Парфюмни размисли и страсти - 215

  • 116 249
  • 744
  •   1
Отговори
# 180
  • Sofia
  • Мнения: 6 986
И моите Гутали пристигнаха - всичко им е наред. От аромата до пухчето и верижката, всичко е идентично с продукта,  който имам от преди.

Ако някой не си харесва Nuit et confidences може да ми драсне! Simple Smile

# 181
  • София
  • Мнения: 5 658
Аз не си харесах Tenue de Soiree  Sad Въобще, ама въобще не е мой. Добре, че пръснах само мъничко на китка, че веднага ме заболя главата. Два часа след напръскване излезе нещо като Аметистовата кожа, което е чудесно, ама аз къде да ходя през това време?

# 182
  • Мнения: 2 843
А тези пухчета на Гуталите не ви ли пречат на пръскането? Аз се чудех как да ги отмествам, по едно време ги махнах, после пак ги сложих, защото са много красиви. Могат да се разтягат, но въпреки това се пречкат при пръскането. Simple Smile

При мен показват добра трайност - и двата парфюма. След душ още усещам аромата по китките си, особено Nuit et confidences.

# 183
  • Мнения: 979
Какви са тия пухчета, които коментирате. Аз съм на тинейджърски пухчета, не успях да надвия на внучката


За Баба Яга съм приготвила и метлата, но за черната. Бялата премяна няма да ми е по мярка  Joy

 

# 184
  • Sofia
  • Мнения: 6 986
И на мен ми пречеше пухчето и го нося на  чанта като ученичка. Любимият ми виолетов нюанс е.

# 185
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
И на мен ми пречеше пухчето и го нося на  чанта като ученичка. Любимият ми виолетов нюанс е.

+1.  Joy

Ама много ми е фешънско. Mr. Green

# 186
  • София
  • Мнения: 1 974
Баба Яга я искам дори само заради реакциите като ме питат с какво съм и отговоря С Баба Яга  hahaha hahaha hahaha

Smile Satisfied
С такова име купона винаги е гарантиран Simple Smile Остава да получаваш и комплименти, че много ти отива Joy
Може коледния комплект вместо душгел и лосион, да включва малка метличка

Честити нови продобивки на всички!

# 187
  • Стара Загора
  • Мнения: 835
Напоследък нямам много време да пиша, но чета. И аз в групата на поръчалите 2-та Гутала, от колко време "рева" за Tenue de Soiree Annick Goutal в размените и точно навреме ми дойде. От 2-та определено Tenue de Soiree ми е фаворита, много фин и класен аромат, и аз намирам прилика с Ботега Венета, но тук велура е съчетан с фин ирис, подсладен с кисели плодчета и  гарниран с карамел. Nuit et Confidences ми е най-пудрената пухкава ванилия, толкова пудрена, че чак "скрипти" и някъде там в дъното, въобразявам ли си, или не, но усещам и мек, лавандулов цвят. Като цяло няма голямо развитие, прилично траен- на обяд се напръсках и до вечерта го усещам.
Откритието ми за миналата година е L'Ange Noir Givenchy. Досега все съм ги подминавала разните му там Ангели и Демони на Живанши, но в този ме привлече флакона първоначално, а после и аромата. Ако трябва с една дума да го опиша, това е прашен ирис, ама много хубав, леко подсладен, смолист, има нещо маслено, но не е от ириса, може би от сусама (като сусамово масло), много хубав бадем- леко горчив.

# 188
  • София
  • Мнения: 13 294
Моля за помощ!
Много спешно издирвам Song of America - Sage, Ralph Lauren + Bianco di Carrara, Salvatore Ferragamo.
Предпочитам физически магазин, но накрая може и да поръчам от нета, защото ми трябват за важен повод.
И търся дамски аромат с наситено усещане за дюли.

# 189
  • Франция
  • Мнения: 898
И търся дамски аромат с наситено усещане за дюли.
Ще препоръчам за тест Vaara на Penhaligon's.

# 190
  • Мнения: 31 242
И търся дамски аромат с наситено усещане за дюли.
Ще препоръчам за тест Vaara на Penhaligon's.
И Dolce Amalfi Xerjoff, най-добрата дюла, която се усеща хубаво.

# 191
  • София
  • Мнения: 849
Deetron, много ме развесели Joy Joy Joy
Хиля си се тук с кафето  Mr. Green
Благодаря ти  Hug

# 192
  • Мнения: 2 849
Днес очаквам две "бабки" :

     

Парадокса е, че изобщо не знам какво да очаквам, но до края на деня се надявам да разбера. Ако някой познава тези версии ще се радва да сподели, поде да се подготвя психически. Simple Smile
Не ме свърта, тресе ме тиха лудост и две нощи подред сънувам парфюмни кошмари. Понесла ме е една ретро вълна, пък ще видим до къде ще ме отнесе.

Дениси, чакам с нетърпение да разкажеш за Диорисимо, аз надали ще се справя.

Harpalike, честита ти бабка, аз съм я отбелязала за следващият път, че малко се олях този месец.Smiling Imp

Честити нови красоти на всички!

# 193
  • София
  • Мнения: 13 294
Благодаря за предложенията! Отивам да ги разуча във фрагрантика и после да търся къде може да ги пробвам.

# 194
  • Мнения: 31 242
А не, не бабки не нося аз в момента никакви, потрисат ме. Моето е новото Диорисимо екстракт от 2014 г.


Пробвах Poison Girl Unexpected Christian Dior и от теста на ръка нещо не ме грабна, но с хубави носения е готино сладурче. Има прекрасен газиран джинджифил в началото и към средата и после си носи ДНК на ЕДП. Очаквах някаква лигава работа, а той е различен в началото. Секси е, младежки. Започвам сега да издирвам дали в България се продава ролербол, защото въобще не ми е минавало през ума, че ще ми допадне и ще го търся. Освежава ме и ме весели този парфюм. Има красива холо бутилка.

Общи условия

Активация на акаунт