Раждане в Майчин Дом - София (4 тема)

  • 117 456
  • 1 071
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 1 735
Ако искате да имате помощ, може да помислите за индивидуална стая на 12 етаж и някой да стои с вас през повечето време. Обсъдете го с вашия лекар дали е възможно. Аз съм го виждала, но не знам дали е официално. Със сигурност в апартамента също може, но той е доста скъп. Съветът малко по-горе за кърменето и това, че всъщност много малко са жените, които нямат мляко е много верен. С близнаци - 1 час през два часа не е достатъчен!

# 1 051
  • Мнения: 36 032
Моля някой да пусне нова тема.

# 1 052
  • Мнения: 42
Някой знае ли на нормално раждащите кога правят тест за поносимост към упойките и трябва ли да заявявам предварително?


Здравейте, не знам дали това имате предвид, но аз си направих тест за всякакви упойки в Алергологията към Александровска болница. Има възможност да се вземе направление и да не се плаща консултацията (тя е 40лв), а да се заплати само тестуването (мисля, че бяха 15 маркера, общо са около 35-40лв). И аз ще раждам естествено, но за всеки случай избрах да тествам всички опции. После се прави и консултация със специалист алерголог. Simple Smile

# 1 053
  • Мнения: 1 109
Здравейте, може би не ми е за тук въпроса, но исках да питам тези, които ходят редовно на лекциите за бъдещи родители всеки път ли има някакви реклами на нещо - било то храни и всякакви бебешки продукти, преди самата лекция? Мисля да ходя по късно, ако е така, че предния път много ми стана. Благодаря предварително.

# 1 054
  • Мнения: 252
Все пак са безплатни, трябва да се издържат по някакъв начин. Всеки път има реклами с различна продължителност.
Здравейте, може би не ми е за тук въпроса, но исках да питам тези, които ходят редовно на лекциите за бъдещи родители всеки път ли има някакви реклами на нещо - било то храни и всякакви бебешки продукти, преди самата лекция? Мисля да ходя по късно, ако е така, че предния път много ми стана. Благодаря предварително.

# 1 055
  • гр.София кв.Драгалевци
  • Мнения: 215
Здравейте,бих искала да попитам с какво АМ хранят бебетата в МД?

# 1 056
# 1 057
  • гр.София кв.Драгалевци
  • Мнения: 215
Благодаря

# 1 058
  • София
  • Мнения: 360
Миналата година беше НАН, може би има промяна.

# 1 059
  • Мнения: 9
Родих преди 3 седмици и питах акушерката, явно тази година спонсора на мляко е Аптамил 😁

# 1 060
  • гр.София кв.Драгалевци
  • Мнения: 215
Ясно.Догодина може и друго да е.

# 1 061
  • Мнения: 6
Здравейте, предстои ми раждане в МД.
Питането ми е, освен памперси и мокри кърпички, трябва ли да нося и козметика за бебето? Имам в предвид за къпане, крем против подсичане, хавлийка или от там осигуряват?

# 1 062
  • Мнения: 252
Това толкова пъти е коментирано, че вече става досадно да се повтаря. Освен памперси и мокри кърпи, за бебето не искат нищо друго! Те ги къпят вечер с тяхна козметика и ги подсушават. Единствено може да си вземете малко крем против подсичане, за случаите в които вие ще му сменяте памперса. Те си имат.
Здравейте, предстои ми раждане в МД.
Питането ми е, освен памперси и мокри кърпички, трябва ли да нося и козметика за бебето? Имам в предвид за къпане, крем против подсичане, хавлийка или от там осигуряват?

# 1 063
  • София
  • Мнения: 742
Как стои въпросът с припознаването на децата, отвън ли се носи нотариално заверена декларация за бащинство или има алтернатива за изваждане на такава в болницата?
На 12-я етаж бебетата нощем при майките ли са?

# 1 064
  • Мнения: 642
Как стои въпросът с припознаването на децата, отвън ли се носи нотариално заверена декларация за бащинство или има алтернатива за изваждане на такава в болницата?
На 12-я етаж бебетата нощем при майките ли са?
Май се взима от нотариус но таткото може да отиде,разбира се тази декларация е само при липса на граждански брак,ако имате брак не е нужен този документ. Simple Smile Иначе за 12 етаж не знам , защото и двата пъти бях на 7 - ия.

Общи условия

Активация на акаунт