ЮЛСКИ мами 2018 - Тема 3

  • 57 502
  • 742
  •   1
Отговори
# 645
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Нямаме такъв проблем, но пък аз минах в 20гс при д-р Христов и сме доволни от прегледа (15-тина минути), гледа си неговите си неща и дава препоръки.
Всичко ще е наред.

# 646
# 647
  • Мнения: 233
И аз минах през Христов миналата седмица.Приятен мъж и обяснява всичко много добре.
Всичко ще е наред.Има разни леки отклонения, които много често се случват докато се развива бебчето,но се израстват.Чува се шумче, и неопитните се шашкат а то се оказва че не е притеснително.Затова вече повечето Аг-та предпочитат да ни изпращат на ЕК при специалисти.
Успех.

# 648
  • София
  • Мнения: 1 101
Минавам за едно бързо оплакване и отивам да си върша нещо,което да ме разсейва от постоянната нужда да тъпча нещо в устата си днес.
Вчера,както обикновено, никакъв апетит, да съм хапнала сутринта плодове, наобяд нещо леко и вечерта 2 чинии салата, не мога да им устоя просто. И като започна да ме боли черен дроб ли е, жлъчка ли е, идея нямам, но в тази област. Направо не си намирах място от болка. Трябваше да си полежа 2 часа, за да изчезне. И днес ме е страх да припаря до храна Grinning а съм гладнааа, плодовете суринта не подействаха и стомахчето ми пак е празно, вече се чудя какво да правя  Grinning По принцип не съм фен на мазното, не изпитвам някакъв вълчи глад, и това нещо снощи си го обяснявам, че явно малчо нещо е притискал, нямам друго обяснение.
Иначе тази сутрин малчо, с пове§е упоритост, щеше да ми излезе през пъпа, такива къчове раздаваше, и продължава Grinning оплаках се, сега изчезвам да правя нещо и да мъдря какви по-леки и не подуващи неща да ям Grinning

# 649
  • Мнения: 221
Честит празник бъдещи и настоящи мами!
Четах аз четах ама си признавам между редовете, някой може ли да ми каже кой може да ме добави във фейсбук групичката, предполагам е скрита.
Хубав ден от мен Simple Smile

# 650
  • Мнения: 208
Минавам за едно бързо оплакване и отивам да си върша нещо,което да ме разсейва от постоянната нужда да тъпча нещо в устата си днес.
Вчера,както обикновено, никакъв апетит, да съм хапнала сутринта плодове, наобяд нещо леко и вечерта 2 чинии салата, не мога да им устоя просто. И като започна да ме боли черен дроб ли е, жлъчка ли е, идея нямам, но в тази област. Направо не си намирах място от болка. Трябваше да си полежа 2 часа, за да изчезне. И днес ме е страх да припаря до храна Grinning а съм гладнааа, плодовете суринта не подействаха и стомахчето ми пак е празно, вече се чудя какво да правя  Grinning По принцип не съм фен на мазното, не изпитвам някакъв вълчи глад, и това нещо снощи си го обяснявам, че явно малчо нещо е притискал, нямам друго обяснение.
Иначе тази сутрин малчо, с пове§е упоритост, щеше да ми излезе през пъпа, такива къчове раздаваше, и продължава Grinning оплаках се, сега изчезвам да правя нещо и да мъдря какви по-леки и не подуващи неща да ям Grinning

Е, ти пък точно на салатите ли викаш неподуващи Grinning Комбинацията на салатата и плодовете и "само леки неща" могат да ти докарат гастрит и проблеми с червата. То, хубаво да има баласт за wc-то сутринта, ама си трябва и друга храна. Салата я придружи с филийка черен хляб, примерно. А, по-добре да е с нетлъста свинска пържола или пилешка от гърди Wink Нещо тр да смазва червата, че да не си докараш проблеми... По време на бременността организмът е "изнежен", внимавайте, че белите стават бързо.

