Всичко за косата

  • 87 530
  • 769
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 266
Благодаря.Моята коса е къса и използвам обикновена четка и сешоар и се надявам тази въртяща четка да ги замени.

# 31
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Гита ДПШ въобще не е за детска коса освен това вместо да помогне с омазняването е по-вероятно да го задълбочи. Остъргването на скалпа със силни продукти предизвиква още по-бързо омазняване. Ако девойката е в пубертета-това са хормони. Да мие през ден с мек шампоан нищо няма да и стане от по-честото миене.

Детска, детска, 16 годишна коса. А това да я мие през ден...ужасен ужас би било за нея. Няма такъв мързел. Едвам я накарах да й направя маска с кокосово масло. Що съм я била измъчвала  ooooh! А има хубава коса и ме е яд на нея. Този дпш й казах за днес заради маската да го ползва, пък за постоянен шампоан някакъв друг ще мисля. Поне е евтин този. Може да й взема и нея медицински.

# 32
  • Мнения: 3 018
Благодаря и аз за темата  bouquet
За поводи си правя небрежни кокове или букли

# 33
  • София
  • Мнения: 6 056
Никакъв смисъл няма от маслените маски, ако след това се отмият с Дпш

# 34
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Никакъв смисъл няма от маслените маски, ако след това се отмият с Дпш

Ееее кот'-тако'а. Свърши вече, изми се.

# 35
  • Мнения: X
Mother,да ти е жива и здрава твоята принцеса.Много щастие и успехи и пожелавам.
Гледам,че и при вас е актуална сой луна Simple Smile)
Тайга,това с въшките е неприятно.Децата до сега не са хващали и си мисля,че се дължи на използването на много масла и шампоани в които се съдържа лавандула и арганово олио.
Официални и по специални прически не си правя.Обичам възможно най естествените и простички неща Simple Smile
Най много леки къдрици и да вържа косата на опашка.
Бързам да споделя с вас колко съм възхитена от шампоана на
 Marrakesh Nourish Daily Original  .Имах мостричка.Защо ми беше да я пробвам.Любов от първо нанасяне.На първото измиване не се разпени,на второто се разпени добре и косата ми под душа я усетих страхотна.Все едно бях слагала маска.
Реших нищо да не слагам за да тествам шампоана.Останах само по шампоан.Преди да издухам със сешоара косата сложих от Marrakesh Oil Light Hair Styling Elixir Original 60 мл (мостричка).Е няма такъв разкош и блясък.
Показвам две снимки.

Последна редакция: пн, 29 яну 2018, 07:33 от Анонимен

# 36
  • Мнения: 10 983
Повдигам си въпроса:

Косата ми е фина и склонна към омазняване. Да пробвам ли домашния еластисайзър или ще й дойде твърде тежко?

# 37
  • Мнения: 1 223
Mother,да ти е жива и здрава твоята принцеса.Много щастие и успехи и пожелавам.
Гледам,че и при вас е актуална сой луна Simple Smile)
Тайга,това с въшките е неприятно.Децата до сега не са хващали и си мисля,че се дължи на използването на много масла и шампоани в които се съдържа лавандула и арганово олио.
Официални и по специални прически не си правя.Обичам възможно най естествените и простички неща Simple Smile
Най много леки къдрици и да вържа косата на опашка.
Бързам да споделя с вас колко съм възхитена от шампоана на
 Marrakesh Nourish Daily Original  .Имах мостричка.Защо ми беше да я пробвам.Любов от първо нанасяне.На първото измиване не се разпени,на второто се разпени добре и косата ми под душа я усетих страхотна.Все едно бях слагала маска.
Реших нищо да не слагам за да тествам шампоана.Останах само по шампоан.Преди да издухам със сешоара косата сложих от Marrakesh Oil Light Hair Styling Elixir Original 60 мл (мостричка).Е няма такъв разкош и блясък.
Показвам две снимки.


Дали продават мостри някъде. Искам да пробвам за да нацеля някоя продукти който ще ми харесат.

# 38
  • Мнения: 35 891
Повдигам си въпроса:

Косата ми е фина и склонна към омазняване. Да пробвам ли домашния еластисайзър или ще й дойде твърде тежко?


Тежък ще ти бъде
Ако все пак решиш, на влажна коса и без тежки масла като кокосово и рициново
Ако трябва, после сложи два пъти шампоан

# 39
  • Мнения: 1 737
Честита нова тема! За официални поводи правя или сешоар, за гладка и права коса или плитка.
 В момента имам огромен косопад и съм спряла всякакви топлинни уреди, за да я оставя да се възстанови.

# 40
  • Мнения: 10 983
bubanka, благодаря! Flowers Hibiscus

# 41
  • Мнения: X
Linоfrina, пробвай да нанасяш само по дължините, без корените.

# 42
  • Мнения: 1 223

Търся мнение за тези ролки дали вършат работа.

# 43
  • Мнения: 10 983
Жана, ще го имам предвид. Маски и балсами също нанасям само по дължините.

# 44
  • София
  • Мнения: 138
Благодаря и аз за темата!
Моите прически за поводи са небрежни букви, някоя плитка или кок
И да ви попитам пак за боите Elumen - има ли някоя дама, която се е боядисвала с тях и доволна ли е, трайни ли са светлите цветове /русите нюанси/ и покриват ли добре белите коси?

Общи условия

Активация на акаунт