Още мъничко остана , бебе да се гушне в МАРТенската мама - МАРТ 2018 - Тема 3

  • 63 649
  • 779
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 146
Megsss честито и на вас  bouquet

Аз за багажа го казах по скоро в кръга на шегата. В болницата не ми искат нищо освен нощници и тоалетни принадлежности за мен, така че мога да го приготвя и след като ми изтекат водите  Crazy Иначе и аз мисля, че ще родя Февруари, но да видим.

Chelsea23 ще споделиш ли къде се намират тези бебе борси?

# 76
  • Мнения: 6 915
Леле, два дена не съм влизала и почнаха бебетата Grinning
Честито на Етоал и Мегс! Да са ви живи и здрави бебчетата Heart Eyes

Мечтая си и аз да родя поне малко по-рано, но си знам, че няма да ме огрее Mr. Green Имам още почти два месеца да си се влача.

# 77
  • Мнения: 67
Някоя мама от Варна да ми каже къде мога да намеря хубави нощници за родилки?

# 78
  • Мнения: 1 146
Mommy_to_be за съжаление аз не успях да открия хубави нощници и си поръчах от George. Идват за около 10 дена.

# 79
  • Мнения: 397
Честито Megsss да сте живи и здрави.

 Mommy_to_be аз съм от Варна, взех си една от магазин Емоция на Генерал Колев срещу спирката на 13 номер до Чаталджа  и другите две като видях какво се предлага и на какви цени си ги поръчах от магазин Моник, дойдоха за 3-4 дни.

http://magazinmonic.com/

Аз исках изчистена по възможност по-тъмна нощница с копчета съвсем нормална, ми не то са котенца, кученца, зайченца пък аз не си се представям да влизам да раждам в бледо розово с мечета  Laughing

# 80
  • Мнения: 67
И аз обмислям от този магазин Моник да поръчам набелязала съм си 1-2, но ми се искаше нещо по различно, иначе си поръчах една от elliz fashion мисля че беше сайта.

# 81
  • Мнения: 1 976
Честито на новите мами! Бъдете здрави и щастливи!

# 82
  • Мнения: 232
Megsss, честито бебче! Да е живо и здраво и много да ви радва!

# 83
  • Мнения: 44
Във Варна бебе борса има на кръстовището преди Колхозния пазар гаражите където са на ул. Бенковски, друга на Чаталджа само съм чувала че има но без повече подробности...
Понеже съм се засилила за Окръжна и по списък за там трябват освен документалната част и тоалетни принадлежности - лигнин - 2 пакета, подложки за легло - 10 бр, термометър, шампоан и олио на хип, мокри кърпи и памперси, 2 комплекта пелени, обикновен левкопласт и дрешки за бебче

# 84
  • Мнения: 9
Честито,Megsss Hug  Живи и здрави да сте.

# 85
  • Мнения: 397
На Чаталджа е същата като на Колхозния даже мисля и собственика е един и същ, но е доста по-малко помещението като размер пак си имат всичко де.
Имаха последно като ходих промоция на Памперс този вид и брой на 16 лв. пакета.
https://www.minimod.bg/22009/pampers-premium-care-newborn-1-%D0% … D1%80%D0%BE%D1%8F

Аз такива съм взела за началото един пакет 22 бр. за болницата и един 54 бр. чета, че са доволни майки от пелените на Лупило от Лидл били много хубави, тънки не пропускали  Thinking
Последно реших, че ще съм в АГ при Николов и съм си направила един мой си списък какво ще взимам в болницата, почнах да отмятам и да подреждам чантата.

За нощниците, много са ми грозни на мен всичките и тъй като по принцип не нося, а приятелки ми казаха, че пък са удобни за случая заради копчетата реших да взема най-поносимите за мен и като цена и като вид. Аз си мисля, че първата, с която раждам ще искам да я сваля от мен в момента в който родя и да я метна в кофата  Laughing Laughing 

# 86
  • Мнения: 102
Ахх отдавна не съм влизала и бебчетата вече са почнали да излизат Heart Eyes Честито на родилите мами Simple Smile живи и здрави да сте заедно с бебчовците Blush

# 87
  • Мнения: 140
Честито и на вас, Megsss! Hug Да сте живи и здрави, и много щастие! Blush
Явно трябва да се приготвям вече и аз, направо ме шашкате с тези новини. Първо ли ви е?



Първо бебче ми е , да

# 88
  • Мнения: 44
Памперси взех Молфикс 44 бр, но като се замисля май са си доста и ще отида да си купя някакъв по-малък пакет, че то доста обемен стана багажа, а още не съм сложила ТХ, чаша, виличка, лъжичка, чехли... Относно нощниците поприготвих три от времето на свекървата, мисля че ще свършат работа, но като че по-удобно би било пеньоар, не е толкова прозиращо и имат джобчета

# 89
  • софия
  • Мнения: 98
Ах, че изненади:) Много се вълнувам за родилите мами:) Бъдете здравички и се наслаждавайте да тези прекрасни първи моменти.
Честно казано и мен ме стресна малко, не за друго ами настъпва една еуфория, едно вълнение и едно бързане, леле приготвих ли всичко, ама сериозно ли наближава денят? Вероятно и вие сте така, като мен, успех на всички. В 36та седмица от днес, колко тежат вашите бебчета в тази седмица, защото нас не ни премериха днес:)

Общи условия

Активация на акаунт