# 651
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Lucy_lu, снощи не ни е било вечер и на двете !
Аз бях на гости на леля ми и така преядох ! Преядох и то предимно със салата, ама гъбки да опитам, мезенце да опитам .... накрая да не говорим за основното, че вече нямах място, но пък десерта си ометох ! Корема ми се поду, газове.... страшно стана ! Това го правя само като отида на гости, у дома ям по-малко и внимавам как се храня ! Като за финал една кофти контракция още докато бях там и преминавах разстоянието от тоалетната до масата и после като си тръгвахме докато стигна до колата... 2 страшни контракции , вече наистина разбрах, че е това, но много се притесних чак така да не мога да ходя при контракция и то от преяждане ?!?!!? Полягвам и всичко минава....

# 652
  • София
  • Мнения: 1 101
Lucy_lu, снощи не ни е било вечер и на двете !
Аз бях на гости на леля ми и така преядох ! Преядох и то предимно със салата, ама гъбки да опитам, мезенце да опитам .... накрая да не говорим за основното, че вече нямах място, но пък десерта си ометох ! Корема ми се поду, газове.... страшно стана ! Това го правя само като отида на гости, у дома ям по-малко и внимавам как се храня ! Като за финал една кофти контракция още докато бях там и преминавах разстоянието от тоалетната до масата и после като си тръгвахме докато стигна до колата... 2 страшни контракции , вече наистина разбрах, че е това, но много се притесних чак така да не мога да ходя при контракция и то от преяждане ?!?!!? Полягвам и всичко минава....

Дааа. Не ме разбирайте погрешно, макар че май така се изразих, не ям само салати и плодове, хапвам от всичко кажи речи, но снощната одисея ме хвърли в размисъл 😂 днес няма ядове, ама и съм изпила количество вода присъщо на една камила бродила 3 седмици без вода... и от нищото количка купихме, щото що не... таткото като в хареса, и като се затръшка сега да сме я били купили, после 2 часа игра, сглобявай, мести, вози, абе голям купон. Искам малко да си полегна, че каталясах от цял ден обикаляне “уж да разгледаме”.

# 653
  • Мнения: 587
Lucy_lu, снощи не ни е било вечер и на двете !
Аз бях на гости на леля ми и така преядох ! Преядох и то предимно със салата, ама гъбки да опитам, мезенце да опитам .... накрая да не говорим за основното, че вече нямах място, но пък десерта си ометох ! Корема ми се поду, газове.... страшно стана ! Това го правя само като отида на гости, у дома ям по-малко и внимавам как се храня ! Като за финал една кофти контракция още докато бях там и преминавах разстоянието от тоалетната до масата и после като си тръгвахме докато стигна до колата... 2 страшни контракции , вече наистина разбрах, че е това, но много се притесних чак така да не мога да ходя при контракция и то от преяждане ?!?!!? Полягвам и всичко минава....

Дааа. Не ме разбирайте погрешно, макар че май така се изразих, не ям само салати и плодове, хапвам от всичко кажи речи, но снощната одисея ме хвърли в размисъл 😂 днес няма ядове, ама и съм изпила количество вода присъщо на една камила бродила 3 седмици без вода... и от нищото количка купихме, щото що не... таткото като в хареса, и като се затръшка сега да сме я били купили, после 2 часа игра, сглобявай, мести, вози, абе голям купон. Искам малко да си полегна, че каталясах от цял ден обикаляне “уж да разгледаме”.
Каква количка взехте? Марка, модел, подробности? Simple Smile

# 654
  • София
  • Мнения: 1 101
Lucy_lu, снощи не ни е било вечер и на двете !
Аз бях на гости на леля ми и така преядох ! Преядох и то предимно със салата, ама гъбки да опитам, мезенце да опитам .... накрая да не говорим за основното, че вече нямах място, но пък десерта си ометох ! Корема ми се поду, газове.... страшно стана ! Това го правя само като отида на гости, у дома ям по-малко и внимавам как се храня ! Като за финал една кофти контракция още докато бях там и преминавах разстоянието от тоалетната до масата и после като си тръгвахме докато стигна до колата... 2 страшни контракции , вече наистина разбрах, че е това, но много се притесних чак така да не мога да ходя при контракция и то от преяждане ?!?!!? Полягвам и всичко минава....

