Приятелят ми ме заряза!

  • 16 553
  • 160
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Помощ! Приятелят ми е на 36 и ме заряза след единадесет годишна връзка. Заряза ме заради чужденка. Преди три години пак беше направил същият номер, беше се влюбил в бразилка, ходи при нея на гости, но тя го отряза и се прибра. Сега слезе от кораба отново влюбен в друга, ходи на гости при нея и продължават комуникация, пишат си нон стоп през целият ден. Обичам го, а той не иска да ме вижда. Моля, дайте ми съвет Sad

# 1
  • София
  • Мнения: 4 328
спокойно, дишай дълбоко!
това не е номер, а линия на поведение.
приятелят ти иска да слезеш от кораба и след 11 годишна връзка вече да проявиш повече решителност и да му предложиш да се ожени за теб!
не се колебай и действай!
Simple Smile))

# 2
  • София
  • Мнения: 3 951
Съвет щом искаш - махай се. Не ти е работа да стоиш на място, на което ти се подиграват - той с теб и ти сама със себе си. Освен ако не ти харесва. Щом не иска да те вижда - прав му път. Ще ти е гадно 1-2-10 месеца и ще ти мине. Има цяла планета мъже. Стягай се! Пък и не виждам за какво ти е да се връща този хойкащ индивид.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 192
Червената лампа не ти ли работеше още с бразилката или викаш "той ще се промени"  Shocked
Бегай с двеста, че ако минаваш 35те нямаш време за губене с мъже, обикалящи света като циркова трупа Tired

# 4
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
Ако очакваш да ти кажа че всичко ще бъде наред и ще стане както преди - бъркаш се  Stop
Той няма да се промени. С действията си личи че не те обича, ти просто си няква там, с която е докато намери нещо по-добро. Личи си че имаш ниско самочувствие, щом седиш и го чакаш всеки път. Време е да затвориш тази страница и колкото и да ти е мъчно и да го обичаш, колкото и да те моли да се съберете при следващия му любовен провал, трябва да го отрежеш завинаги. Ще е трудно в началото, докато си отвлечеш вниманието с друго - хоби, излизане с приятели и прочие. След време вече ще ти е по-лесно.

# 5
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Да се смееш ли, да плачеш ли. Ужас. Close

# 6
  • Мнения: 856
Добре де, а като те заряза първия път, ти не се ли светна, че нещо не му е читава работата? И какво му беше тогава оправданието и обяснението, че си го и приела обратно? Аз веднъж зарежат ли ме, не повтарям. То е ясно, че като се случи веднъж, ще се случи и дваж. Бягай докато още е само приятел, а не съпруг и баща и не се давай да те омайва пак, ако след време реши, че иска да се връща (като първия път). Горе главата. Не е последния мъж на Света. Със сигурност има много по - достойни, които да те заслужават. Ще поплачеш малко, ще ти мине. А той да си гледа "пчеларския" живот и да си ппраши където каквито цветенца иска. От такива мъже рядко излиза стока.

Хич не съжалявай, да си малко време и го предолоей. Знам, че когато си зарязан, независимо от причината, боли, но всикчи сме минавали през такава болка, повярвай ми  - забравя се.

# 7
  • Мнения: 27
Благодаря ви момичета за подкрепата, аз съм на 31. Заяви ми след първата му забежка, че никога няма да се повтори, обичам го много и затова реших да остана. Сега съм много стресирана, защото седмица преди да слезе от кораба ми заявяваше, че ме обича, а като се прибра, видях, че отново комуникира с друга.

# 8
  • Мнения: 2 838
Още по-добре за теб. Направил ти е услуга. За 11 години толкова ли не ви се разви връзката? Брак, деца, годежен пръстен?
Не ти трябват паразити. Взимай си живота в ръце и гледай себе си.

# 9
  • Мнения: 27
Убеждаваше ме, че като се прибере ще правим опити за дете.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 192
Късметлийка си, че и дете не е направил, преди да ти се подиграе пак. Бягай далеч и бързо Peace

# 11
  • Мнения: 2 838
Добре де, ама дори и да имате дете, много вероятно е той пак да продължи със забежките. Ти би ли търпяла подобно нещо? Не е ли по-добре сега зарязана, от колкото зарязана с дете на ръце?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 36 610
Върви запали една свещ, че нямате деца и брак. После стягай куфарите и си гледай собствения живот. Веднъж си дала шанс. Втори не му се полага, защото иначе до живот ще я кара така, а ти до живот ще прощаваш. Не е читав човекът и това е. Приеми го.

# 13
  • Мнения: 27
Болно ми е, че след толкова време заедно, не иска да ме вижда, не се интересува от мен, не ме търси. Влюбва се много бързо, за една, две седмици и има много нелогични действия.

# 14
  • Мнения: 2 111
Не разбрах, вие заедно ли живеете? Ако да - изнеси се веднага. Ако не - още по-лесно - тегли му една и живей като свободна жена.

Общи условия

Активация на акаунт