Моите любими торти!!!-2

  • 113 501
  • 429
  •   1
Отговори
# 180
  • Sofia
  • Мнения: 21 694
Ваня, по Пиротска ако ходиш от М.Луиза към Ботев е от лявата страна... на ъгъла има магазин за обувки, а на отсрещната страна е гръцката сладкарница .. та малко след маг. за обувки е "Двата щъркела".... имало и на Борис ама за по- точно Марабу-то Grinning
опс намерх адресите Laughing
ул Княз БорисI 155
ул. Пиротска 17
ул. Съборна 7

 обаче егати цената, за един накр. - 5лв  #Crazy а и трябва да ти пасне на останалата джаджа ..я пош, я шприц  Tired  ама ще ида да ги видя де
Хапке мерси за инфото! Hug

# 181
  • София
  • Мнения: 4 272
Аз се включвам не по темата, ще ме извините Blush
Само да кажа едно: Здрасти Морена! Как си? /понеже отдавна не сме се засичали по форумите/

# 182
  • София
  • Мнения: 6 263
Ха, мерси, тъкмо и аз сега се ровех в гугъла за адреса им. Grinning Grinning
Ще ида някой път да поразгледам поне. Пък може едно по едно да купувам, като не сме у Щатите. Rolling Eyes

# 183
  • София
  • Мнения: 6 263
Да, чувала съм за Пикадили. Мерси! Ще я потърся. Simple Smile

Ваня, пиши после дали си я намерила в Била .
Нямаше. Crossing Arms (За Билла - Х. Димитър става въпрос.) Гледах при сухите сметани и нишестета, после при готовите торти (в кутия), после където са сладките неща - вафли, шоколади - тцъ. Crossing Arms

# 184
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Момичета аз веднъж бях обяснявала къде в София има(или поне имаше) направени от ламарина формички за сладки. Този човек който ги прави е доста сръчен тенекеджия и може би ще успее да направи нещо и по поръчка(имам в предвид накрайници), а и със сигурност ще са по-евтини. не знам дали е още там работилничката, но се намира до Женския пазар(откъм Синагогата). И като се тръгне от Синагогата към пазара се стига до едно площадче, където спираха преди(а може би и сега?) трамваите. И там вместо да завиете към пазара, завивате наляво и на около 50 метра беше тази работилничка. Знам че правеше и форми за торти и други неща от ламарина.

# 185
  • Sofia
  • Мнения: 21 694
Нат, непременно ще преслушам, дано да съществува още ! Чудно си го обяснила Heart Eyes !

# 186
  • София
  • Мнения: 6 263
Даа, сега се сещам, Наталина, че беше обяснявала веднъж - сещам се за площадчето. Мерсаж!  bouquet
Но всъщност на него трябва да му се поръча, нали? Ама как ще му обясня на човека какво искам  newsm78, освен да разпечатам снимката на накрайниците. newsm78

# 187
  • София
  • Мнения: 1 951
позволете,да се включа и аз .Нат,площадчето съществува още.днес ,минах оттам.Магазинчето го има,но за съжаление от много време не съм го виждала отворено.А може да минавам и по друго време ,разбира се.

# 188
  • София
  • Мнения: 1 951
Ваня,не си търсила шоколадовата глазура на подходящото място.Аз живея до м-н Пикадили( в Сф).И само тук я има.вчера си я купих,защото имах празник.Има я!!!

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 20:50 от marianasot

# 189
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
бе имам един айсинг тука, дали няма да стане с него това покритие?
само да го оцветя и да го разточа newsm78. на картинката на опаковката има една торта с бяла покривка Mr. Green
лошото е, че си го бях взела от португалия и разбирам само долу-горе узказанието Embarassed

# 190
  • София
  • Мнения: 6 263
Ваня,не си търсила шоколадовата глазура на подходящото място.Аз живея до м-н Пикадили( в Сф).И само тук я има.вечра сия купих,защото имах празник.Има я!!!
Ето за този магазин става въпрос, нали? Blush http://www.piccadilly.bg/news.php?open=28

# 191
  • Мнения: 287
Искам да ви покажа и аз една торта създадена  основно с ваша помощ. Не бях правила торти от много години , но само като ви чета и на мен ми се прииска да се изявя. Децата я харесаха много и се изяде . Благодаря ви!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=43180&photo=2

# 192
  • Мнения: 22 867
Браво Дани!  bouquet Много "вкусна" красавица Барби! Grinning

# 193
  • Мнения: 293
  chef  chefБраво и от мен дъщеря ми като я видя вече я поръча за рожденният си ден ,а той е чак ноември.  bouquet  bouquet

# 194
  • Мнения: 287
Радвам се , че ви е харесала. Това е признание за мен сред толкова майсторки.

Общи условия

Активация на акаунт