Дааа. Не ме разбирайте погрешно, макар че май така се изразих, не ям само салати и плодове, хапвам от всичко кажи речи, но снощната одисея ме хвърли в размисъл 😂 днес няма ядове, ама и съм изпила количество вода присъщо на една камила бродила 3 седмици без вода... и от нищото количка купихме, щото що не... таткото като в хареса, и като се затръшка сега да сме я били купили, после 2 часа игра, сглобявай, мести, вози, абе голям купон. Искам малко да си полегна, че каталясах от цял ден обикаляне “уж да разгледаме”.
Каква количка взехте? Марка, модел, подробности? Simple Smile

Dada Paradiso мисля, че е марката, MAX 500 City Grey взехме я 3в1. https://adamar.eu/1650-thickbox_default/pram-dada-paradiso-max-5 … ller-new-2017.jpg На снимката изглежда с малки гуми, но всъщност големите са доста големи, предните са по-малки, но пак с голям размер. Като цяло като танке, но на мен ми е адски лека. Сгъването е тип книга, и е много лесно, а като и се махнат гумите ( пак с 1 движение и с 1 ръка), става още по-компактна. Прибрахме шаси и кош за новородено в багажника на колата ми ( а3ка), който не е от най-големите. Grinning Слагането на различните кошчета става много лесно. Идва си много хубава кожена чанта в същия десен, с комарниче , приставки за столчето за кола - да се слага на шасито,както и дъждобран,както и приставка за чаша или шишенце. Вчера от мерак я разглобих и сглобих за норматив, ако бях в армията и това беше калашник, сигурно някъде щеше да ми се брои за национален рекорд. Ще я видим как ще се представи като се появи малчо на бял свят.
Хванахме и супер якото намаление в айко, та ни върза и едни 300 лв надолу. 

# 655
  • Варна
  • Мнения: 630
Честито за количката! Ние тръгваме по магазините след празниците, въпреки, че си харесах една количка от раятойс ( казаха , че е с поръчка и я носят след месец). Колко кг е количката ви със зимният кош барабар?

# 656
  • София
  • Мнения: 1 101
Честито за количката! Ние тръгваме по магазините след празниците, въпреки, че си харесах една количка от раятойс ( казаха , че е с поръчка и я носят след месец). Колко кг е количката ви със зимният кош барабар?

Рамата е 9 кг някъде, коша 5, та към 14 кг връзва, но на мен ми е лека засега. Е като катурнем едно бебе вътре ще натежи, но пък пак не е мн страшно.

# 657
  • Мнения: 277
Момичета как се справяте с чистенето с препарати?Използвате ли обезмаслитеч и вреден ли е много ?Постоянно ми се налага да търкам фурни,печки?

# 658
  • София
  • Мнения: 1 101
Момичета как се справяте с чистенето с препарати?Използвате ли обезмаслитеч и вреден ли е много ?Постоянно ми се налага да търкам фурни,печки?

Ползвам всякакви почистващи препарати, включително обезмаслител, но засега всичко ни е наред. Не се вманиачавай във всичко. Не търкам с часове, а профилактично така, да е чисто след готвене и тн, не отнема много време и не му отдавам такава важност, защото не се излагам на препарати за сууупер дълго време.

# 659
  • Мнения: 587
Момичета как се справяте с чистенето с препарати?Използвате ли обезмаслитеч и вреден ли е много ?Постоянно ми се налага да търкам фурни,печки?

Ползвам всякакви почистващи препарати, включително обезмаслител, но засега всичко ни е наред. Не се вманиачавай във всичко. Не търкам с часове, а профилактично така, да е чисто след готвене и тн, не отнема много време и не му отдавам такава важност, защото не се излагам на препарати за сууупер дълго време.

Аз също. Разбрали сме се с ММ, че той ще чисти мивки, душове и кабини с препарати, но от време на време и аз ги чистя с обезмаслител и други препарати. Не мисля, че е голяма драма Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт