Тренировки в домашни условия - 91

  • 60 773
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 887
Ето, но после да не кажеш, че не съм те предупредила. Трейси е чудовище.
https://vimeo.com/96258134

# 76
  • Мнения: 3 067
Маги, възхищавам се на постоянството ти. Аз се отказвам (поне от кардиото), за мен философията на кефа е много важна, а тия двамата ме изнервят до такава степен, че не ми се тренира. Днес си отчитам тяхната тренировка за ръце с гирички, хареса ми, натовари ме, но добавих и Бохо йога - Pilates 15 Min Full Body Burn ♥ Верно е бърн - утре много ще ме боли корема, усещам го!
Девойката ми харесва, доставя ми удоволствие да гледам тялото й - и аз си мечтая за такова.
Разлгледах по-подробно ден 1 от 21ДФ - допадна ми и Аутумн (Боже, така ли се пише?) ми е симпатична - подхващам го от утре.
Щом като им видя тренировката на фБ ми се иска да не я почвам, не е на добре.

# 77
  • Мнения: 1 178
Приключих с първата седмица на 21DFX. Почти всички тренировки ми харесаха. Бях свикнала с почивки от по 20-30 секунди, но в тази програма такива дълги почивки почти липсват.  Stuck Out Tongue Winking Eye Най-трудна ми е Plyo Fix Extremе, но е брутална! Joy
За днес Joga Fix Extreme + Total body core 80DO. Много лежерна и приятна тренировка. Както сподели Аманда, минава неусетно. Дори се изпотих. Simple Smile

# 78
  • Мнения: 3 067
Аз тука няколко пъти доста измрънках, та е ред да се похваля с нещо.
На кила не съм била толкова много сигурно от 4 години, обаче и от много години (айде да не се изсилвам с никога) не съм била с толкова свит корем и кожа в една особено проблемна област и никога (тук май наистина си е никога) не съм имала такива ръце и рамене - вярно, обемисти са, но обема е в много по-голямо съотношение мускул-кожа-мазнина, от колкото беше преди месец, когато основно се забелязваше - мазнина-кожа-мускул.
Дволна съм! Продължавам така и осъзнато действам да чистя храната. Защото (прозрение от предишните няколко дни), нали ви питах там разни неща с кила и прочие: ям повече от колкото си мислех, че ям, в смисъл на консумирани калории. Фитнес пала показа тежката действителност Wink
Така де, не че е много по темата, но напредъка се дължи изцяло на тренировките и супер адекватните ви съвети, за което още веднъж казвам  - Благодаря Wink

# 79
  • Мнения: X
Отчет, Day 5 80DO Legs. Агент, това идея нямам как си го правила с 25 кг. Respect! Знам, че ти говореше за 12 ден, но предполагам 12 е още по-труден. Аз го правих с 25  паунда първия кръг и 20 паунда втория. Добавих и 3 Week Yoga Retreat - Day 2 Stretch. Оказа се доста подходящо след 80ДО. Звездичка, на мен пък Шива не ми допада - няма живец в говора (за мен, де Simple Smile ) Тази програма (3 Week Yoga) e перфектна за ММ, но още не мога да успея да го навия.  Установих, че Витас ми е почти набор.

С яденето и аз си правих малки експерименти тази седмица. Някои дни следях усърдно какво ям и пропорциите на всяко ядене. В други, следях какво ям, но малко на принципа "аз знам какви макрота и колко калории има в тази храна." Ами какво да ви кажа - в края на деня ФитнесПала ми показа, че раликата е доста голяма. Та поуките ми от тази седмица за мен: 1) Без протеин на прах не мога да си набавя достатъчно белтъчини и 2) Малките разлики на макрота/калории през деня, в края на деня са фрапиращи.

Другото за яденето преди/след тренировка. Днес тренирах по-късно от обикновено и имах време да хапна 1/2 банан и да изпия един протеин 10 минути преди да тренирам. Определено мисля, че без тях щеше да ми е много по-трудно да направя тренировката от 80ДО. Та, Autumn знае за какво говори ...

Дух, браво за постигнатото!  Не се мъчи с упражнения и треньори, които не ти допадат!

# 80
  • Мнения: 2 887
И аз с отчет - HiiT Circuit Upper Body от Ripped with HiiT на Кети. Сега отивам да продължа с малко битово кардио /изхвъляне на боклука/. Ще се опитам да вместя една йога преди лягане, за да противодействам на пълзящата по тялото ми МТ след вчерашните подвизи с Трейси.
Сприкълс, и аз гугълнах Витас и установих, че е по-млад отколкото му давах. Мислех, че е към 42-43, но пък пишеше, че е имал бурна младост, преди да се отдаде на йогата. Може би е от това. При Шива на мен ми харесва музиката/има някакви духови инструменти, които не съм сигурна как се казват/. Съчетана с леко мотонния й говор, така ме омайва, че почти допирам носа до пода при наклоните напред.
Дух, и аз съм на мнение, че трябва да ти е приятно от тренировката. Ако блендърите те дразнят, почни нещо друго. Ефект пак ще има, а и ти ще си заредена с по-положителни емоции и няма риск да зарежеш тренировките само защото даден треньор не ти допада.

