Още мъничко остана , бебе да се гушне в МАРТенската мама - МАРТ 2018 - Тема 3

  • 63 617
  • 779
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 260
Честито бебче:hugs:

# 61
  • Мнения: 19
Благодаря Ви,момичета Hug
Събудих се вечерта с болки,които не бях сигурна дали са контракции.Засякох ги на 10-15 минути.По едно време станах да се разтъпча и водите тръгнаха.Не може да се объркат с друго,когато дойде време,като силна струя са и не спират.И така,станахме февруарчета Simple Smile
Сега сме добре и двамата,аз също мислих,че имам още време и смятах утре да пера бебешки дрешки,остана за задача на ММ 😊
                           


Честита радост! 🤗 Най - вече да е здраве ви пожелавам! Като неразбрала да попитам , а за кога ти беше термина?

# 62
  • Мнения: 44
Честито бебче! Да е здраво и да му осигурите едно безгрижно детство!

Сетих се че в предната тема имаше датите... Стана ми любопитно! Термина е бил на 5ти март! Това ме кара още утре да подредя багажа за болницата! Аз лично се изплаших доста, бях сама вкъщи и купища мисли минаха през главата ми. Добре че приятели се обадиха че пътуват да ме видят... И така се озовах пеш към магазина в дъжда да си поизбистря главата! Момичета не останааа!

# 63
  • Мнения: 587
Точно затова днес и аз оправих своя багаж Grinning
Сега съм с една идея по-спокойна

# 64
  • Мнения: 397
То и аз мислех да го приготвя въпреки, че за мен е доста рано ма да ми е готов. Планувам аз вчера как почвам с пералните всичко да е подредено, изгладено и сгънато то взе, че ни се спука маркуча на пералнята тази сутрин Laughing  Laughing

Да попитам какъв протектор за матрака на кошарата взехте, аз купих един засега на Лорели уж водоустойчив отворих го наскоро, не го бях гледала в магазина каквото ми дадоха,  ми той супер тънък един не особено надежден ми се видя  newsm78

# 65
  • София
  • Мнения: 2 666
Протектор няма да слагам, защото много запарява. Не ми се е случвало да пропусне памперс и да стане беля. Изпрах бебешките дрешки, но не мога да намеря точно тези за изписването, няколко роклички и гащеризони. Най-хубавите  липсват, чудя се къде ли са Anguished

# 66
  • Мнения: 2 361
Хехе,момичета,не искам да ви стряскам Grinning Но определено е по-добре да сте готови по-отрано.Аз се радвам,че успяхме с покупките и реално остана само да се изперат дрешките,което ММ ще направи. Иначе бебчо е 2900,всичко е наред и най-вероятно ще си ни изпишат заедно Simple Smile
Благодаря на всички Hug

# 67
  • Мнения: 232
Честита радост! Да е живо и здраво и много спокойно! 😙

# 68
  • Мнения: X
Започвам да се паникьосвам малко, защото дори не съм купила всички необходими неща за болницата, а камо ли да приготвя багажа.. Термина ми е на 06.03 :/

# 69
  • Мнения: 1 143
Étoile*, честито  bouquet Да сте живи и здрави.

Моят термин също е за началото на месеца и ще взема тази седмица  да си приготвя багажа  Grinning

# 70
  • Мнения: 44
Багажа за болницата е лесен. Аз живея във Варна и има на няколко места т.нар. бебе борси. Имат всичко по списъците, по-изгодни цени за всичко и така се спестява доста обикаляне! Но задължително с придружител, покупките от болничния списък поне при мен бяха обемни и тежки

# 71
  • Мнения: 232
Chelsea 23, а би ли споделила какво купи за болницата?

# 72
  • Мнения: 140
Здравейте и от мен,аз вече съм горда мама на малък юнак, Даниел, роди де 2400 гр Simple SmileТерминът ми беше на 05.03, на 02.02 ми изтекоха водите,явно човекът си беше решил че ще излиза февруари Simple Smile и аз не бях прала нищо,нито багаж имах за болницата. Така се шашнах,че в бързината даже чантата с личната карта си забравих..

# 73
  • Мнения: X
Честито и на вас, Megsss! Hug Да сте живи и здрави, и много щастие! Blush
Явно трябва да се приготвям вече и аз, направо ме шашкате с тези новини. Първо ли ви е?

# 74
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Честито! Да е жив и здрав.

Общи условия

Активация на акаунт