Една несигурна бъдеща булка.

  • 12 899
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 499
Я не си търси проблеми.  Crazy

# 31
  • Мнения: 9 196
На годините на момичето съм почти и мога да кажа, че съм имала връзка с един такъв подобен господин. Притеснявах се винаги дали ще ме замени с друга. Забрави варианта да стой с теб, защото имаш дете от него. Такива мъже и дете няма да ги спре, ако са нацелили ново готино гадже. По думите ти, ако той е зарязал нея, заради теб, защото е намерил нещо ново - бих абортирала.
Щом се съмняваш дали да се омъжиш за него - не е правилният. За браковете няма съмнения - или го искаш, или не.

Това, че ти си имала връзка и сигурно си абортирала, не означава, че всички трябва да бъдат съветвани да абортират. Никоя не си е взела девствен мъж, който преди това не е бил с никой.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 36 779
Няма гаранции за нищо в тоя живот. Не може да се женим само, ако сме супер дупер убедени. Понякога човек трябва и да рискува. В тоя случай съветът за аборт май е малко прекален.

# 33
  • Мнения: 3 031
Забрави варианта да стой с теб, защото имаш дете от него. Такива мъже и дете няма да ги спре, ако са нацелили ново готино гадже. По думите ти, ако той е зарязал нея, заради теб, защото е намерил нещо ново - бих абортирала.
Какъв точно е грехът на момчето? Че е оставил бившата си? Много драматично, мда Crazy

# 34
  • Мнения: 5 468
Значи, той е оставил бившата си за да се събере с момичето, тя е решила, че иска бебе от него, направили са бебето и сега да абортира? Някои хора не са добре. Rolling Eyes То това е шега работа - правим бебета, обаче после ни хрумва, че не ги искаме и ги махаме.

# 35
  • София
  • Мнения: 12 006
Добре де, след като ти се върти идеята в главата, че както е зарязал бившата заради теб, така някой ден може и теб да зареже заради друга, защо не помисли над това преди да си вирнеш умишлено краката и да създадеш един живот, който няма вина за ситуацията? Айде ако бебето беше станало "по случайност", макар че в съвременния свят има достатъчно методи за контрацепция, но все пак ако беше станало непланирано - разбирам да се чудиш, ама ти съвсем съзнателно си го направила това дете и сега - "да го оставя ли без баща, че може някой ден да ми бие шута или да се оженя за баща му"???? Струва ми се, че си презадоволена и не знаеш какво искаш. Драма Куин! Понеже ти липсват проблеми, а явно не може да живееш без такива - си ги създаваш. Лошото е, че намесваш и други хора.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 3 601
Правим си свободни интерпретации, защото авторката е оскъдна на информация, навярно умишлено, затова и престана да пише. Никъде не казва, че е планувано бебе, ако е случайно и затова й е предложил брак, още повече ако е била любовницата дълго време, нормално да е несигурна..."остави я заради мен" може да означава много неща

# 37
  • София
  • Мнения: 12 006
Правим си свободни интерпретации, защото авторката е оскъдна на информация, навярно умишлено, затова и престана да пише. Никъде не казва, че е планувано бебе, ако е случайно и затова й е предложил брак, още повече ако е била любовницата дълго време, нормално да е несигурна..."остави я заради мен" може да означава много неща

А ти вместо да скачаш за спорта срещу другите, що не хванеш да прочетеш темата първо? Кой си прави свободни съчинения, като авторката още в първия си пост написа, че бебето е планувано:
Скрит текст:
Здравейте, ще бъда максимално кратка:Бременна съм от мъжа, когото обичам, заедно сме от скоро, но се познаваме отдавна. Предложи ми брак, държи се чудесно с мен и всичко по реда си. Приказка. Ноо..съм забелязала тенденция у него да не се пуска от една жена,преди да се хване с друга. В нашия случай, той напусна бившата си заради мен. Държи се наистина повече от добре, той е мъж на място, грижовен и мил е, но някак си ме тревожи мисълта, че е възможно да ме постави на мястото на бившата си.. Объркана съм. Всичко с него е чудесно, но тази мисъл ме влудява.
Да вмъкна и двамата искахме бебето и беше планирано, на под 25 години сме, но аз съм готова за това, по всичко си личи, че и той.. Е, какво е вашето мнение.. има ли повод да се притеснявам ?
Много обичам ей такива коментари на хора, които са прочели последните 1-2 коментара само.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 3 601
пропуснала съм, чудо голямо

# 39
  • София
  • Мнения: 12 006
пропуснала съм, чудо голямо
Ама не пропусна да обвиняваш другите, че сме си правили свободни съчиненя и да твърдиш нещо, за което нямаш представа дали е така, понеже не си прочела и първия пост.  Party Wink

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 2 374
Не разбирам притесненията.
По принцип това е практика на жените - никога не пускат бхившия (клона), преди да са хванали новия.
Е, свиквайте - феминизацията доведе до това, че и мъжете вече са така
Абсолютно - аз такава жена: свободна, хубава и да не е тотално изперкала не съм срещал. Което е тъжно, защото има много жени които стоят с някой, който не обичат и искат да разкарат, но докато не се появи нов кандидат не го правят.
Така, че изглежда, че това е нормата.

# 41
  • Мнения: 18 585
Човек в живота никога не знае. Не виждам нищо съмнително в това, което описваш. Предложил ти е, ще имате бебе, ще се жените, значи е сериозен към теб и ти към него избрали сте се. Това, че един мъж е зарязал една жена заради друга се случва постоянно и с мъжете и с жените. Кое му е странното? Разбирам, че се притесняваш дали ще му шарят очите и дали няма да направи същото. Но кой може да каже, дали ще стане или не. Според мен, не бива да го мислиш толкова. Нищо сигурно няма. И аз не знам дали пък няма утре  да се влюбя в друг, и никой не знае какво ще му дойде до главата. Такива неща се случват постоянно.
Но е хубаво по принцип да поживееш с човек, да бъдете заедно повече от 1-2 години, да се опознаете, да разбереш какъв е, дали е човека за теб. Аз така направих, после планувахме бебето и сватбата. Мъжа ми казваше докато бяхме гаджета че е голяма глупост да не поживееш с някого преди да правиш тези важни крачки. Simple Smile И съм на същото мнение.
Когато една жена е на прага на брака винаги си задава въпроси и аз съм си ги задавала, нормално е.

# 42
  • Мнения: 223
Не разбирам притесненията.
По принцип това е практика на жените - никога не пускат бхившия (клона), преди да са хванали новия.
Е, свиквайте - феминизацията доведе до това, че и мъжете вече са така
Абсолютно - аз такава жена: свободна, хубава и да не е тотално изперкала не съм срещал. Което е тъжно, защото има много жени които стоят с някой, който не обичат и искат да разкарат, но докато не се появи нов кандидат не го правят.
Така, че изглежда, че това е нормата.

Това освен,че не е нормата,но и е отвратително поведение за хора,които нямат топки да са честни със себе си и ги е страх да стоят сами.

# 43
  • Мнения: 33
Благодаря на всички,че изказахте мнението си. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 647
Щом е оставил другата значи е видял нещо по-сигурно в теб. Радвай се на бременноста си,радвай се на вниманието от момчето. И се отпусни,какво ще се случи по-натам не може никой да ти каже на 100%. Щом сте го искали и е желано наслъждавай се.
Това е моето мнение Simple Smile успех!🙃

Общи условия

Активация на акаунт