# 81
  • Мнения: 10 030
Аз пък съм болна, да се оплача. В шок съм, защото не боледувам. Но какво да се прави, седмица съм с двете болни деца в къщи. Хвана ме.  Crossing Arms
Само йога днес и в следващите дни ще има. Пиша ги регенериращи дни. Поне ще се наспя.

Трети ден съм на 1400-1500калории, да видим дали ще изчистя плюса от ПМСа, че май ми се е лепнал перманентно.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 270
Сутринта животинското кардио на 80 DO , вечерта 1h и 30 min балет.Днес храната е ОК.
Тялото ми много се стегна от 80 DO , а това е само началото.Ще има снимки по бански в края Simple Smile)

# 83
  • Мнения: 1 348
За вчера това https://fitnesinstruktor.com/rumfit-17-borisa/. Мислех да не тренирам, защото ходихме на разходка във Витоша, но толкова много храна изядох в една хижа, че компенсирах всичко изразходвано от шляенето по горските пътеки, че и отгоре. Та като се върнах добавих и на Руми изтезанието. Свикнах с нейното темпо и вече по-лежерните тренировки ми се струват скучни.
Непо, разбрах, че сме се разминали. Аз бях останала с впечатление, че ти няма да почиваш скоро. Как ми се иска да отида на по-сериозен преход някой ден..... Ако нещо измислиш за седмицата от 5 до 9 февруари и не преча, сигнализирай ми:smiles:
Водили сте дискусия около кардиото във ФБ -  сякаш повече обичам кардио. Този ефект, който търся от тренировките /това, което спомена Дана, че ми е най-важно - че ме зареждат/,  по-лесно го постигам  с кардио, кросфит - да има яко потене. Аз и като характер съм бързак -ходя например ужасно бързо, имам походка, излишно целеустремена, когато изобщо нямам причина да бързам и съм излязла просто да се разходя.
Дези, много си права. Наблюдавам напоследък как хората се контузват направо от нищото. Има си значение дали по принцип се движиш или просто понякога си решил да се изсилиш. Да ти минава бързо!
Зведичка, на теб може да ти хареса  Booty . Ако имаш ластик с по-голямо съпротивление, предполагам че може да е натоварваща.
За днес ще го реша след малко, сигурно ще направя някоя тренировка от ФБ. Останаха ми три от Руми, но не съм сигурна, че днес имам сили....

# 84
  • 1st floor
  • Мнения: 9 157
Вчера не правих никакъв стреч, а си се изнизах към Витоша. И при нас беше лежерна разходка по платото - от Алеко до Камен дел. Ходеше ми се пак до Черни връх, но бяхме с едно тригодишно, което трябваше да се носи. Laughing И мъжете ни отрязаха. Laughing Според крачкомера навъртяхме 14 км, които най-вероятно са били към 10, защото в снега правя по-малки крачки. Естествено замазах всичко с храна.  Tired И при мен има покачен един кг от 80ДО, дано се разкара, че това са ми новогодишните кила, които уж бях свалила. Crossing Arms

Днес ще правя осми ден - дано не ме размаже, че още имам МТ от Legs Day. Crazy

Аманда, имаме планове за Витоша другата събота и неделя, но зависи много от времето. Ще бъдем с двойка приятели най-вероятно и има едно свободно място. Към сряда, ще се знае по-точно в кой ден и дали те ще идват...Вие на Кумата ли хапнахте? Аз в тая местност най-харесвам Еделвайс. Heart Eyes Няма такива манджи и безобразно ниски цени! Mr. Green

# 85
  • Мнения: 1 178
Отчитам Plyo Fix Еxtreme. Вчера съм излъгала като казах, че Plyo Fix Extreme е най-трудната. Не че и тя не е брутална, но имах предвид Lower Fix extreme, където упражненията са по минута - 30 секунди статични с тежести, 30  plyo.
Почти не излизам от нас последните дни ( откакто мъника се разболя), но днес съм решила да си спретна разходка по задачи и да се раздвижа малко.

# 86
  • Мнения: X
Момичета, в LIDL от днес има пудовки от 6 кг и от 10 кг. Съответно за 15 и 30 лв. Струва ли си и коя би била по-полезна според вас?

# 87
  • 1st floor
  • Мнения: 9 157
Аз имам десет кг от Лидл. Удобна ми е и ми харесва, не че съм имала друга за база за сравнение. Mr. Green Но рядко я ползвам.

# 88
  • Мнения: 111
Отчетът ми за изминалата седмица : 21ДФ с добавки от БР кардио, в събота BFBM  на Джилиян ,като модифицирам  по- лесните упр. с по- трудни, включвам и гири  . А за да компенсирам двете парчета торта! Blush които изядох, в неделя Charlotte's 3 min. belly blitz ( не е 3 мин. , а около 65 мин. Grinning )

Последна редакция: пн, 29 яну 2018, 14:05 от kate-aqua

# 89
  • Мнения: X

П.П. ДиваОрхидея, все забравям да ти пусна този линк.
https://www.youtube.com/watch?v=T2mCIxZg5PU

Забравих да ти благодаря за клипчето, полезно е Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт