Самотните жени са по-щастливи от самотните мъже?

  • 27 344
  • 404
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 5 134
Еленна, за мен няма негативи за гледачка, но не е имало никога и реална нужда. Тук не мога да се включа.
За наемането на чистачка обаче мога да прокоментирам колко подтисната жена съм Simple Smile

Какво значи подтисната? Има хора, които обожават да чистят и им е релакс, ти май си от тях. Аз предпочитам да ида на планина и ако има как да не погледна парцал до края на живота си, запиши ме. Стигат ми по 2 часа на ден разтребване и готвене и като ми е толкова зает денят, за момента ми е икономически и емоционално и всякак изгодно да дам тези пари и да си купя 6 часа. Не само мои, а общи с мъжа ми. Но не е нещо, на което да се гради просперитета на семейството, и от утре мога без това, ако се наложи. Един вид малък лукс, на цената на 2 мани-педи, които си правя сама Simple Smile

За гледачката искам да чуя аз негативите, от Сирена. Просто ми е интересно, а не че нещо ще споря. Не ги разбирам и искам да ги знам.

# 346
  • Мнения: X
Simple Smile

Последна редакция: сб, 31 мар 2018, 03:16 от Анонимен

# 347
  • Мнения: 5 134
При вас е социализъм, тук цената на седмица за тази къща ще ти е към 130. Ипотеката ти ще е поне 3000 на месец в моя квартал за къщата, която описваш. Моята къща е по-малка. При това не е нали, нелегална мексиканка, която да експлоатирам. Просто специално в тази сфера има много предлагане и много търсене и много конкуренция. Реално, цената е поне на половина разбита на час, отколкото гледачка.

Иначе да, у нас и без чистачка на пръв поглед е чисто и прекрасно. Проблемът е като се наведеш на пода на баните какво се вижда Simple Smile. Преди не се уморявахме толкова сякаш и двамата. Но сега наистина е въпрос на преход ли да идем или да излъскаме подове, прозорци, фурна и т.н.

# 348
  • Мнения: 30 802
Абе да не се окаже, че ако си бяхте стояли в Пловдив, стандартът щеше да е по-висок:)

# 349
  • Мнения: X
Еленна, как социализъм? Чист капитализъм си е.


Последна редакция: сб, 31 мар 2018, 03:16 от Анонимен

# 350
  • Мнения: 5 134
И аз не бих дала повече от 100 и не давам. Сигурно и аз съм подтисната Simple Smile. Но ми е много добре така.

Не знаех, че в Канада е над 600 почистването на една къща, много интересно. Ми да дойда да направя фирма за това ли ... Тука ви се води репутация на социализъм.

Наистина ли да викнеш фирма ще ти вземе 3035 долара (3530 по 86 цента?)? За какво става дума тука, нали за седмична поддръжка, не да я продаваш?

Сирена, айде, кажи за пустите негативи...

# 351
  • Мнения: X
Wink

Последна редакция: сб, 31 мар 2018, 03:16 от Анонимен

# 352
  • Мнения: 5 134
Сега ако видиш в Пловдив как за 60-70 лева щяха да ти светнат един апартамент от 100 квадрата и ще се плеснеш по главата Simple Smile Можеше пък и по 2 пъти на седмица да ги викаш!

Правилно пееше Тошко Колев за Ех, Канада, Ох, Канада. Ми то чистачка да си там бре.

# 353
  • Мнения: X
Да, и аз там ми искаха 60 лв на седмица и пак без прозорци, местене на мебели, чистене на шкафове, гладене и прочие. Еми аз това искам най-вече и така.

Последна редакция: сб, 31 мар 2018, 03:17 от Анонимен

# 354
  • Мнения: 5 134
Абе как така местене на мебели и гладене? Аз такива неща не търся, какво да глади една фирма за почистване и защо да ми мести мебелите. Камо ли да ми бърка в шкафовете да чисти.

Сега ако кажеш, че си местите седмично гардероба да минавате с парцал зад него и те признавам за маниак номер 1, надминаващ и баба ми. Което е като цяло много висша титла Simple Smile

# 355
  • Мнения: 30 802
Аз още не мога да разбера идеята за честото миене на прозорци.

# 356
  • Мнения: 5 134
Аз можех когато живеех на оживен булевард в центъра, на 2-ри етаж. Сега тук като гледам и година можехме да изкараме с леко забърсване само където е пипало детето с мазните си ръчички. Пък и не знам дали не изкарахме една година така по едно време Simple Smile

# 357
  • Мнения: X

Еленна, ми как без местене на мебели? Как да обереш/измиеш пода без да местиш диван, маси и столове и прочие?

И да четат самотните мъже за да видят колко струва всяко нещо.
Да не подхващам темата за детегледачките и колко струват и те ако са с деца.

Аз още не мога да разбера идеята за честото миене на прозорци.


Ти кажи за другото, което те попитаха?

Последна редакция: сб, 31 мар 2018, 03:17 от Анонимен

# 358
  • Мнения: 5 134
Дивана се поразбутва малко да се мине зад/под него, ама другите над половината мебели за ми заковани за стената така или иначе? Маси, столове, не броих. То детето ги мести по 20 пъти на ден тези, без пари Simple Smile А какво гладят наистина. Аз имам wrinkle-free всичко, от чаршафи до тези ризи: http://www.brooksbrothers.com/Non-Iron-Fitted-Dress-Shirt/522V,default,pd.html. Вадиш от сушилнята и е перфектно. На мъжа ми ризите и панталоните си идват изгладени от химическото.

Гладенето, казват, успокоявало. Всеки път като ми се наложи, а то все пак се налага от време на време, ми иде да се прасна по главата с ютията.

Последна редакция: сб, 31 мар 2018, 01:19 от elenna

# 359
  • Мнения: X
Еленна, обърнахме темата към друго, но понеже се питаме да отговоря.
 Само да не ни затрият, че не пишем по темата.




Последна редакция: сб, 31 мар 2018, 03:18 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт