Пазарът на недвижими имоти - какво се случва реално?-24

  • 72 256
  • 753
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 18 524
От 112 не казват кой им се е обадил. ММ изгони така едни наематели - в 4,30 сутринта идвала полиция, те май дори не отворили отначало, защото полицаите блъскали по вратата и били много ядосани. После даже кварталния идвал - това през деня. Мъжът ми беше много ядосан, но жената на наемателя била още по-ядосана, защото през това време била на село с децата и обяснявала, че не знае нищо за купона и че разбира от мъжа ми - това последното напълно го вярвам Joy

# 316
  • Мнения: 2 049

Лъки, защо не звъните на 112? Аз не бих изтърпяла такова нещо.
До сега търпях, но ако се наложи и това ще предприема, въпреки че не искам да съм на нож със съседите.

Какво ти пука - нали знаеш, че Лозенец те чака? Хихи.

# 317
  • Мнения: 25 750
Какво ти пука - нали знаеш, че Лозенец те чака? Хихи.
Да чака. От собственото жилище по хубаво няма. Wink

# 318
  • Мнения: X
А защо не му направите забележка? Аз не  бих търпял.
Оооо ходила съм многократно по пижама, с две боси деца пред вратата. Звънях, молих, тропах с крак.
Ама то се чува дори като има гости и говорят, смеят се по- силно. Имам предвид в тишината. Ние пък през деня сме шумни с тия деца и направо незнам. И това само от страничния апартамент инак отгоре не, има подова звукоизолация. Confused

Все едно си била съседка на последния ми съквартирант, познай защо се изнесох от там Grinning
Иначе и при нас идваше една сравнително млада съседка да прави забележки, той почваше да я зарибява на нея й писва накрая и си тръгва Grinning

# 319
  • Мнения: 338
Някой да е чувал за Спедстрой. За Варна става въпрос. Разбрах, че ще започват нова сграда във Възраждане 2, над Кауфланд/Лидл. Вторник ще отида да погледна няколко техни завършени сгради и такива, които в момента се строят, но някой, ако има поглед над работата им ще се радвам да сподели мнение.

# 320
  • Мнения: 1 415
Къде точно, там в момента се строи нова сграда.

# 321
  • Мнения: 1 415
А при нас нова строителство с напълно неизползваема спалня. Едната и стена е и стена на банята и от там - големия проблем. Всяко пускане на водата на душ или мивка  на съседите отгоре на всичките етажи над нас  се чува сякаш водата потича във спалнята ни и то с яко бучене. Та си имаме  не спалня а един голям дрешник, но пък иначе в НОВО строителство.
Едва ли от душа , а може би от стичането на водата по тръбите. Сега има една новост, шумоизолиращи тръби, може да реши проблема. Аз съм в живяла в стая граничеща с баня, панел, чува се но бях свикнала.

# 322
  • Мнения: 338
Къде точно, там в момента се строи нова сграда.

Ами ще се пада под тази, която в момента се строи. Няма да има жилища с изглед на север, там ще е калкан ли как му казват.

# 323
  • Мнения: 25 750

Ами ще се пада под тази, която в момента се строи. Няма да има жилища с изглед на север, там ще е калкан ли как му казват.
Марто, там не е ли малко на майната си? На какви цени ги продават?

# 324
  • Мнения: 338
640e/м2.
Лъки, от мястото където съм в момента, всичко се пада на майната си горе долу. Grinning Ама аз пък тук не искам, защото е тотален хаос.

# 325
  • Мнения: 25 750
640e/м2.
Лъки, от мястото където съм в момента, всичко се пада на майната си горе долу. Grinning Ама аз пък тук не искам, защото е тотален хаос.
Цената ми харесва, много даже..обаче района не знам...
Ще го построят ли, или ще е като Каравелата дето нямаха акт 16, не знам дали вече взеха.

# 326
  • Мнения: 338
Имали собствени пари, не чакат от продажби. Сега завършвали /даже май са актувани/ 2 сгради в Бриз. Строят на Дубровник. Във Възраждане 1, там където е Била, голямата сграда - те са я строили.
 Имам информация, че там където в момента строят сграда Явор...до нея Металекс ще правят. А до тази на Металекса ще има и друга в същия тип, но още не са окончателно готови с плановете, може би строителството ще започне чак към края на годината. Не знам дали ми се чака повече, защото много се нервирам с тия жилища.

А ти кой район предпочиташ?

# 327
  • Мнения: 25 750
Имали собствени пари, не чакат от продажби. Сега завършвали /даже май са актувани/ 2 сгради в Бриз. Строят на Дубровник. Във Възраждане 1, там където е Била, голямата сграда - те са я строили.
 Имам информация, че там където в момента строят сграда Явор...до нея Металекс ще правят. А до тази на Металекса ще има и друга в същия тип, но още не са окончателно готови с плановете, може би строителството ще започне чак към края на годината. Не знам дали ми се чака повече, защото много се нервирам с тия жилища.

А ти кой район предпочиташ?
Аз предпочитам разпределението да става, спалните да са над 12м2, нормален коридор и мокри помещения.
Райони нямам любими, но предпочитам по близо до центъра. Дубровник примерно става, въпреки че там май го презастроиха и цените са в небето.
Ти с какъв бюджет търсиш?

# 328
  • Мнения: 338
Най-малкия от 3стайните от това, което ще строят е с дневна 20м2, спални по 10, б+т заедно, отделно тоалет и килер и изложение ю/з. Другия е среден/покрит/ със западно изложение и най-големия беше с две изложения - изток/запад. Тук дневната е 26м2, спалните около 12. Всичките имаха по още 2 сервизни помещения освен б+т. И предверия  от около 7-8 м2.
А покрай Дубровник минавах скоро и се учудих колко много сгради са изникнали. Там цените наистина са високи. Бюджета ми е около 60к.Е.

# 329
  • Мнения: 25 750
За Възраждане бюджета ще стигне, но тези квадратури...Спалня от 10 м2, wtf?
 В момента имам спалня 14-15м2 и ми е ужасно малка...не знам 10 как става за живеене...като ще се изсипват толкова много пари.
Има линк към тези оферти, за които казваш над Лидъл?

Общи условия

Активация на акаунт