: X
Възстановяващият  серум против косопад Eprouvage не е ли вече на промоция?И до кога е промоцията?
до изчерпване на количествата беше на пропорционална цена
.Аз си го поръчах ,но ми се вижда не
 икономичен продукт.Бързо ще свърши ако нанасям по 4 пипети след всяко миене.
Добре се чувства скалпа ми с него.Да видим дали ще омазни косата ми.

# 59
  • Мнения: 587
Възстановяващият  серум против косопад Eprouvage не е ли вече на промоция?И до кога е промоцията?
до изчерпване на количествата беше на пропорционална цена
.Аз си го поръчах ,но ми се вижда не
 икономичен продукт.Бързо ще свърши ако нанасям по 4 пипети след всяко миене.
Добре се чувства скалпа ми с него.Да видим дали ще омазни косата ми.

И при мен не беше икономичен, бързо свършва, особено ако си постоянна в използването.

Общи условия

Активация на акаунт