Откраднат живот - ТЕМА 30 Наближаване до Критична точка

  • 42 208
  • 757
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 3 818
Значи, горките жени, недай Боже, да направят снимка под ъгъл, където да изглеждат с корем или пък да качат някое кило. Веднага ги диагностицират с минимум близнаци Grinning

# 406
  • София
  • Мнения: 26 401
А, обсъдихме много подробно евентуалната и бременност.  Joy

# 407
  • Мнения: X
А разни незнайни сайтчета (наистина не ги бях чувала) са изригнали да публикуват новината, че “Вергов напуска Откраднат живот” Joy Нищо ново не казват, преразказва се, че не са се разбрали за пари с Милошев и че заместникът е Велислав Павлов Grinning
Тия линкове ги шерват във ФБ и “О, шок и ужас!!!!!”

# 408
  • Мнения: 3 818
Да, и аз ги видях, много са смешни, да не говорим, че на практика нищо не казват Grinning
Направо е тъжно колко са немощни в създаването на информация.

# 409
  • София
  • Мнения: 26 401
А колко потребителки са си чели изказванията по разни сайтове да не ви разправям.  hahaha

# 410
  • Мнения: X
Да, и аз ги видях, много са смешни, да не говорим, че на практика нищо не казват Grinning
Направо е тъжно колко са немощни в създаването на информация.

Да бяха прочели измишльотините ни във форума - нямаше да пишат верни неща, но поне по-интересни и щяха да вдигнат посещаемостта си Grinning

А, sea.sea, явно се е случвало хахахах

# 411
  • Мнения: 3 818
Ако не се лъжа, това е песента от промото, макар и в друг аранжимент. Песента всъщност е много любовна и щастлива. Надявам се, че това също носи символика в себе си, а не е просто случайно избрана, щото някого го кефи точно това парче Grinning
https://youtu.be/CNZYHOzOwFs

# 412
  • София
  • Мнения: 9 455
Никой не е съобщавал, че ще влизат четирима, това го каза един от потребителите тук, но официална информация за това няма.
Моя грешка Simple Smile Извинявам се. Значи може да са си тези трима нови, които видяхме в промото.
Тук по едно време (май) се мяркаха някакви "вътрешни хора". Къде се покриха? Да издадат по нещо  Laughing
Не му вярвам аз на този вътрешен човек, нали той беше обявил напускането на Калин и Наталия, че и на още някой.

# 413
  • Мнения: X
Мммм, песента е много хубава! Веднага си представих разни любовни сцени на неин фон Grinning Grinning Е, не с Велислав Павлов

# 414
  • Мнения: 3 818
Мммм, песента е много хубава! Веднага си представих разни любовни сцени на неин фон Grinning Grinning Е, не с Велислав Павлов
Ах, Донааа, каква си лоша Joy
Аз си настройвам чакрите положително към този господин. Между другото изглежда някакъв свестен и незвездеещ се тип, може и да се погодим с него. Grinning Е, то е ясно, че е заместител, но поне се очертава да е приятен такъв Grinning

# 415
  • Мнения: X
Мммм, песента е много хубава! Веднага си представих разни любовни сцени на неин фон Grinning Grinning Е, не с Велислав Павлов
Ах, Донааа, каква си лоша Joy
Аз си настройвам чакрите положително към този господин. Между другото изглежда някакъв свестен и незвездеещ се тип, може и да се погодим с него. Grinning Е, то е ясно, че е заместител, но поне се очертава да е приятен такъв Grinning

Ама то и аз се настройвам положително (особено след като някой тук постна няколко много хубави снимки), гледала съм го и в театъра веднъж и там не е зле човекът, обаче това беше по-силно от мен Sweat Smile веднага в съзнанието ми изникнаха други неща. Иначе си бая на мозъка да го приеме Grinning Grinning

Анна, вътрешният човек каза за напускането на Луиза и там май ще познае

# 416
  • София
  • Мнения: 9 455
Е, то за Луиза мисля, че беше ясно. Ама имаше и още нещо.

# 417
  • Мнения: X
Е, то за Луиза мисля, че беше ясно. Ама имаше и още нещо.


За Луиза каза, че не е напуснала сама, а са я махнали и било доста кофти. Какво точно е станало, не каза.
Дали е истина, също не знаем

# 418
  • Мнения: 3 818
Аз за Калин и Наталия мога да му простя, защото е възможно да са се разбрали впоследствие. И съм склонна да вярвам, че има някаква близост до екипа, щото от друга страна пък ни каза и неща, които са се случили Simple Smile

# 419
  • Мнения: 7 849
Аз не съм от тях, как' Сийке.: joy:. Joy Joy
Днес съм лоша, но и Вергов няма да го има.

Общи условия

Активация на акаунт