Раждане в Майчин Дом - София (4 тема)

  • 117 509
  • 1 071
  •   2
Отговори
# 900
  • Мнения: 1 115
Мисля, че при избор на екип в цената се включва и упойката (която иначе е 280 лв), а евентуално и конкретна акушерка - аз държах освен на лекар и на акушерка, което се включваше в тези 900 лв.

# 901
  • София
  • Мнения: 360
Няма разлика между екип и лекар се оказа, но плащаш за екип Simple Smile
Не може ли 500 да си платя само?

Аз попитах моята лекарка /нея съм си избирала, не цял екип/, но тя ми каза че практиката е такава. Изобщо не съм дискутирала, особено като се събраха и нощна и дневна смяна и никой не си тръгна, докато не видяха, че и аз и бебето сме добре / имаше някой и друг стресов момент /.

# 902
  • Мнения: 1 109
Когато се следиш при АГ от Майчин дом и искаш при него да родиш, това пак ли се води избор на екип и се заплаща като такова? Благодаря!

# 903
  • Мнения: 989
Разбира се!

# 904
  • Мнения: 36
Гледах Ценоразписа и не мога да разбера каква е разликата между избор на екип и избор на лекар? Избор на екип е 900лв а на лекар 500. И мнения за Джеров и Гърчев или някой друг да ми препоръчате.

Аз родих Май месец при Гърчев. Избрах си го и съм много доволна. Ако раждам отново искам пак при него. Изключителен професионалист.

# 905
  • София
  • Мнения: 1 304
Гледах Ценоразписа и не мога да разбера каква е разликата между избор на екип и избор на лекар? Избор на екип е 900лв а на лекар 500. И мнения за Джеров и Гърчев или някой друг да ми препоръчате.

Аз родих Май месец при Гърчев. Избрах си го и съм много доволна. Ако раждам отново искам пак при него. Изключителен професионалист.
Прочетох доста коментари и много пишат, че бил странен Гърчев, сопнат, но имаше и положителни, за това се колебая.....

# 906
  • Мнения: 252
Странно. И аз съм чела доста за Гърчев, но не успях да попадна на негативно мнение 😏

# 907
  • Мнения: 405
Гледах Ценоразписа и не мога да разбера каква е разликата между избор на екип и избор на лекар? Избор на екип е 900лв а на лекар 500. И мнения за Джеров и Гърчев или някой друг да ми препоръчате.

Аз родих Май месец при Гърчев. Избрах си го и съм много доволна. Ако раждам отново искам пак при него. Изключителен професионалист.
Прочетох доста коментари и много пишат, че бил странен Гърчев, сопнат, но имаше и положителни, за това се колебая.....
Аз също раждах при него с избор на екип и в никакъв случай не бих го определила като сопнат, напротив, има много приятно чувство за хумор Simple Smile Според мен е изключително отговорен, опитен и много добър професионалист. Започнах да ходя при него около 28 г.с. като се следях на друго място, но исках да раждам в Майчин дом. Още при първото посещение ме спечели, зададе ми мноооого въпроси за бременността, изследвания, лекарства, които приемам и т.н, след това ми направи доста обстоен преглед. Още тогава ми записа номера с името ми и датата на термина, което ми направи супер добро впечатление. Винаги ми казваше каквото и да има да се обаждам, много е внимателен. В деня на раждането му се обадих в 7 сутринта след като вече ме бяха приели с изтекли води, дойде, цял ден беше наоколо като последния час плътно при мен, а вечерта му предстоеше нощно дежурство. Аз родих в 18, на него смяната му започваше от 19 или 20. И за момент не се опита да ме "претупа" и да станат по-бързо нещата и наистина му имах страхотно доверие. С мен лично много се шегуваше, но предполагам, че е и до човека  на среща. Например след като вече бях в 38 седмица и бях на пореден преглед ми казваше да му звънна когато и да е, само да не е еди кога си, че ще му слагат кабелна Grinning В самия ден на раждането също беше много ведър. Аз съм много доволна и съм му много благодарна. Simple Smile

# 908
  • Мнения: 9
Благодаря, martinsitka

А да попитам настаняването на родилки е на 7ми и на 12ти етаж, нали? И на 2та етажа има Вип стаи със собствена баня, но къде ти разрешават да си с бебчето си постоянно?

# 909
  • Мнения: 16
Здравейте!
Искам да попитам някой знае ли как става пршемането в Майчин дом за раждане секцио. Казаха ми че трябва да отида с документите в 210 стая и да ме приемат и след като вляза в болница да ми назначат дата за операцията. Въпроса ми е дали някой знае колко дни след приема ще ми е операцията, понеже нямам избор на екип и не знам да не ме бавят много?

# 910
  • Мнения: 18 772
Мисля, че след приема най-много да чакаш един ден, макс. два. Поне така бяха момичетата край мен с планови секцио, с които обикаляхме по изследвания.

# 911
  • Мнения: 16
Благодаря Simple Smile Дано имам късмет и да не ве бавят

# 912
  • Мнения: 252
На 12ти ет. бебето е при теб Нон стоп. На 7ми ет. се дава на 3 часа мисля.
Благодаря, martinsitka

А да попитам настаняването на родилки е на 7ми и на 12ти етаж, нали? И на 2та етажа има Вип стаи със собствена баня, но къде ти разрешават да си с бебчето си постоянно?

# 913
  • Мнения: 9
Благодаря 😊
На 12ти са стаите с по 3 легла и санитарен възел, нали? Или с без баня

# 914
  • Мнения: 18 772
Аз бях на 12 етаж в двойна стая, има си баня стаята. Има двойни стаи, апартамент ВИП и единични стаи. За 3 и повече жени в стая не знам дали има, аз не видях.

Общи условия

Активация на акаунт