Отговори
# 60
  • Мнения: 804
Здравейте, аз видях двете черти на 27.02, на един ден закъснение. Тези две черти ги чакахме година и половина. Случи се в месеца на цветната ми снимка, веднага. Ако съм знаела да съм я направила по рано, но може би сега е било времето.На 02.03 пуснах кръвен тест - 1187, на 06.03 бях на преглед и не се видя нищо... няма да ви казвам , че се скъсах от рев. На другият ден сутринта се видя сакчето( това с направление от личната, понеже нямах търпение до часът ми на 09.03, при лекаря който ми прави цветната снимка)  На 9-ти март вече се видя хубав сак с ембрионче , лекаря каза , че отговаря на 5-та седмица и половина , а термина е около 5-ти ноември. Аз съм родена на 07.11 , а съпругът ми на 02.11 , така че живот и здраве малкото нещо си е знаело кога да се появи. Искам да успокоя Kamache.yo, че аз две седмици имах такива болки, вече почти отшумяха , но дойде ред на повдигането , непоносимостта към миризми ,храни и постоянното чувство на умора и отпадналост. Следващият ми преглед е в края на месеца . Пожелавам успех на всички! 

# 61
  • Lovech
  • Мнения: 31
Здравейте и от мен! Аз видях двете чертички на 3-ти март,все още не съм ходила при АГ.Мисля да отида като влеза в 7г.с. Това ми е втора бременност,имам малък бандит,който скоро ще стане на 1г. и 6м. 😊

# 62
  • Мнения: 647
Благодаря,дано всичко е наред и да си гушнеш пухкаво бебче на финала. Аз сряда ще ходя на преглед. Защото прочетох малко как стоят нещата в англия и си попритесних. Но 100% моето бебче ще е родено в България. Просто искам да ме ноблюдават там до 7 месец и се връщам удома. Да си отгледам детенцето.

# 63
  • Мнения: 541
Благодаря,дано всичко е наред и да си гушнеш пухкаво бебче на финала. Аз сряда ще ходя на преглед. Защото прочетох малко как стоят нещата в англия и си попритесних. Но 100% моето бебче ще е родено в България. Просто искам да ме ноблюдават там до 7 месец и се връщам удома. Да си отгледам детенцето.
Сега на преглед тук в Англия ли ще ходиш ? И аз бях чела , но днес се сблъсках с реалността ... ако не се интересувам и не проучвам сама  никой нищо не казва , най - малкото например храната да кажат само постюризирано мляко да пия .....
Четох че ако има в семейството близнаци трябва да се направи ехограф в 4та , 5та седмица . Майката на мъжа ми има близнак и е много вероятно и при нас да е така , но никой не иска нито ехограф нито тест какъвто и да е било да направи ...

# 64
  • Мнения: 804
На мен баща ми е близнак:) но толкова рано в 4 седмица например едва ли ще се види каквото и да е . А за храна и на мен никой нищо не ми е казвал . На много жени толкова им е лошо че нямат много право на избор ...

# 65
  • Мнения: 541
Моите оплаквания за сега са силни като крампи ниско в корема , прилича на ПМС , но е по - силно . Майка ми е имала много тежко прилошаване , гадене , повръщане ...аз за сега нямам ,но може да е рано или най- добре да ми се размине 🙂
Вие как сте ?

# 66
  • Мнения: 647
Не,не,сега съм за 1 седмица в България. Т.е. сряда вечер пътувам към Англия и през деня ще отида на лекар тук. А като пристигна веднага ще се запиша. Четох че общо взето до 3месец за тях все едно не си бременна. Тогава тепърва започват прегледите им. Не знам колко е вярно. Но ще отида тук. А се надявам да не е така строго в Англия. Но вярвам,че всичко ще е наред.
Renata85 аз съм също като теб. Пия си фолиевата киселина,усетя ли някаква болка по силна пия си едно но шпа. И почивам все още. 😆

# 67
  • Мнения: 541
Да дано всичко да е наред , нека се пазим и правим каквото трябва пък да видим с тези прегледи кога и как .

Така излиза наистина тук в Англия , до 12 та седмица абсолютно нищо не ти преглеждат , след това първи ехограф , среща с акушерката ти и там ще питат за семейни болести и тн , надявам се някакъв кръвен тест да направят (имала съм анемия преди няколко години) ...

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Аз нямам гадене за сега.И предния път нямах.Даже и киселини нямах тогава, нито запек, който повечето имат, но пък тогава превантивно хапвах киви или пък ов. фини ядки в кисело мляко.Дори не ми се е прияждало нищо.Сега май кисело мляко ми се яде, което е странно, защото много рядко ям.

Рената, поне кръвен тест не може ли да си пуснеш?

Силвия вие скорпионско гнезденце сте си заформили май Grinning Аз да си призная, понеже и таткото е скорпион и голям мерак му беше да има дете от неговата зодия и все се шегувахме, че ще си го направим скорпионче и пробвахме и то пък веднага стана.На 14 февруари точно ми беше овулацията според мен.

Утре ще се отчета след прегледа дали се вижда нашата точка.Дано всичко е наред.

# 69
  • Мнения: 804
Аз нямам гадене за сега.И предния път нямах.Даже и киселини нямах тогава, нито запек, който повечето имат, но пък тогава превантивно хапвах киви или пък ов. фини ядки в кисело мляко.Дори не ми се е прияждало нищо.Сега май кисело мляко ми се яде, което е странно, защото много рядко ям.

