Да отпадне ли смяната на времето?

  • 52 098
  • 803
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 54 682
За мен не е добре. И за много други хора също, както стана ясно.

# 571
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 322
ако отпадне смяната на времето ще остане времето преди да започне смяната - сиреч зимното, настоящето.
предполагам искаш да попиташ какво време предпочитаме - зимно  или лятно ?

Точно това питам, защото не се знае кога ще отпадне, пише в рамките на 1година.
[/quote]
ами като ги слушам ония от апартамента правят допитване до страните членки на ЕС защото ясно осъзнават , че не може да наложат своето. северняците искат едно време , а южнаците друго. всеки е прав за себе си и има факти за това. нищо чудно  да остане всяка страна да решава сама за себе си.

# 572
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
В крайна сметка тепърва започват изследвания и в ЕС най-рано март 2019 г. ще спре лятно-зимното въртене на стрелките.   

  Дай Боже 2019 г. март да вземат решение да останем на лятното часово време. 

# 573
  • Мнения: 10 691
Добре де, ако имате деца как се оправяте за 10 мин. сутрин? Аз имам претенции да съм оправна, но 1 час едвам ми стига...
Аз нямам Simple Smile
С деца няма как  да стане за 10 минути.Освен,ако не спят,когато ти излизаш Wink
Аз се оправям. Събуждам го в 8, а той не иска да става и водим борба и преговори до 8:15. Буквално е на крак в 8:20. В 8:25 е облечен и обут и таксито ни чака пред входа, в 8:30-35 сме в градината.

# 574
  • Мнения: 19
За мен е по-важно децата в училище да учат в една смяна и да започват в нормално време, а не в 7.15 да са строени в училище спали-недоспали....

# 575
  • Мнения: 11 556
За мен е по-важно децата в училище да учат в една смяна и да започват в нормално време, а не в 7.15 да са строени в училище спали-недоспали....
Това е нечовешко! Горките деца!  Rolling Eyes
Тук започват в 9 часа и пак докато се натуткаме с обличане, приготвяне, закуска, като сложим и трафика и пак ми се вижда рано.
Темата започна да прелива от пусто в празно. Едно и също се повтаря през няколко страници. Тези които не работят или стават по обяд обясняват на останалите, че не е възможно смяната на времето с един час назад  да наруши ритъма им.   Simple Smile

# 576
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Ако смяната на часовото време влияеше на здравето то пилотите - стюардесите на междуконтинетални полети или работещите на кораби - щяха да умират на втората - третата година от започване на работа. 
- сменят по 6-7 пъти на денонощие часовника.

# 577
  • Мнения: 3 916
Ако смяната на часовото време влияеше на здравето то пилотите - стюардесите на междуконтинетални полети или работещите на кораби - щяха да умират на втората - третата година от започване на работа. 
- сменят по 6-7 пъти на денонощие часовника.
И амортизирани са също така и се пенсионират рано-рано.
Там е различно. Там смяташ часове сън и естеството на работата е такава, че подбират най от най а прегледи минават често. Случва се и на тях да се отрази, не мисли, че не се.

# 578
  • Мнения: 9 695
Тези които не работят или стават по обяд обясняват на останалите, че не е възможно смяната на времето с един час назад  да наруши ритъма им.   Simple Smile
Брей, пройдохи! Rolling Eyes

# 579
  • Мнения: 54 682
За мен е по-важно децата в училище да учат в една смяна и да започват в нормално време, а не в 7.15 да са строени в училище спали-недоспали....
Това е нечовешко! Горките деца!  Rolling Eyes
Тук започват в 9 часа и пак докато се натуткаме с обличане, приготвяне, закуска, като сложим и трафика и пак ми се вижда рано.
Темата започна да прелива от пусто в празно. Едно и също се повтаря през няколко страници. Тези които не работят или стават по обяд обясняват на останалите, че не е възможно смяната на времето с един час назад  да наруши ритъма им.   Simple Smile

Къде е това "тук"?
В 9 е направо загубен денят. Rolling Eyes


7:30 е съвсем нормален час за училище. Peace
Едно време даже и ведрина правехме. Simple Smile



# 580
  • София
  • Мнения: 17 592

Леле, добре, че повечето хора все пак не намират, че 7.30 е подходящ час за начало на работния ден...  Rolling Eyes

# 581
  • Мнения: 54 682
Ами за някои е в 6 даже.
Не сме умрели. Sunglasses
Всички лекари започват в 7:30. Или вие не ходите на лекар?

# 582
  • Мнения: 19 338
7.30 е наистина брутално рано за училище. Не знам какво ще се загуби толкова от деня, ако започват час или час и половина по-късно.

# 583
  • Мнения: 54 682
Няма такава опция за елитните училища, които са на 2 смени.
Втората свършва в 19:05.
Ако започват в 9, ще свършва в 21.

# 584
  • Мнения: 5 064
7:30 си е един съвсем нормален час.
Казва ви го човек,който с 300 зора става всяка сутрин.От детската градина ми повтарят-ще свикнеш да ставаш рано...Е,сега съм на 30 и ученичка бях и студентка бях и за работа в 6 ставах,така и не свикнах.
Трудно е ставането,но после си по-свеж,нямаш чувството,че си изгубил деня си.

Общи условия

Активация на акаунт