Безжична вертикална прахосмукачка

  • 103 447
  • 806
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 3 557
Почистването с пара е различно от моп.

Допълвам се: Парочистачката е на ток, останалите две са безкабелни (на батерия).

# 286
  • бургас
  • Мнения: 739
Взех тази на филипс. Която хем смуче хем мие. Ами да ви кажа доволна съм. Става бързо почистването и дърпа доста добре за прахосмукачка,която не е с кабел

# 287
  • Мнения: 2 992
За мен безкабелната прахосмукачка трябва да може напълно да замени друг вид прахосмукачка.
Прахосмукачките, които коментирахме в предните страници, си вършат тази работа за основно , дълбоко почистване.

# 288
  • бургас
  • Мнения: 739
Аз съм фен на рейнбоу. И според мен няма безжична орахосмукачка, която да я замени. Поне така мисля а може и да грешаз. Но има изключително много функции

# 289
  • Мнения: 4
Извинявайте може ли да ми кажете дали и се сменя батерията?
Иначе много благодаря за мненията момичета. Аз също мисля ако купувам една нова прахосмукачка просто да става за основното почистване. Идеята ми беше да спестя време с тоя моп и да не се размахвам с кофите. Хич не обичам да чистя.
Взех тази на филипс. Която хем смуче хем мие. Ами да ви кажа доволна съм. Става бързо почистването и дърпа доста добре за прахосмукачка,която не е с кабел

# 290
  • бургас
  • Мнения: 739
Честно да ти кажа нямам идея. Идва само с една батерия ппц. Но мен ми е кеф да я пускам всеки ден. Не е шумна мие, смуче. Доста ми допада за поддържане на чистотата и става бързо за 20 мин съм готова.

# 291
  • Мнения: 2
Здравейте. Голямо четене падна в последните дни. Току-що поръчах Роборок Н7 от Али експрес. С безплатна доставка от Полша. Магазинът е с отличен рейтинг. След включването на данъците ми излезе 735 лв. Любопитно ми е и съм притеснена дали ще ми хареса Simple Smile

# 292
  • Мнения: 416
Здравейте и от мен. Реших да купим вертикална прахосмукачка. Вкъщи сме с един робот roborock и стандартна rowenta. Имаме две кучета и две малки деца. В стаите, където децата играят робота не ми върши работа, защото чисти бавно и например сутрин, когато е най-мръсно, искам да чистя с вертикална. А и чистя по два пъти на ден заради космите. Много харесах ROWENTA X-FORCE 11.60 Aqua. Моля ви за мнение дали си струва и дали за тази цена(700+ лв.) има нещо по-добро. Благодаря много за съдействието!

# 293
  • София
  • Мнения: 689
От Rowenta за мен има. Dyson.

# 294
  • Мнения: 416
От Rowenta за мен има. Dyson.

За моя бюджет до 800 лв. мога да взема Dyson v8 animal. И каква е разликата между Dyson v8 animal и Dyson v8 absolute? Чета, чета и никаква не намирам.
В emag dyson v8 animal е нь 699лв на изплащане без лихва и съм на бутон разстояние да поръчам. Heart Eyes

Последна редакция: ср, 04 авг 2021, 15:29 от Merveilleuse.

# 295
  • Мнения: 6 876
Абсолют има в повече ето тази четка. https://www.ebay.co.uk/p/5021802297

# 296
  • София
  • Мнения: 754
Точно тази четка може би използвам най--много, за чистенето на гол под, без килим. При нея четката е по-къса, а барабанът е обвит от нещо като плюш, поради което обира и по-дребни боклучета и прах. Единственото, което ме дразни, е че заради въртенето леко криви на една страна и трябва да коригираш леко на другата, за да се движи по права линия.
Аз взех V8 Absolute от Техномикс през април за 699, след като няколко месеца чаках добро намаление. Сега като погледнах, пак е намалена, на 759 лв.

# 297
  • Мнения: 852
И за мен това е най-използваната четка, тъй като нямам килими, а само гол под и тази най-добре се справя с всички боклуци, вкл. разпиляна котешка тоалетна и косми.

# 298
  • Мнения: 416
Огромно благодаря! В бг сайтовете понякога не описват напълно продуктите. Ще дебна за отстъпка на v8 absolute, не знам дали да чакам за черния петък. Едва ли ще намалят много.

# 299
  • Мнения: 852
В Емаг тази, която аз закупих в момента е 759 лв.

Общи условия

Активация на акаунт