Още мъничко остана , бебе да се гушне в МАРТенската мама - МАРТ 2018 - Тема 3

  • 63 680
  • 779
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Sofi, днес и нас ще мерят и ще ти кажа, от утре съм и аз 36та.

Момичета, а да ви питам избрахте ли си педиатър или още е рано? Мамите от София, препоръчайте ми някой в района красна поляна или център.

# 91
  • Мнения: 1
А някой може ли да препоръча добър педиатър във Варна Simple Smile

# 92
  • Мнения: 44
Хич не е рано за избор на педиатър. Документи или нещо друго не се попълва сега, просто е нужна устна уговорка, че педиатъра ще Ви поеме след изписването от родилното.

# 93
  • София
  • Мнения: 1 260
Мегс,честито бебче,нека расте жив и здрав.Много да ви радва

# 94
  • Мнения: X
Мале изплашиха ме днес на прегледа.. 3кг ни измериха, да не станем и ние февруарчета Confused

П.п.: После в паниката отидох да купувам неща за болницата и взех, че купих грешния размер еднократни бикини. Сега се чудя какво да ги правя тия М гащи...

Последна редакция: пн, 05 фев 2018, 18:13 от Анонимен

# 95
  • Мнения: 44
На мен ми се случи подобно нещо, но с нощница... Отиваш, обесняваш учтиво че си се объркала и ти сменят размера, ако нямат точния размер или си искаш парите обратно или сменяш за друга стока на приблизителна стойност.

# 96
  • Мнения: X
Ми няма да стане така, защото ги отворих да ги пробвам и чак тогава разбрах, че са грешния размер 😂

# 97
  • Мнения: 136
Честито и на теб , Megsss ! Да Ви е живо и здраво бебчето ! Flowers Hibiscus

Аз съм в 34 г.с. и днес бях да ми пуснат 45 дневния болничен . Бебка вече е приблизително 2200 грама и всичко е супер . Обърната е от около 2-3 седмици , дано и нас не ни изненада , че съм се стреснала малко Smiley .

# 98
  • Мнения: 44
Влезнахме повечето в 45 дневния болничен и темичката се пораздвижи и тук и във ФБ и все добри новини! Така да ни върви на всички!

# 99
  • Мнения: 41
Здравейте, купих си ръчната помпа за кърма на Медела, като прочетох инструкциите за използване разбирам, че не се стерилизира  в стерилизатор, а във вряла вода. Правилно ли съм разбрала? Simple Smile

# 100
  • София
  • Мнения: 95
Честито Megsss да сте живи и здрави.

 Mommy_to_be аз съм от Варна, взех си една от магазин Емоция на Генерал Колев срещу спирката на 13 номер до Чаталджа  и другите две като видях какво се предлага и на какви цени си ги поръчах от магазин Моник, дойдоха за 3-4 дни.

http://magazinmonic.com/

Аз исках изчистена по възможност по-тъмна нощница с копчета съвсем нормална, ми не то са котенца, кученца, зайченца пък аз не си се представям да влизам да раждам в бледо розово с мечета  Laughing

Аз си имам една нощница, но си поръчах и още една с халат от магазин Моник, както и пантофи. Материята е много хубава и доставиха поръчката много бързо Simple Smile

# 101
  • София
  • Мнения: 2 666
Здравейте, купих си ръчната помпа за кърма на Медела, като прочетох инструкциите за използване разбирам, че не се стерилизира  в стерилизатор, а във вряла вода. Правилно ли съм разбрала? Simple Smile



Ааа никаква вряла вода за малко бебе. В стерилизатора я пусни. Само дръжката май не можеше, че има една гумирана част.

# 102
  • Мнения: X
Някой купувал ли е комплекти за изписване от онлайн магазин? Или изобщо дрешки за бебе онлайн? По магазините много са им надули цените в Интернет намирам доста по-евтини, че и по-хубави комплекти и се чудя дали да не поръчам онлайн Thinking

# 103
  • Мнения: 397
Всички дрешки, който съм купила почти съм ги взела от онлайн магазини. С нищо досега не съм имала проблеми пък и там често има много добри намаления, за мен в началото когато нещата я ги облечеш веднъж я не няма смисъл да се влагат много пари. В момента политиката за онлайн магазини е, че имаш право поне в 7 дневен срок да върнеш нещо, ако не си случил на размер, материя, цвят ако щтеш. Аз взех много неща от Зара и H&M от сайта им по намаленията, които ги нямаше във физическия магазин във Варна.   

# 104
  • Мнения: X
Аз разглеждам неща от kosara главно. Зара и H&M е ясно, че са качествени и коректни, но за това kosara не бях чувала.

Общи условия

Активация на акаунт