Рената, поне кръвен тест не може ли да си пуснеш?

Силвия вие скорпионско гнезденце сте си заформили май Grinning Аз да си призная, понеже и таткото е скорпион и голям мерак му беше да има дете от неговата зодия и все се шегувахме, че ще си го направим скорпионче и пробвахме и то пък веднага стана.На 14 февруари точно ми беше овулацията според мен.

Утре ще се отчета след прегледа дали се вижда нашата точка.Дано всичко е наред.



Ами така се случи 🤗
Аз си имам и запек , и гърдите зверски ме боляха до вчера ( не знам защо спряха🤔) не можех на лежа дори на една страна . Колко дни от закъснението имаш?

# 70
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Аз нямам гадене за сега.И предния път нямах.Даже и киселини нямах тогава, нито запек, който повечето имат, но пък тогава превантивно хапвах киви или пък ов. фини ядки в кисело мляко.Дори не ми се е прияждало нищо.Сега май кисело мляко ми се яде, което е странно, защото много рядко ям.

Рената, поне кръвен тест не може ли да си пуснеш?

Силвия вие скорпионско гнезденце сте си заформили май Grinning Аз да си призная, понеже и таткото е скорпион и голям мерак му беше да има дете от неговата зодия и все се шегувахме, че ще си го направим скорпионче и пробвахме и то пък веднага стана.На 14 февруари точно ми беше овулацията според мен.

Утре ще се отчета след прегледа дали се вижда нашата точка.Дано всичко е наред.
На 1-ви март трябваше да ми дойде МЦ.На 7-ми си направих тест.По моите изчисления съм в момента 5г.с. + 5 дни, т.е. утре ще съм 5г.с. + 6 дни.Мисля, че терминът трябва да ми е на 7-ми ноември.


Ами така се случи 🤗
Аз си имам и запек , и гърдите зверски ме боляха до вчера ( не знам защо спряха🤔) не можех на лежа дори на една страна . Колко дни от закъснението имаш?
На 1-ви март трябваше да ми дойде МЦ.На 7-ми си направих тест.По моите изчисления съм в момента 5г.с. + 5 дни, т.е. утре ще съм 5г.с. + 6 дни.Мисля, че терминът трябва да ми е на 7-ми ноември.
Гърдите ме наболяват, особено зърната са ми много чувствителни.И предния път бях така, а мен по принцип гърди не ме болят преди цикъл.Само се уморявам по-бързо и гледам да не си давам зор.

# 71
  • Мнения: 541
Аз нямам гадене за сега.И предния път нямах.Даже и киселини нямах тогава, нито запек, който повечето имат, но пък тогава превантивно хапвах киви или пък ов. фини ядки в кисело мляко.Дори не ми се е прияждало нищо.Сега май кисело мляко ми се яде, което е странно, защото много рядко ям.

Рената, поне кръвен тест не може ли да си пуснеш?

Силвия вие скорпионско гнезденце сте си заформили май Grinning Аз да си призная, понеже и таткото е скорпион и голям мерак му беше да има дете от неговата зодия и все се шегувахме, че ще си го направим скорпионче и пробвахме и то пък веднага стана.На 14 февруари точно ми беше овулацията според мен.

Утре ще се отчета след прегледа дали се вижда нашата точка.Дано всичко е наред.

Даже не говоря за тест който потвърждава бременността , а кръвен с общи показатели -хемоглобин , левкоцити ... Не мога да отида да кажа искам тест , а ако те сами преценят . Това е моя опит с тукашните клиники и болници ☺️

# 72
  • Мнения: 94
Здравейте, аз видях двете чертички на 3 март. Първа бременност ми е и много се вълнувам. Много ще се радвам да си пишем и споделяме. Аз също живея в Англия и доколкото знам от вече раждали приятелки преди 12 седмица нищо не ти гледат и правят, а за цялата  бременност има само две ехографии. Утре имам час при GP- то пък да видим какво ще каже, не очаквам много. Мисля да си платя за ехограф към 7 седмица, защото нямам търпение да чакам до 12. Сега трябва да съм в 5 седмица и 3 дни.

Радвам се, че ви открих Simple Smile 

# 73
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Рената, разбирам..., явно ще трябва да се въоръжиш с търпение.Сигурна съм, че всичко ще е наред Simple Smile

# 74
  • Мнения: 541
Здравейте, аз видях двете чертички на 3 март. Първа бременност ми е и много се вълнувам. Много ще се радвам да си пишем и споделяме. Аз също живея в Англия и доколкото знам от вече раждали приятелки преди 12 седмица нищо не ти гледат и правят, а за цялата  бременност има само две ехографии. Утре имам час при GP- то пък да видим какво ще каже, не очаквам много. Мисля да си платя за ехограф към 7 седмица, защото нямам търпение да чакам до 12. Сега трябва да съм в 5 седмица и 3 дни.

Радвам се, че ви открих Simple Smile 

Добре дошла и аз съм 5седмица и 3дни☺️ Ще ми е интересно как минава и при други бъдещи мами прегледите в UK . И аз ако искам по ранен ехограф от 12та седмица , към кой трябва да се обърна , тъй като нямам май още лична акушерка или поне аз не знам

Общи условия

Активация на акаунт