Приятелят ми ме заряза!

  • 16 570
  • 160
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39 571
Силно се надявам че не си имала необезопасени полови контакти с хубавеца след бразилката.
Не, че нещо, ама точно в Бразилия СПИН-а е като грипа тука.

# 16
  • Мнения: 27
Заедно живеем, изгони ме още на следващият ден, щял да се жени и има дете с другата.(това беше репликата и при предното заминаване)

# 17
  • Мнения: 39 571
Миии вземи една кутия бонбони и почерпи.

# 18
  • Мнения: 7 325
Направил ти е услуга. Събери си приятелките и ги почерпи. С такова влюбчиво гадже до никъде няма да стигнеш. Щомдори бразилката го е изритала значи нищо не става от него, ама наистина нищо. Аз не бих му дала да пипне нищо в къщи след бразилската идилия, камо ли да го допусна до себе си.
А, пишеш изгонил те. Абе ти достойнство нямаш ли  ooooh!

# 19
  • София
  • Мнения: 4 192
Ей, късметлийка си. Отървала си се без проблем  Peace

# 20
  • Мнения: 681
Заяви ми след първата му забежка, че никога няма да се повтори, обичам го много и затова реших да остана.
А сега продължаваш ли да го обичаш след последните му действия и държане? Не е ли реципрочно обичането на държането на обекта на обичане след първия момент на шок? Защото иначе ще стане подобно на случая: Бие ме, но аз го обичам.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 328
 Popcorn
и к'во следва?

# 22
  • Мнения: 27
Знам, че ме мислите за луда, но го обичам все още.

# 23
  • Мнения: 2 838
11 години не са малко, но дали е любов или привързаност?
Не те ли нарани с действията си? Не си ли обидена поне малко?

# 24
  • Мнения: 681
Знам, че ме мислите за луда, но го обичам все още.
Е, не, не си луда. Просто не искаш да пораснеш. Не искаш и да вървиш напред. Захванала си се с този и си викаш: Той е! Обичам го много! Пак ще се върне! Винаги ще сме заедно!
Просто трябва да прогледнеш. Да си дадеш сметка какво искаш, какво е в действителност и какво трябва да направиш. Успех!

# 25
  • Мнения: 2 111
Моля се това да е пързалка.

# 26
  • Мнения: 27
За съжаление не е пързалка.

# 27
  • Мнения: 1 030
Какво ли пък има да му обичаш толкоз на хубавеца?! Я си събери достойнството и не се унижавай повече пред този, не заслужава! Разбирам , че ти е трудно, много време си инвестирала в тази връзка, но с времето ще мине. Ще срещнеш човек, който ще те обича наистина, ще държи на теб и има да се чудиш защо си ляла сълзи за този Дон Жуан. Но всичко с времето си.

# 28
  • Австрия
  • Мнения: 2 321
Приятелят ми ме заряза ..Моля, дайте ми съвет Sad

Зарежи го и ти.

# 29
  • Мнения: 5 468
Доста години си изгубила с този индивид. Не го ли усети какъв е? Не се ли зачуди защо сте толкова години заедно, а нямате почти никакво развитие във връзката? След първите няколко години е трябвало да се замислиш накъде отиват нещата. 11 години са ужасно много време.

Любовта ти е станала навик и е нормално да те боли, но ще мине. Обаче, най-голямата грешка ще е да се върнеш при него. Не си дете, погледни по-разумно на нещата. С такъв женкар ли искаш да създадеш семейство? Прави са другите, че ситуацията е за почерпка.

Общи условия

Активация на акаунт