Приятелят ми ме заряза!

  • 16 558
  • 160
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 24 839
Помощ! Приятелят ми е на 36 и ме заряза след единадесет годишна връзка. Заряза ме заради чужденка. Преди три години пак беше направил същият номер, беше се влюбил в бразилка, ходи при нея на гости, но тя го отряза и се прибра. Сега слезе от кораба отново влюбен в друга, ходи на гости при нея и продължават комуникация, пишат си нон стоп през целият ден. Обичам го, а той не иска да ме вижда. Моля, дайте ми съвет Sad

Капризке, Капризке, никаква Капризка не си, а загубена жена, на която втори път Господ праща ясен знак да се махне от този индивид!
11 години връзка с човек, който на всяко пристанище хуква да си търси тръпка.
На колко трябва да станеш, за да се сетиш, че трябва да живееш, а не да вегетираш чакайки кога ще се прибере юнакът, чешещ крастата си по света?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 36 725
Освен това тя мисли, че за 11 години забежката е била само една. С бразилката. Кой знае колко е е имало.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 1 988
Тежко е да разберем, че години от живота ни са минали в някаква измама, в една лъжлива връзка. Но.....животът продължава. В тази развръзка наистина има и много плюсове- нищо съдбовно не се е случило- просто човекът се е разкрил почти навреме и сме разбрали, че е боклук. Е, още го обичаш, но само часове / дни  те делят от омразата. Не се пилей в любов/ омраза, сложи му чертата, пиши го умрял / не непременно от много тежка болест, може просто от катастрофа / и се погледни в огледалото. Такова хубаво момиче е късмет за света. А докато един мъж е на кораба.....колко бръмбари са му в главата.... , само той си знае , / а накрая се оказва, че и той не знае/

# 33
  • Мнения: 36 034
Знам, че ме мислите за луда, но го обичам все още.

заради какво го обичаш?

# 34
  • Австрия
  • Мнения: 2 319
Сигурно и тя не знае. От 20-годишна е заедно с този... Преди това най-много да е имала някаква ученическа любов и .. това е. Вместо да се радва, тя реве.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 36 725
Нарича се навик. Не любов.

# 36
  • Мнения: 32 011
Болно ми е, че след толкова време заедно, не иска да ме вижда, не се интересува от мен, не ме търси. Влюбва се много бързо, за една, две седмици и има много нелогични действия.

Ще ме извиняваш, но и твоите действия не са особено логични.
Така до 50 години ще я карате. Сама си си виновна.

# 37
  • Мнения: 2 049
А Вие работите ли, или чакате той да слезе от кораба с парички? Защото ако той Ви е прибрал при него, когато сте били на 20, и Ви издържа до сега - явно Ви е взел за домашна помощница, а не за майка на децата си.

# 38
  • Мнения: 27
А Вие работите ли, или чакате той да слезе от кораба с парички? Защото ако той Ви е прибрал при него, когато сте били на 20, и Ви издържа до сега - явно Ви е взел за домашна помощница, а не за майка на децата си.
Винаги е казвал, че има сериозни отношения към мен, той е скръндза, а аз не съм имала никога достъп до сметката му.

# 39
  • Мнения: 2 111
Не е леко да си с партньор, който постоянно е на път. Особено ако отсъства по-често и за дълго. Очи, които не се виждат се забравят. А пък твоят човек явно е и влюбчив.
Искаш съвет, но не става ясно за какво. Сама си казала, че те е изгонил още в деня след като се е прибрал и е казал, че ще се жени и ще има деца с новата жена. Освен да те посъветваме как да го забравиш по-бързо, друго не знам. 11 години не са малко, но времето лекува всичко. Прибери се у дома - предполагам имаш роднини, близки. Намери си занимания, откъсни се колкото можеш повече от мисълта за него. Изобщо - стандартните неща при раздяла. Нямате деца, така че си щастливка.

# 40
  • out of space
  • Мнения: 8 574
А, не стига че е курвар, ами и скръндза. Неочаквано добра комбинация, как да не го обичаш такъв!

# 41
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Има още доста до края на грипната ваканция.

# 42
  • Мнения: 46 558
Съветът ми е - спри да мислиш за него и си гледай живота. Като начало помоли модератор да заключи темата, защото с нея само ще навлизаш в по-големи подробности и ще мислиш нон стоп за това. После иди във форум Красива мама и порови по темите за кремчета, парфюмчета и лакчета, а като си набележиш как да се поглезиш утре, прескочи до вицовете и смешните клипчета.

# 43
  • Мнения: 3 041
Не се забравят толкова лесно цели 11 загубени години, но пък можеха и да са много повече така, че е време за край и когато си готова за ново начало преди да е станало прекалено късно. Живота с този човек ще е вечен купон за него и драма за теб. Дори и да се скара отново с новата си любовница и да се пробва отново с теб би трябвало да намериш сили да прекратиш този фарс. Да имаш достойнство и себеуважение, че заслужаваш адекватно на твоето отношение към партньора поведение. Простила си, дала си му шансове да се промени, не се е променил и няма изгледи такъв типаж да се промени някога. Не си причинявай повече загубено време защото щастието със сигурност те чака някъде другаде когато станеш готова за това.

# 44
  • Down south
  • Мнения: 7 723
Не се забравят толкова лесно цели 11 загубени години, но пък можеха и да са много повече така, че е време за край и когато си готова за ново начало
След като той пътува и рядко се прибира, тези 11 години за нея, вероятно за него са три-пет пъти по-малко.
Девойката да хвърля шапка и да скандира "Свободна съм"

Общи условия

Активация на акаунт